Urologija (ChM - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Šią programą vykdo Universitetas kartu su Karališkuoju Edinburgo chirurgų koledžu ir skiria chirurgijos magistro (ChM) apdovanojimą. Jis veikia kartu su klinikiniu mokymu ir papildo mokymus darbo vietoje.

Remiantis JK tarpkultūrine chirurgijos programa, ji siūlo stažuotojus kraujagyslių ir endovaskulinės chirurgijos metu galimybę studijuoti temas, susijusias su specialybe, ir remia pasirengimą baigiamiems profesinio baigimo egzaminams, pvz., FRCS ir FEBU. Tyrimas leis jums tobulinti savo įrodymais pagrįstas žinias ir pagerinti savo klinikinę praktiką.

Baigę šią programą, stažuotojai galės:

 • parodyti išsamias žinias apie jų pasirinktą chirurginę sub-specialybę ir sugebėti pritaikyti šias žinias sistemingai vertinant ir valdant chirurginius pacientus pasirenkamoje, skubioje ir ekstremalioje situacijoje
 • pripažinti lyderio indėlį ir atsakomybę už sudėtingos chirurginės ligos tarpdisciplininį valdymą
 • atsižvelgiant į naujausius pasiekimus, kritiškai atspindi kasdienę chirurginę praktiką ir atlieka kritinį dialogą su bendraamžiais ir kitų sričių specialistais
 • taikyti klinikinių tyrimų dizaino, etikos ir statistikos bendruosius principus, siekiant kritiškai vertinti mokslinę literatūrą chirurginiuose tyrimuose ir priimti pagrįstus sprendimus dėl naujų ir kylančių chirurgijos klausimų
 • vykdyti nepriklausomą chirurginę praktiką aukšto lygio savarankiškumą ir iniciatyvą profesinėje veikloje

Doctor

Mokymasis internete

Programa mokoma tik internete, o mūsų studentai palaiko asinchronines diskusijas mūsų konsultantų Urologų fakultete.

Mūsų interaktyvi internetinė mokymosi technologija leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Online studentai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa internetinės bendruomenės palaikymo dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Programa vyksta semestro pagrindu per dvejus metus ir apima maždaug 10 valandų studijas kiekvieną savaitę lanksčiai moduliu būdu. Tikimasi, kad kai kurios šio tyrimo metu bus gautos kreditinės ar "darbo vietoje" priemonės.

Šios programos internetinis nuotolinio mokymosi pobūdis puikiai tinka gydytojams, dirbantiems nesusietus pokyčių modelius. Turėsite prieigą prie kokybiškų, interaktyvių internetinių išteklių, elektroninių žurnalų ir internetinių vadovėlių bei specialios technologinės pagalbos.

1 metai

Privalomi moduliai apims pagrindinius urologijos specialybės elementus, įskaitant onkologiją, andrologiją, akmenliges, rekonstrukcinę urologiją, pediatrinę urologiją ir inkstų transplantaciją. Kiekvienas modulis pagrįstas atitinkamais chirurginiais atvejais ir apima diskusijų lentą ir vaizdo meistriškumo kursus.

2 metai

Akademiniai moduliai ištirs mokslinių tyrimų ir mokymo metodiką, tuo pačiu suteikiant studentams galimybę tobulinti gebėjimus analizuoti paskelbtus įrodymus ir stiprinti jų interaktyvius bei rašytinius klinikų bendravimo įgūdžius. Studentai taip pat turės galimybę baigti akademinio tyrimo projektą 2-ajame metais, pvz., "Originalūs tyrimai" arba "Sisteminis apžvalga" atitinkamoje darbo srityje. Baigę programą, studentai skatinami skelbti savo studijas recenzuojamuose žurnaluose.

Studentai visoje programoje palaikomi per asinchronines diskusijas su e-mokytojais, kurie yra visi pagrindiniai savo srities gydytojai. Studentai taip pat gali naudotis dideliu mokymosi šaltiniu, įskaitant pagrindinių internetinių knygų ir žurnalų prenumeratą. Rašytinis egzaminas (MCQ) vyksta antrus metus po pagrindinių modulių užbaigimo.

Karjeros galimybės

Šis apdovanojimas parodys jūsų susidomėjimą specialybe ir pasiryžimu tęsti profesinį tobulėjimą. Tai yra sukurta tam, kad galėtumėte mokytis galutiniams profesionaliems chirurginiams egzaminams struktūriškai ir lanksčiai.

Baigus kursą, galėsite parodyti gilias žinias apie chirurginę specialybę ir šių žinių pritaikymą sistemingai vertinant ir valdant chirurginius pacientus pasirinktiniame, skubiame ir ekstremalioje situacijoje.

Jei norite dalyvauti mokymuose ar moksliniuose tyrimuose, tai taip pat rasite naudingos kvalifikacijos.

Patekimo reikalavimai

Medicinos mokslo laipsnis (MBChB arba lygiavertis), pripažintas Bendrosios medicinos tarybos ir turi būti įsigijęs jūsų MRCS (arba lygiavertį vertinimo etapą).

JK pareiškėjai turi būti patyrę urologijos stažuotojas (UK ST 4) ir būti įsisteigę prižiūrimo chirurginio mokymo programoje, kai jie dalyvauja.

Pareiškėjai iš už JK turi būti baigę ne mažiau kaip 24 mėnesius pagrindinio mokymo operacijoje ir 18 mėnesių specialybės mokymo urologijos prieš priimant į ChM.

Gydytojai, turintys konsultantą ar karjeros laipsnį (ar lygiavertį) urologijos srityje, taip pat gali dalyvauti.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Edinburgo universitetas siūlo nedidelę stipendiją neįvykdytoms kandidatėms. Tai labai konkurencinga.

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau