Bakalauro programa: Slaugos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Slaugos majoras

Teksaso A

124449_doctors-2607295_960_720.jpg

StockSnap / Pixabay

Slaugos kolegija siūlo tris bakalauro laipsnio programas ir tris magistro studijų programas.

Tradicinė BSN trasa skirta studentams, kurie baigė dvejų metų būtinus kursinius darbus iš Teksaso A valstijos

Antrojo laipsnio BSN kursas yra 15 mėnesių pagreitinta programa tiems, kurie jau yra įgiję bakalauro laipsnį ne slaugos studijų srityje. Trasoje naudojamos tradicinės tiesioginės instrukcijos, taip pat imitacinė veikla, klinikinė patirtis, komandos mokymas ir paskaitų vaizdo konferencijos. Ši galimybė siūloma tiek Bryan / College Station, tiek „Round Rock“ miestuose.

RN-to-BSN“ trasa skirta toms, kurios jau yra registruotos slaugytojos su asocijuotu laipsniu, norinčios įgyti bakalauro laipsnį. Pretendentai iš RN-BSN, baigę laipsnį per LVN-RN arba paramedikų tilto programą arba diplomo programą, turi būti uždirbę ne mažiau kaip 35 perleidžiamų kreditų savo programoje. Ši parinktis galioja visą ir neakivaizdinį kursą teikiant visiškai internetu.

MSN-Slaugos švietimo programa moko absolventus taikyti švietimo principus kaip pedagogą įvairiose pacientų priežiūros įstaigose ir aukštosiose mokyklose, užpildydama 36 valandų mokymo programą. Atlikdami NURS 653 pažangų sveikatos vertinimą, tikimasi, kad studentai dalyvaus dviejose skirtingose klinikinėse patirtyse universiteto mieste iš viso 45 valandas, kad įvykdytų šio kurso klinikinius tikslus, kuriuos nustato Amerikos slaugos kolegijų asociacija, turintys bet kokį MSN laipsnį. . Ši galimybė pirmiausia siūloma internetu, leidžianti studentams suderinti karjerą, šeimą ir kitas pareigas tobulinant mokslą.

Programa „ MSN-Family Slaugytojų praktika “ moko absolventus praktikuoti kaip pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus plačiam klientų ratui, tuo pačiu metu sutelkdama dėmesį į sveikatos stiprinimą, rizikos mažinimą, ligų prevenciją ir ligų valdymą, užpildydama 36 valandų mokymo programą. Atlikdami NURS 653 pažangų sveikatos vertinimą, tikimasi, kad studentai dalyvaus dviejose skirtingose klinikinėse patirtyse universiteto mieste iš viso 45 valandas, kad įvykdytų šio kurso klinikinius tikslus, kuriuos nustato Amerikos slaugos kolegijų asociacija, turintys bet kokį MSN laipsnį. . Tai yra mišrioji programa, kurios metu didžiąją dalį kursinių darbų galima pateikti internetu.

MSN-Teismo medicinos slaugos programa moko absolventus rūpintis trauminių įvykių ar nusikalstamų veikų, dėl kurių įvyksta trauma ar mirtis, aukomis ir kaltininkais. Rūpindamiesi savo pacientais, jie taip pat bus atsakingi už teismo traumos, susijusios su traumos įvykiu ar nusikalstama veika, stebėjimą, atpažinimą, rinkimą ir dokumentavimą, kad vėliau būtų galima panaudoti civiliniame ar baudžiamajame procese pagal 36 valandų mokymo programą. Studentų prašoma atvykti į „Bryan-College Station“ miestelį orientavimuisi ir ribotam klasės užsiėmimų skaičiui. Atlikdami NURS 653 pažangų sveikatos vertinimą, tikimasi, kad studentai dalyvaus dviejose skirtingose klinikinėse patirtyse universiteto mieste iš viso 45 valandas, kad įvykdytų šio kurso klinikinius tikslus, kuriuos nustato Amerikos slaugos kolegijų asociacija, turintys bet kokį MSN laipsnį. .

Ką norite daryti su slauga?

Registruota slaugytoja, slaugytojų išsilavinimas, praktikuojanti slaugytoja, teismo medicinos slauga ir kt.

Atminkite: jūsų majoras neprilygsta jūsų karjerai! Norėdami gauti daugiau idėjų, kaip pritaikyti išsilavinimą, pasitarkite su konkrečiu karjeros patarėju.

Stipendijų galimybės

  • Prezidento stipendija: Pirmą kartą mokant nuolatinį pirmakursį moka dieninį mokslą ir mokesčius iki 4 metų
  • „Eagle Elite“ stipendija: Mokama 3000 USD per metus iki 4 metų
  • Pervedimo stipendija: Mokama 2000 USD per metus iki 2 metų
  • Donorų stipendijos: Pagal TAMUT skiria nuolatiniams studentams įvairias donorų stipendijas. Šios stipendijos svyruoja nuo 250 USD iki 2000 USD per metus.
  • Visiškai priimti nauji laipsnį siekiantys tarptautiniai studentai, kurių gaunamas GPA yra ne mažesnis kaip 2,5 arba 980 SAT, gali pretenduoti į Visuotinio paveldo stipendiją. Visuotinio paveldo stipendija Teksase A
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and reward ... Skaityti daugiau

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and rewarding educational experiences through quality teaching, scholarship, student support services, co-curricular programming, research, and service. Skaityti mažiau