Programos aprašymas

Šis kursas skirtas studentams ir specialistams, norintiems įgyti žinių apie maistą, mitybą ir sveikatą mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse. Kursas apims tris pagrindines sritis:

 • Pasaulinės maisto, mitybos ir su sveikata susijusios problemos, su kuriomis susiduria mažas ir vidutines pajamas gaunančios šalys;
 • Atsakymai į alkį, mitybą ir prastą sveikatą;
 • Pagrindiniai maisto sistemų keitimo ir maisto politikos aspektai;

Kursas pasiūlys teorinius aspektus kartu su atvejų tyrimais ir metodais, kad būtų galima pradėti prieiti prie sudėtingų maisto sistemų aspektų, prastos mitybos ir sveikatos. Juo siekiama suteikti žinių apie esmines diskusijas šiose studijų ir politikos formavimo srityse ir, svarbiausia, skatinti kritinį mąstymą šiais klausimais. Turinys remiasi įvairiomis disciplininėmis perspektyvomis, tokiomis kaip politinė ekonomika, mitybos mokslas ir antropologija. Kursas nereikalauja, kad studentai įgytų išankstinę ekonomikos kvalifikaciją.

Vasaros mokykloje yra paskaitų, pamokų, interaktyvių užsiėmimų ir ekspertų bei praktikų pasitarimai. Paskaitose pristatytos teorijos ir politikos klausimai į realaus pasaulio kontekstą įtraukiami pasitelkiant įvairias vietinių sesijų istorijas. Pavyzdžiui, studentai sužinos apie konkurenciją tarp maisto ir grynųjų augalų Uzbekistane, pagalbą maistu ir Sudano valdymą bei Kinijos mitybos pereinamojo laikotarpio poveikį aplinkai tyrėjų ir praktikų, dirbančių šioje srityje, akyse. Be to, studentai gaus galimybę aptarti svarbiausius politikos klausimus su politikos srities specialistais iš ekspertų grupių, nacionalinių ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip IFPRI, Oxford Policy Management ir kt.

Šią vasaros mokyklą organizuoja Maisto, mitybos ir sveikatos plėtros mokslinių tyrimų klasteris.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigę kursą galėsite įrodyti, kad:

 • Suprasti su maistu ir sveikata susijusius svarbius iššūkius, su kuriais susiduria mažas ir vidutines pajamas gaunančios šalys.
 • Atkreipkite dėmesį į kai kuriuos svarbiausius pokyčius, kuriuos vykdo maisto sistemos, ir nustatykite būdus, kuriais minėti pokyčiai formuoja pasaulinius iššūkius.
 • Kritiškai įsitraukite į politikos galimybes kovoti su prasta mityba mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse.

Susirinkimo informacija

Sophie van Huellen yra ekonomikos dėstytojas Londono SOAS universitete, kur dėsto bakalauro ir antrosios pakopos modulius. Jos mokslinių tyrimų interesai apima maisto kainas ir klausimus, susijusius su aprūpinimu maistu, prekių priklausomybe nuo maisto ir nepriklausomybę nuo maisto. Visų pirma ji užsiima maisto produktų rinkų finansavimu, spekuliaciniu poveikiu grūdų kainoms, tiekimo grandinės tyrimams ir maisto pramonės finansinei sričiai. Anksčiau Sophie dirbo įvairiose tarptautinėse ir nacionalinėse institucijose, tokiose kaip UNCTAD, Afrikos plėtros bankas ir Vokietijos federalinė finansų ministerija.

Kreditai

Paprastai studentai gali gauti kreditų iš savo namų institucijos, paprastai mūsų kursai gauna 3 kreditus JAV sistemoje ir 7,5 ECTS Europos sistemoje. Jei ketinate kreiptis dėl kreditų iš savo namų institucijos, prieš registruodamiesi, patikrinkite su jais susijusius reikalavimus. Mes mielai jums padėsime bet kokiu būdu, tačiau atkreipkite dėmesį, kad sprendimas skirti kreditus priklauso nuo jūsų namų įstaigos.

Vertinimas bus neprivalomas ir kiekvienam kursui skirsis. Dalyviams bus suteiktas lankomumo pažymėjimas ir paprašius bus galima susipažinti su Studijų įrašu.

Struktūra

1 savaitė: pasauliniai iššūkiai

 • Sveikata, ekonomikos augimas ir vystymasis
 • Daugybė prasta mitybos ir ligų našta
 • Maisto nesaugumo ir mitybos rodikliai ir matavimai

2 savaitė: globalizuotos maisto sistemos ir poveikis mitybai ir sveikatai

 • Pasaulinės maisto sistemos vairuotojai ir jų mitybos perėjimo poveikis
 • Maisto kainos, maisto krizės ir poveikis mitybai
 • Maisto gamyba ir klimato kaita
 • Maisto režimai ir maisto suverenumas

3 savaitė: atsakymai į badą, mitybą ir blogą sveikatą

 • Ar galima išvengti šeimų? Ekonominės ir politinės bado priežastys
 • Viešųjų investicijų vaidmuo mitybos jautriai augimui
 • Maisto technologijos ir mityba. Sprendimas?

Vertinimas: yra neprivalomas ir bus pateikiamas individualių klasių pristatymų ir grupinio darbo (20%) ir 2000–2500 žodžių esė (80%) forma, kuri bus pateikta per 2 savaites nuo kurso pabaigos.

Mokymas

Kontaktinės valandos:

46 valandos (paskaitos, pamokos, veikla). Kursas bus pristatytas pirmadieniais – penktadieniais per 3 savaites.

Pagrindinės valandos:

Pirmadienis - penktadienis 10–13 val. Be reguliarių paskaitų ir pamokų, kiekvienas kursas susideda iš įvairios veiklos, susijusios su jų akademiniu turiniu (pvz., Muziejaus vizitas, įmonės vizitas ir kt.).

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą

£ 1600

Paraiškos mokestis

Už administravimo išlaidas bus imamas vienkartinis, negrąžintinas 40 svarų sterlingų mokestis. Apsilankykite „SOAS“ internetinėje parduotuvėje, kad galėtumėte sumokėti paraiškos mokestį.

Nuolaidos

 • 10% nuolaida, jei taikote iki 2019 m. Kovo 31 d
 • 20% nuolaida mūsų partneriams

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas yra prieinama vasaros mokyklos studentams, gyvenantiems „SOAS“ rezidencijos salėse, „Dinwiddy House“.

Patekimo reikalavimai

Norint prisijungti prie mūsų vasaros mokyklos, turėsite atitikti šiuos įvažiavimo reikalavimus:

 • Universiteto studentas arba absolventas, lankantis vasaros mokykloje, ir 18 metų amžiaus.
 • Profesinė patirtis gali būti pripažinta lygiaverte universiteto kvalifikacijai.
 • Minimalus anglų kalbos reikalavimas, jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba:
  • IELTS, 6,5 arba aukštesnė, iš visų prenumeratų - mažiausiai 6.
  • "TOEFL" egzaminas, reikalaujantis popieriaus, reikalaujantis ne mažiau kaip 583 egzempliorių, turinčių ne mažiau kaip 53 įgūdžius, o TOEFL internetinis testas reikalauja ne mažiau kaip 93, iš visų įgūdžių - mažiausiai 20.
  • Pearson Test of English 59-64 balai
  • Kembridžo anglų kalba: aukštesnysis (CAE) B laipsnis
  • Jei mokėsi anglų kalba kalbančioje institucijoje arba mokote savo universitete anglų kalba (išskyrus anglų kalbos kursus), galite patenkinti mūsų reikalavimus be sertifikato. To įrodymas turės būti įtrauktas į savo universiteto raštą ar laišką.
  • Kandidatai, turintys alternatyvią kvalifikaciją, turėtų kreiptis į mus dėl patarimo.
  • Pareiškėjai, kurių anglų kalbos lygis neatitinka reikalavimų, gali būti suinteresuotas mūsų dalykiniais kursais, kuriuose teikiama anglų kalbos pagalba.

Vasaros mokinių, kurie neatitinka reikalavimų dėl įvažiavimo, registracija yra SOAS nuožiūra - susisiekite su mumis, kad su mumis išsamiai susipažintumėte apie savo paraišką.

Paraiškų teikimo tvarka

Kai sumokėsite 40 svarų sterlingų paraiškos mokestį ir pateikėte internetinę paraiškos formą, jums bus pranešta, ar turite vietą vasaros mokykloje per 5 darbo dienas. Prieš mokėdami jūsų pasiūlymo laišką, nemokėkite mokestinio mokesčio.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

2019 m. Gegužės 31 d

Programa mokoma:
 • Anglų
SOAS Summer School
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
3 savaites
Dieninės
Price
1,600 GBP
£ 1600 £ 40 paraiškos mokestis. 10% nuolaida, jei prašote iki kovo 31 d
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date