Vėžio farmakologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Tai įdomus laikas dalyvauti vėžio terapijoje. Remiantis didesniu supratimu apie vėžio molekulinius aspektus, atsirado naujų gydymo intervencijos galimybių, kurios yra veiksmingos. Šie nauji gydymo būdai yra gana skirtingi nuo klasikinių chemoterapinių agentų ir jie siūlo tikros selektyviosios vėžio terapijos perspektyvas, pritaikytas individualiam paciento navikui. Vėžio farmakologija atlieka svarbų vaidmenį narkotikų vystyme. Laboratorijoje ir klinikoje vėžio farmakologija turėjo prisitaikyti prie besikeičiančio narkotikų vystymosi veido, nustatydama eksperimentinius modelius ir taikinius.

Programa yra skirta suteikti jums „moderniausią“ šiuolaikinės vėžio farmakologijos kursą, atitinkantį darbdavių poreikius ir pateikiant ekspertų nuomonę apie galimus vėžio vaistus ir naujų vėžio terapijų kūrimą.

Jis skatina pažangias stipendijas specializuotose srityse tuo pačiu metu, kaip ir svarbiausių perkeliamų įgūdžių (IT, komunikacijos ir laiko valdymo) ir mokslinių tyrimų metodų kūrimą. Kursų dėstoma dalis suteikia išsamias žinias ir įgūdžius, reikalingus dirbti vėžio tyrimuose ir yra pristatomas per 2 semestrus paskaitų, praktinių užsiėmimų, praktinių užsiėmimų ir 1 iki 1 pamokų su IRT darbuotojais. Tada prisijungsite prie vienos iš mūsų mokslinių tyrimų grupių, kad užbaigtumėte MSc mokslinių tyrimų projektą.

Reitingai

Pagal 2019 m. QS pasaulio universitetų reitingą esame reitinguojami 250 geriausių farmacijos ir farmakologijos universitetų pasaulyje.129555_Pharmacy-Pharmacology-UoB.jpg

Patekimo reikalavimai

 • 2: 2 biologiniuose ar medicinos moksluose ar kitose srityse, susijusiose su vėžio farmakologija.
 • Paraiškos yra sveikintinos iš nestandartinių kvalifikacijų kandidatų, turinčių reikšmingą patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS - 6,0 arba lygiavertis

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Vėžio farmakologijos programa skirta suteikti jums šiuolaikinių vėžio farmakologijos „pažangiausių“ mokymosi galimybių, daugiausia dėmesio skiriant tikslinio vėžio biologijai ir biomarkerių identifikavimui ir patvirtinimui, ikiklinikinių patikros programų kūrimui silico, in vitro ir in vivo, priešvėžinių vaistų veikimo mechanizmai, farmakodinamika ir farmakokinetika.

Tai atitinka darbdavių ir studentų reikalavimus dėstomo magistrantūros lygmenyje ir turi didelę patirtį absolventų, pereinančių į darbą šioje srityje ar doktorantūros studijose.

Atminkite, kad 2020 m. Įvesties modulio informacija gali keistis.

Moduliai

Branduolys

 • Vėžio ir vėžio terapijos molekulinė bazė (INC7002-B)
 • Ikiklinikiniai narkotikų vertinimo modeliai (INC7001-B)
 • Vėžio farmakologija (INC7003-B)
 • Vėžio terapijos tyrimų projektas (INC7019-E)

Pasirinkimas

 • Esminės onkologijos ir toksikologijos temos įvertinimas (INC7017-B)
 • Praktiniai farmakologijos tyrimų įgūdžiai (INC7018-B)
 • Narkotikų atradimo atvejų tyrimai (INC7011-B)
 • Eksperimentinis dizainas (BIS7016-B)

Mokymasis ir vertinimas

Programoje yra naudojama daugybė mokymo metodų, atitinkančių atskirų modulių mokymosi rezultatus; Oficialios paskaitos iš IRT mokslo ir (arba) dėstytojų bei kviestinių klinikų ir pramonės tyrinėtojų, nedidelių grupių seminarai ir diskusijos su bendraamžiais, laboratoriniai praktiniai užsiėmimai, žurnalų klubai, grupinės ir „vienas su vienu“ vadovėliai bei didelė individualių tyrimų dalis. Tai patvirtina Universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje „Blackboard“ pateikta medžiaga. Studentai taip pat dalyvaus Vėžio terapijos instituto tyrimų seminaro programoje. Savarankiškas savarankiškas mokymasis yra svarbi magistrantūros dalis; Studentai bus remiami ugdant atributus ir įgūdžius, reikalingus mokymuisi visą gyvenimą ir tęstiniam profesiniam tobulėjimui. Nukreiptos privačios studijos apims jus su įvairiomis veiklomis, apimančiomis pasirinktų vadovėlių ir nurodytos literatūros šaltinių tikslinį skaitymą, „Blackboard“ (nukreipta internetinė medžiaga), ataskaitų rašymą, prezentacijų rengimą, kad jas pristatytų jūsų bendraamžiams, ir kitas užduotis.

Mokesčiai, finansai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

 • Pradžia / ES: 8570 svarų sterlingų per metus
 • Tarptautinis: 19 890 svarų sterlingų per metus

Stipendijos

Kiekvienais metais JK, ES ir tarptautiniams studentams skiriame nemažai negrąžintinų stipendijų, remiantis akademine kompetencija, asmeninėmis aplinkybėmis ar ekonominiais sunkumais. Išsamią informaciją rasite mūsų stipendijų svetainėje.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptarimas su specialistų patarėjais padeda išsiaiškinti planus, ieškant galimybių ir tobulinti darbo medžioklę. Daugelyje mūsų programų tiesioginės karjeros plėtros patarėjų indėlis į mokymo programą arba specialiai surengtas seminaras.

Karjeros galimybės

Daugelis mokinių tęsia studijas doktorantams Bradforde ar kitur.

Naujausi absolventai mokosi Dundee, Niukaslio ir Glazgo universitetuose, medicinos mokyklose Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.

Darbuotojai yra mokslinių tyrimų ir plėtros, klinikinių tyrimų ir mokymo vaidmenų srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau