VN mankštos ir mitybos moksle

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pratimų ir mitybos mokslų magistras (MS-ENS) parengia studentus dirbti vyriausybėje, versle, sporto pramonėje ir švietime kaip praktikuojantis profesionalių tarpdisciplininių komandų specialistams. Programa skirta studentams, siekiantiems tvirtų pagrindų tolesnėms studijoms ir moksliniams tyrimams, įskaitant tuos, kurie siekia terminalo.

Programa siūlo tris stojamuosius taškus per visus mokslo metus (pavasario, vasaros ir rudens semestrą), o kursai yra numatyti taip, kad būtų galima veiksmingai baigti laipsnį dieninių studijų studentų. Studentams suteikiamos patirtinio mokymosi galimybės tiek klasės viduje, tiek išorėje. Programa padeda pasirengti atestacijos egzaminams, įskaitant atestuoto sporto mitybos specialisto (CISSN) ir atestuoto stiprumo ir kondicionavimo specialisto (CSCS) egzaminus, svarbiausius jėgos ir kondicionieriaus bei sportinės mitybos pažymėjimus, baigusiems studijas, jei jie pasirenka tęsti sertifikavimą.

Aukštųjų technologijų įranga

Pastaraisiais metais paskelbę daugybę straipsnių ir tezių bei užsitikrinę finansavimą, UT Žmogaus veiklos tyrimų laboratorijoje dirbantys studentai ir darbuotojai tapo pripažinti nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Laboratorija įrengta taip, kad studentams būtų teikiamos modernios ir pažangios žmogaus veiklos ir sportinės mitybos patirtys. Studentai turi galimybių patobulinti savo įgūdžius, susijusius su žmogaus veiklos testavimu ir sportininkų stebėjimu.

Į laboratorijoje esančią įrangą įeina:

 • Dviguba rentgeno spindulių absorptiometrija - kaulų mineralų tankis, liesa ir riebalų masė.
 • Ultrazonografija, skirta išmatuoti skeleto raumenų dydį, nustatyti minkštųjų audinių sužalojimus ir įvertinti kraujo tėkmę bei kraujagyslių skersmenį.
 • Metaboliniai vežimėliai, skirti VO2 max ir raminamųjų medžiagų apykaitos priemonėms.
 • Maksimalios galios vagonai, skirti anaerobiniam jėgos tikrinimui.
 • AMTI jėgos plokštelė galiai ir greičiui.
 • „Tendo“ mazgai, skirti judėti, ypač galia ir greitis.
 • Regėjimo treniruotės, reakcijos laiko ir pažintinės funkcijos dinavizija.
 • Elektromiografija, skirta nervų funkcijai ir griaučių raumenims suaktyvinti.
 • Aukštųjų technologijų judesių analizė ir sunkiasvoriai varikliniai pakopos su 40 laipsnių nuolydžiu.
 • Šaldytuvas minus 80 ° C, kad būtų išsaugoti biologinių mėginių vientisumai.
 • Kraujo laktatų analizatoriai, skirti ištirti metabolinį stresą ir laktato slenkstį.
 • „Piccolo“ kraujo analizatorius.
 • BTE Primus izokinetiniai, izotoniniai ir izometriniai dinamometrai jėgai, galiai ir greičiui matuoti praktiškai bet kurioje plokštumoje.
 • „Catapult“, taikytas GPS sportininkų stebėjimui.
 • Visiškai įrengta stiprumo ir kondicionavimo laboratorija.

Susiliejantys mankštos ir mitybos mokslai kaip niekad anksčiau

Daugelyje universitetų programų atskirtas mankštos ir mitybos mokslų tyrimas. UT MS-ENS tikslas yra ištirti šių dviejų sričių santykį, kiek tai susiję su sportinių rezultatų optimizavimu ir (arba) klinikinių pratimų fiziologija. Programa sujungia pažangias sąvokas nuo fiziologinės mankštos ir jėgos bei kondicionavimo, mokant studentus, kaip mityba gali paveikti kiekvieną sritį. Įgiję daugybę praktinės patirties ir kruopščiai studijuodami klasėje, studentai įgyja neprilygstamą supratimą apie šių mokslų sankirtą.

Mokytis darant

MS-ENS studentai „mokosi darydami“ naudodamiesi rezultatais pagrįstu programavimu, kuris paruošia specialistus dirbti su įvairiausiais sportininkais. Departamento pažangios laboratorijos ir technologijos padeda studentams pasiruošti realiam pasauliui. UT santykiai su daugybe vietos lengvosios atletikos komandų leidžia studentams išbandyti savo teorijas. UT dėstytojai ir studentai taip pat atliko išsamius tyrimus su įmonėmis, užsiimančiomis mankšta ir mityba / maisto papildymu. Šis bendradarbiavimas suteikia studentams galimybę susipažinti su šia pramonės šaka ir sukuria tvirtą tinklą, kuris padėtų po studijų baigimo.

Tarptautiniu mastu pripažinta

Remdamasi „MS-ENS“ programos griežtumu ir naujovėmis, Tarptautinė sporto mitybos draugija pripažino ją pirmąja magistrantūros programa Floridoje, siūlančia patvirtintus kursinius pasirengimo CISSN egzaminui kursus.

118988_Untitled.png

Priėmimo standartai

Priėmimas į programą yra konkurencingas ir reikalauja bakalauro laipsnio susijusioje srityje, pavyzdžiui, sveikatos mokslų ar mitybos, iš regioniniu lygiu akredituoto koledžo ar universiteto. Tarptautiniai studentai turi teisę baigti šią studijų programą.

Bendrieji priėmimo reikalavimai

Visi studentai bus peržiūrimi prieš priimant į programą ir priimami remiantis šiais kriterijais:

 • Užbaigta paraiška.
 • Oficialūs visų ankstesnių kolegijos darbų nuorašai, gauti tiesiogiai iš kiekvienos institucijos.
 • Dvi asmenų užpildytos profesinės orientacijos formos, patvirtinančios pareiškėjo profesinę patirtį ir akademinį potencialą.
 • Tęsti.
 • Asmeninis pareiškimas.
 • Baigė susijusios srities bakalauro laipsnį.
 • Sutikimas atlikti asmens patikrinimą, jei to reikalaujama atliekant praktikos vietą.

Ieškantys studentai be laipsnio

Programos direktoriaus nuožiūra studentams, turintiems susijusį bakalaureato laipsnį, gali būti leista dalyvauti iki dviejų magistrantūros studijų kursų. Studentams, nesiekiantiems laipsnio, leidžiama vesti užsiėmimus pagal laisvą vietą, pirmenybė teikiama dabartiniams laipsnio siekiantiems studentams. Besidomintieji turi kreiptis į universitetą kaip be laipsnio siekiantis studentas. Suteiktas leidimas verstis studentais be laipsnio siekiančiam studentui neužtikrina priėmimo į MS-ENS programą. Studentai, nesiekiantys laipsnio, neturi teisės gauti universitetinės ar federalinės finansinės paramos. Tarptautiniai studentai neturi teisės į laipsnio nesiekiantį studento statusą.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Studentai yra priimami dėl nuolatinės magistrantūros mankštos ir mitybos mokslo programos. Kadangi kiekvieną semestrą vietų yra nedaug, studentai turėtų kreiptis anksčiau laiko.123785_UT-05.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Skaityti daugiau

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Skaityti mažiau