Vandens veterinarijos magistrantūros studijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Maistas iš vandens sistemų yra būtinas daugumai pasaulio gyventojų. Tačiau, kai daugelyje vietovių jūros žuvų gaudymas laukia, žuvininkyst ÷ s sektoriuje daugėja akvakultūros vaidmens, nes tai yra alternatyvus aukštos kokyb ÷ s, maistingo maisto ir kaip darbdavio šaltinis. Ligos kontrolė yra svarbi nuolatinei šios pramonės šakai.

Šios vandens ūkio veterinarijos studijų magistro programos suteikia jums galimybę mokytis įvairiomis disciplinomis ir įgūdžiais, reikalingais vandens gyvūnų ligų tyrimui, prevencijai ir kontrolei. Jūs gausite supratimą apie išaugintų vandens rūšių biologiją, ūkininkavimą ir aplinką, taip pat specialią patirtį vandens gyvūnų ligų srityje.

Studijuosite akvakultūros institute, vienai iš aukščiausių šios srities institucijų. Tai tarptautiniu mastu pripažįstama tiek moksliniams tyrimams ir mokymams, tiek daugiau kaip 70 darbuotojų ir 80 antrosios pakopos studijų studentų.

Institutas turi daugiau nei 40 metų patirtį tiriant ir kontroliuojant žuvų ir krevečių ligas visame pasaulyje, kurį jis naudoja, norėdamas pagerinti savo problemų sprendimo įgūdžius, galiausiai padės jums padaryti realų indėlį į akvakultūros tvarumą.

Kursą taip pat galima laikyti pasirengimu tiems, kurie ketina užsiimti doktorantais vandens gyvūnų sveikatos ar ligos srityje.

Mūsų studentai

Mūsų studentai yra iš įvairių sričių ir daugelyje skirtingų šalių. Kai kurie iš jų gali turėti ankstesnę patirtį bendrosios veterinarijos praktikoje; kiti jau turi tam tikrą patirtį žuvų sveikatos laboratorijose.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

  1. Esame 5 populiariausi JK žemės ūkio, veterinarijos ir maisto mokslų srityje (REF2014).
  2. Jūs studijuosite akvakultūros institute, pirmaujančiame tarptautiniame akvakultūros mokslo centre.
  3. Įgysite įgūdžių, reikalingų vandens gyvūnų ligų tyrimui, prevencijai ir kontrolei.

Kurso informacija

Pilnas magistro kursas kiekvienam laipsnio rezultatui suskirstytas į šešis dėstomus modulius, kuriuose yra 12 dalykinių sričių arba temų, ir vienas mokslinių tyrimų projekto modulis. Bendras kursas yra padalintas į tris dalis:

Fondo moduliai (nuo rugsėjo iki gruodžio)

Yra šeši privalomi studijų dalykai per tris modulius, kurie yra nuosekliai išvedami, nurodant pagrindines akvakultūros sąvokas ir įgūdžius. Sėkmingai baigus visus Fondo modulius, jums bus suteiktas magistrantūros sertifikatas tvarios akvakultūros srityje.

Išplėstiniai moduliai (nuo sausio iki balandžio)

Yra trys moduliai, susidedantys iš šešių privalomų studijų temų. Sėkmingai baigę pažangius modulius, atlikę Fondo modulius, galėsite įgyti antrosios pakopos studijų diplomą "Aquatic Pathobiology".

Tyrimų projekto modulis (nuo balandžio iki rugpjūčio)

Mokslinių tyrimų projekto modulis apima tyrimus daugelyje vandens gyvūnų sveikatos sričių. Šie projektai dažniausiai būna laboratorijose ir dažnai pateikiami recenzuojami leidiniai. Sėkmingai baigus modulį, po pamatų ir pažangių modulių, jums bus suteikta teisė į magistrantūros vandens veterinarijos studijas.

Mokymas

Kursai pristatomi įvairiais būdais, įskaitant paskaitas, praktines užsiėmimus, seminarus, vizitus į vietovę ir kryptingą studiją.

Lauko darbas

Visame kurse bus daug lauko pratybų.

Vertinimas

Vertinimą sudaro daugybė užduočių, įvairių formatų. Tyrimo projektas įvertinamas pagal jūsų veiklą projekto metu, disertaciją ir seminaro pristatymą, kurį surengė jūsų kolegos, vadovai ir egzaminuotojai. Disertaciją nagrinėja vidaus ir išorės ekspertai.

Kursų direktorius

Johnas Bostockas
+44 (0) 1786 466575
jcbostock@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2020/2021

  • Užsienyje £ 20,750
  • Pradžia / ES 8500 svarų
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau