Vegetarinės mitybos ir dietologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tolesni mokslai, susiję su mityba, pavyzdžiui, biochemija, molekulinė biologija, patofiziologija, toksikologija ir dietologija, daro mitybą vienu iš labiausiai taikomų, modernių ir žavių mokslų; todėl ją reikia analizuoti ne tik iš mokslinės, bet ir iš žmogaus perspektyvos. Atsižvelgiant į tai, vegetarinė mityba yra siūloma kaip alternatyvus mitybos modelis, pagrįstas etikos, sveikatos ir ekologijos principais.

Vegetarų skaičius vakarų šalyse nuolat auga; tačiau, atsižvelgiant į šį didėjantį poreikį, specialistai vis dar neturi prieinamų priemonių, kad galėtų patenkinti vegetarų ir norinčių tapti vegetarais prašymus. Šiuo metu profesionalui reikalingas nuolatinis mokymas, kuris leistų jam / jai suteikti aukšto lygio specializaciją, kaip to reikalauja vartotojai, klientai ar pacientai, su kuriais jis bendrauja, taip pat valstybinės ar privačios įstaigos, kuriose šis profesionalas dirba.

Tai paskatino poreikį rengti mitybos specialistus šioje srityje, taip pat pritaikyti prie svarbių tarptautinių mokslo organizacijų laikysenos (nuo 2009 m. Pasikonsultuoti su Amerikos dietologų asociacija) ir pasidaryti šios mitybos mokslų srities koncepcijas ir kompetencijas. Mūsų švietimo patirtis ir metodika užtikrina griežtą, aukštos kokybės išsilavinimą.

Programos trukmė yra 70 kreditų ECTS (18 mėnesių), ją sudaro edukacinė ir interaktyvi veikla internete su baigiamuoju magistro laipsnio (ar baigiamojo darbo) projektu, kuris iš viso sudaro 70 kreditų.

Kiekviena veikla susideda iš modulių, sudarytų pagal tikslią ugdymo tvarką, serijos. Kiekvienas modulis yra padalintas į temas, kuriose dokumentai yra aiškiai ir konkrečiai išdėstyti. Interaktyvią internetinę veiklą sudaro dalyvavimas forumuose ir konferencijose, skirtose skatinti kritinius studento sugebėjimus, įgyti gebėjimų ir naujų žinių, rastų medicinos mokslo literatūroje. Yra 10 švietimo modulių, kurie iš viso sudaro 58 kreditus; baigiamojo kurso projektas apima 12 papildomų kreditų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Skaityti daugiau

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Skaityti mažiau
Barselona , Jaén + 1 Daugiau Mažiau