Vadybos magistras sveikatos ir socialinės rūpybos srityje (tarptautinis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Ši programa skirta padėti jums, kaip sveikatos priežiūros specialistui. Jis suteiks jums tiek įgūdžių, tiek profesinės kvalifikacijos, kurios reikia, kad galėtumėte kreiptis į vyresniuosius vadovus ir vadovaujančias pareigas sveikatos ir socialinės priežiūros srityje.

Mūsų patyrusių mokslininkų ir praktikų komanda orientuojasi į kompetentingą valdymą ir veiksmingą vadovavimą, suteikiant studentams tiek klinikinius, tiek vadybinius pagrindus įrankiams, reikalingiems paslaugų tobulinimui ir tvariems pokyčiams sveikatos ir socialinės priežiūros srityse.

Programa tinka tiems, kurie dirba tiek klinikiniuose, tiek neklinikiniuose vaidmenyse:

  • Tie, kurie jau dirba kaip giminingi sveikatos specialistai, klinikiniai mokslininkai, slaugytojai ar gydytojai, norintys pasinaudoti vadybinėmis galimybėmis.
  • Tie, kurie dirba sveikatos ir socialinės priežiūros ar savanoriškojo sektoriaus srityse, pavyzdžiui, paleidimas, kokybės gerinimas, klinikinis auditas ar rizikos valdymas, kurie nori žengti kitą žingsnį savo karjeroje.

Jūs turėsite galimybę mokytis su žmonėmis iš įvairių paslaugų ir nustatymų. Programa suprojektuota taip, kad atitiktų užimtas darbo grafikas ir būtų kuo naudingiau tiek sau, tiek savo darbdaviui; sujungiame tyrimą ir teorijos vertinimą kartu su taikymu darbo aplinkoje.

Mes taip pat siūlome JK orientuotą programos versiją. Studentai gali atlikti arba magistrantūros lyderystę sveikatos ir socialinės rūpybos srityje arba magistrantūros lyderystę sveikatos ir socialinės rūpybos (International) srityje visą ar ne visą darbo dieną; tačiau tarptautiniai studentai turės mokytis visą darbo dieną.

Patekimo reikalavimai

Universitetas palankiai vertina visų potencialių studentų paraiškas, nepaisant jų ankstesnės patirties: pasiūlymai pateikiami išsamiai išnagrinėjus kiekvieną atskirą paraišką.

Sprendimas pasiūlyti vietą grindžiamas mūsų vertinimu, ar kandidatas gali pasinaudoti savo studijomis, ir apie tai, ar jie sugeba sėkmingai įgyvendinti šią programą. Nors paprastai turėsite pirmąjį laipsnį arba profesinę kvalifikaciją, mes svarstysime jūsų paraišką, jei neturėsite tokios kvalifikacijos, tačiau turėsite atitinkamą darbo patirtį.

Papildomi įrašymo reikalavimai

  • Pripažinta anglų kalbos kvalifikacija, pavyzdžiui, GCSE anglų kalbos laipsnis AC

Anglų kalbos reikalavimai

  • IELTS 6.0 su 5.5 kiekviename papildomame bandyme

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Magistrantūros Vadovavimo Sveikatos Ir Socialinės priežiūros (Tarptautinė) programą sudaro 4 x 30 kreditų moduliai:

  • Sveikatos ir socialinės rūpybos lyderystė
  • Žmonių sveikatos ir socialinės priežiūros srityje valdymas
  • Sveikatos ir socialinės rūpybos supratimas vykdant politiką ir strategiją
  • Svarbiausi pokyčiai ir sveikatos bei socialinės rūpybos paslaugų tobulinimas

Taip pat reikia galutinio etapo 60 kreditų pratęstos literatūros apžvalgos, kurioje yra aiškus tarptautinis dėmesys.

Jūs galite užsiregistruoti PG pažymėjimui, PG diplomui ar magistrantūros apdovanojimams vadovaujant sveikatos ir socialinės rūpybos srityje.

Dėl antrosios pakopos studijų pažymėjimų Sveikatos ir socialinės rūpybos lyderystės modulis yra pagrindinis modulis, tačiau galite pasirinkti vieną modulį iš trijų turimų, kad galėtumėte sudaryti sertifikatą. Tai reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į strategiją ir verslo planavimą, valdyti žmones arba vadovauti pokyčių ir paslaugų tobulinimo projektams, kaip geriausiai tinka jums ir jūsų organizacijai.

Antrosios pakopos pažymėjimai gali būti priimami atskirai arba į diplomus ar magistrantūros apdovanojimus.

Mokymasis ir vertinimas

Šios programos derina teoriją ir jos vertinimą kartu su jos taikymu darbo aplinkoje.

Tyrimas atliekamas taikant mišraus mokymosi metodą; 4 dienos lankymasis universitetuose kiekvienam moduliui (2 blokai per 2 dienas); virtuali mokymosi aplinka privačiam tyrimui paremti; nuolatinis mokytojo palaikymas.

Programos vertinimas apima praktinį įgūdžių ir žinių taikymą, parodant teorinį supratimą ir suteikiant jums galimybę pasitikėti.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptariant galimybes su specialistų patarėjais, galima išsiaiškinti planus, tiriant galimybes ir tobulinant darbo medžioklės įgūdžius. Daugumoje mūsų programų karjeros plėtros patarėjai tiesiogiai dalyvauja mokymo programoje arba specialiai organizuotuose seminaruose.

Karjeros galimybės

Programa skirta siekiantiems sveikatos priežiūros specialistams, norintiems kreiptis dėl lyderystės ir vadovavimo pareigų sveikatos ir socialinės priežiūros srityje, taip pat tiems, kurie jau dirba kaip sveikatos priežiūros specialistai, klinikiniai mokslininkai, slaugytojai ar gydytojai.

Kursas taip pat tinka tiems, kurie dirba įvairiuose neklinikiniuose vaidmenyse, pavyzdžiui, komisarai, kokybės gerinimo vadovai, klinikiniai auditoriai, rizikos valdymas, komandos vadovai, socialiniai darbuotojai, pacientų advokatai arba savanoriško sektoriaus darbuotojai.

Šis kursas leido ankstesniems absolventams pereiti į aukštesnius vaidmenis savo organizacijose, taip pat komandiruoti į nacionalines institucijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau