Vaikų ir vaikų pirmosios pagalbos kursas

FutureLearn

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Vaikų ir vaikų pirmosios pagalbos kursas

FutureLearn

Kiekvienais metais apie 830 000 vaikų miršta dėl netyčinio sužalojimo - nuo kelių eismo įvykių, nuskendusių, nudegimų, kritimo ar apsinuodijimų.

Kai nėra medicinos specialisto, šeimos nariai, globėjai ir mokytojai turi būti pirmieji, kurie reaguoja į nelaimingus atsitikimus. Tai yra jų laiku parengti ir veiksmingi veiksmai, gelbsti gyvybes.

Sužinokite pirmosios pagalbos būdus, kurie padės sutaupyti vaikų gyvenimą

Šiame nemokamame internetiniame kursuose jūs išmokysite pirmąją pagalbą, įskaitant CPR, veiksmingai taikyti penkių labiausiai paplitusių vaikų sužalojimų priežasčių:

 • Sustingimas
 • Kraujavimas
 • Burns
 • Žaizdos ir įbrėžimai
 • Širdies sustojimas.

Tik po keturių valandų jūs išmoksite pagrindinius gelbėjimo įgūdžius, padidinsite vaikų išgyvenimo greitį ir sumažinsite sužeidimų sunkumą. Mes apžvelgsime pagrindines sąvokas, tokias kaip pagrindinė priežiūra ir vertinimas, ir kaip saugiai ir efektyviai atlikti pirmąją pagalbą kūdikiams, kūdikiams ir vaikams.

Sužinokite su Tarptautine Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijų federacija

Kursas pristatomas pagal Tarptautinės Raudonojo kryžiaus ir Raudonojo pusmėnulio draugijų federacijos (angl. IFRC) pirmosios pagalbos ekspertų dalykus. Daugiau nei 100 metų IFRC yra pirmaujanti pasaulyje pirmosios pagalbos mokymo kursų teikėja.

Visi metodai, kuriuos sužinosite šiame kurse, atitinka naujausius tarptautinius IFRC pirmosios pagalbos ir gaivinimo gaires.

Kai baigsite kursą, turėsite galimybę nusipirkti dalyvavimo pareiškimą iš " FutureLearn . Jūs neturėsite oficialios pirmosios pagalbos kvalifikacijos. Kad taptumėte pirmuoju asistentu pažymėjimu, galite kreiptis į savo atitinkamą nacionalinę visuomenę, kad gautumėte daugiau informacijos apie turimus pirmosios pagalbos kursus ir mokymus savo šalyje.

Ką gausite?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

 • Besimokantieji galės nustatyti ir parodyti pagrindinius pirmosios pagalbos principus, įskaitant atkūrimo padėtį ir pradinį vertinimą.
 • Besimokantieji įgis supratimą apie būdus, kaip valdyti užspringimą nepaprastose situacijose, susijusiose su vaiku ar kūdikiu.
 • Besimokantieji supras būdus, kaip valdyti nereguliarus kraujavimas nepaprastosios padėties atveju, kai yra vaikas ar kūdikis.
 • Besimokantieji supras būdus, kaip valdyti smulkius nudegimus kritinei situacijai, susijusiai su vaiku ar kūdikiu.
 • Besimokantieji įgis supratimą apie nedidelių žaizdų tvarkymo nepaprastosios situacijos atvejus, susijusius su vaiku ar kūdikiu.
 • Besimokantieji supras pagrindinius širdies ir plaučių reanimavimo metodus, kai sergate širdimi su vaiku ar kūdikiu.

Kas yra kursas?

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie dirba ar gyvena su vaikais ir jaunais žmonėmis, pavyzdžiui, šeimos nariais, globėjais ir mokytojais. Ankstyva pirmosios pagalbos patirtis nėra reikalinga.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
FutureLearn
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
2 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla