Vandens gamybos Magistratūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

Šis kursas suteikia studentams unikalią galimybę pasinaudoti tiek Stirlingo, tiek Honkongo akvakultūros universiteto patirtimi. Abiejose institucijose susitiko, kad šis kursas būtų skirtas vandens maisto saugai, apimančiai gyvūnų biologiją ir sveikatą, mitybą, maisto saugą, gamybos sistemas ir ligas. Kursą pristatė Veterinarijos medicinos koledžas, Honkongo miesto universitetas, suteikdamas studentams galimybę atlikti savo mokslinių tyrimų projektą Stirlinge tarptautiniu mastu pripažintame akvakultūros institute.

Šis novatoriškas bendradarbiavimas paruošia mūsų absolventus ryškiai ateičiai, suteikiant jiems geriausius abu pasaulius: Stirlingo tarptautiniu mastu žinomą akvakultūros patirtį ir City University naujus modernius įrenginius, esančius netoli visų Pietryčių Azijos dalių. turgus. Visame pasaulyje vandens maisto paklausa didėja ir tuo pačiu metu yra spaudimas veiksmingesnei gamybai ir saugiam maistui, kartu atsižvelgiant į aplinkosaugos ir tvarumo klausimus visoje vandens maisto produktų grandinėje. Ši programa reaguoja į didžiulį pasaulinį vandens produktų kiekį ir didėjantį vandens pramonės poreikį žemyninėje Kinijoje ir Honkonge.

Kurso tikslai

Pagrindinis programos tikslas yra suteikti studentams mokymą įvairiausiomis disciplinomis ir įgūdžiais, reikalingais vandens gyvūnų ligų tyrimui, prevencijai ir kontrolei. Studentai supažindins su išaugintų vandens rūšių biologija, ūkininkavimu ir aplinka, be specialistų patirties vandens gyvūnų ligų srityje. Absolventai galės vertinti akvakultūros veiklą ir prisidėti prie valdymo sprendimų priėmimo. Taip pat ketinama parengti moksleivius, kurie vėliau planuoja vykdyti doktorantūrą akvakultūros mokslo srityje.

Ši magistrantūros programa skiriasi tuo, kad pagrindinis dėmesys skiriamas vandens produkcijai su veterinariniu elementu ir pritraukia pramonės specialistus, kurie siekia gilinti savo žinias, siekdami paskatinti savo karjerą pereiti nuo gamybos vaidmens į specialius vaidmenis.

Patekimo reikalavimai

Akademiniai reikalavimai

Pareiškėjas privalo turėti pripažintą vieno Honkongo universiteto ar bet kurios iš CityU šiuo tikslu pripažintų užsienio universitetų bakalauro laipsnį arba turėti tokias kvalifikacijas, kurias CityU laiko priimtinais kaip lygiaverčius anksčiau nurodytoms. Studentų kreditai gali būti perduodami, jei pripažįstama, kad universitete buvo pripažinti atitinkami aukštesnio lygio studijų rezultatai. Pirmenybė gali būti teikiama biologijos, jūrų mokslų, aplinkosaugos mokslų ir (arba) veterinarijos mokslų akademijos specialistams.

Paraiškų teikimo tvarka

Priėmimo kursus administruoja CityU universitetas.

Struktūra ir turinys

Studentai turės baigti programą per vieną akademinį metų dieninių studijų metų. Programoje nėra pasirenkamųjų kursų. Studentų kreditai gali būti perduodami, jei pripažįstama, kad universitete buvo pripažinti atitinkami aukštesnio lygio studijų rezultatai.

  • Semestras A: rugsėjis - gruodis.

6 modulių, apimančių vandens gyvūnų biologiją, sveikatą, mitybą, reprodukciją ir gamybos sistemas, užbaigimas

  • B semestras: sausio - balandžio mėn.

7 modulių, apimančių gyvūnų ligas ir epidemiologiją, baigimas. Neprivalomas mokslinių tyrimų projektas paprastai baigtas

  • Balandis - rugpjūtis

Sėkmingai baigus visus modulius, studentams bus suteiktas antrosios pakopos studijų diplomas vandens ūkio produkcijos ir veterinarijos sveikatos srityje. Sėkmingai baigus visus modulius ir mokslinių tyrimų projektą, studentai bus apdovanoti magistro "Aquatic Production and Veterinary Health"

Pristatymas ir įvertinimas

Kursas pristatomas įvairiais formatais, įskaitant paskaitas, praktines užsiėmimus, seminarus, vizitus į vietovę ir kryptingą studiją. Vertinimas susideda iš daugybės užduočių įvairiais formatais. Tyrimo projektas suskirstytas į projekto metu vykdomą veiklą, disertaciją ir pristatymą prieš savo kolegus, vadovus ir egzaminuotojus. Disertaciją nagrinėja vidaus ir išorės egzaminuotojas.

Moduliai

A pusmetis:

Vandens gyvūnų biologija

B semestras:

Sisteminė patologija Parazitinės ligos Bakterinės ligos Virusinės ligos Imunologija Ekotoksikologija Epidemiologija

Studijų būdai

Visą arba nenutrūkstamą studiją.

Studijuoti užsienyje galimybes

Mokymo programa yra pagrįsta CityU, Honkonge, tačiau studentai turės galimybę atvykti į University of Stirling kad užbaigtų savo mokslinių tyrimų projektą.

Stiprybės

Kursas vyksta bendradarbiaujant su University of Stirling yra pasaulyje pirmaujanti akvakultūros institutas, kuris buvo įvertintas "Top 5" JK žemės ūkyje

Karjeros galimybės

Ši magistrantūros programa skiriasi tuo, kad pagrindinis dėmesys skiriamas vandens produkcijai su veterinariniu elementu ir pritraukia pramonės specialistus, kurie siekia gilinti savo žinias, siekdami paskatinti savo karjerą pereiti nuo gamybos vaidmens į specialius vaidmenis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau