Vėžio mokslų tyrimų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Cancer Sciences MRes“ yra vienerių metų dieninė programa, įvesta siekiant pasiūlyti magistrantūros studijas tinkamos kvalifikacijos gamtos mokslų studentams, besidomintiems vėžio tyrimų karjera. Tai atskira programa, kuri ypač domintų studentus, norinčius kreiptis dėl tęstinio mokymo doktorantūros lygmeniu.

Kodėl studijuoti šį kursą?

Skirta suteikti gyvenimo ir biomedicinos mokslų absolventams galimybę įgyti mokslo tiriamąjį darbą praktinės patirties dėka pirmaujančiame vėžio tyrimų centre.

Programa susideda iš trijų dėstomų modulių ir plataus vėžio tyrimų grupių projekto Medicinos ir dantų mokslų kolegijoje projekto. Paskaitų modulius mokys žymūs vėžio ekspertai ir jie apims tokias temas kaip ląstelių ir molekuliniai vėžio pagrindai, kaip genomo analizė taikoma atliekant vėžio diagnozavimo ir gydymo transliacinius tyrimus ir kaip naujausi mūsų pasiekimai, susiję su vėžio imunologijos imunoterapija. būti naudojamas imunoterapijoje. Projektai paprastai bus paremti laboratorijomis ir suteiks įgūdžių kuriant ir įgyvendinant tyrimų strategijas atsakant į pagrindinius klausimus, susijusius su vėžio priežastimis, diagnoze ir (arba) gydymu.

Įgyti įgūdžiai ir patirtis bus ypač naudingi taikant doktorantūros programas vėžio tyrimuose ir susijusiuose ląstelių ir molekulinės biologijos dalykuose.

Moduliai

Kartu su magistrantūros klinikinės onkologijos magistrantais studijuosite įvadinį ląstelių ir molekulinį vėžio pagrindą ; tai praplės jūsų perspektyvas, nes mokysitės kartu su klinikinę patirtį turinčiais studentais. Tuomet paimsite du papildomus modulius, sukurtus specialiai MRes vėžio mokslų studentams.

  • Genomika ir genomo terapija
  • Vėžio imunologija ir imunoterapija

Pasikonsultavę su potencialiais prižiūrėtojais, pasirinksite 30 savaičių tyrimų projektą. Paprastai projektas bus atliekamas laboratorijoje vienoje iš vėžio tyrimų grupių Medicinos ir odontologijos mokslų kolegijoje.

Būdami neatsiejama aktyvios tyrimų grupės narė, suteiksite galimybę reikšmingai prisidėti prie vykstančių vėžio tyrimų Birmingeme ir pateiksite realią įžvalgą apie tai, kaip šie tyrimai vykdomi.

Patekimo reikalavimai

Gyvybės arba biomedicinos mokslų bakalauro laipsnis (arba lygiavertis). Paprastai tikimės, kad tai bus 2 (i) ar aukštesnis lygis, tačiau taip pat atsižvelgsime į perspektyvius studentus, kurie dar nelabai pasiekė šį lygį.

Kandidatai iš užsienio, kuriems anglų kalba nėra jų gimtoji kalba, turi atitikti universiteto anglų kalbos reikalavimus, pvz., IELTS 7.0 (ne mažiau kaip 6,5 bet kurioje juostoje).

Tarptautiniai studentai

Akademiniai reikalavimai

Mes priimame daugybę kvalifikacijų, mūsų šalies puslapiuose parodoma, kokias kvalifikacijas mes priimame iš jūsų šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs galite patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus dviem būdais:

  • išlaikant reikiamą anglų kalbos kvalifikaciją
  • pasirenkant ir sėkmingai baigus vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams

Anglų kalba - IELTS 7.0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekvieno komponento).

Jei jums reikia pagalbos dėl savo anglų kalbos įgūdžių, tada yra palaikymas.

Anglų kalbos akademiniams tikslams kursas skirtas tarptautiniams studentams, kuriems yra sąlyginis pasiūlymas studijuoti universitete, bet kurie šiuo metu neatitinka anglų kalbos reikalavimų. Kursas yra pritaikytas jūsų anglų kalbos lygiui ir leidžia jums įvykdyti jūsų programos anglų kalbos reikalavimus, neperžengiant IELTS. EAP programa vykdoma visus metus ir siūlo skirtingą programos trukmę nuo 42 savaičių iki 6 savaičių. Jums reikalingo kurso trukmė priklauso nuo būsimo kurso, turimo IELTS balo ir anglų kalbos lygio, kurio jums reikia jūsų universitetiniam laipsniui gauti.

Įsidarbinimo galimybės

Baigę MRes vėžio mokslų programą, studentai įgis pagrindinius tyrimų ir pristatymo įgūdžius, kurių siekia daugelis įdarbinančiųjų tolesnėms doktorantūros studijoms doktorantūroje. Šie įgūdžiai taip pat bus taikomi kituose karjeros Pathways biomedicinos ir sveikatos mokslų sektoriuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau