Tvarios pramoninės farmacinės biotechnologijos magistrantūra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

TAIKYTI DABAR!

Naujovės ir tvarumas

Sienos universiteto Biotechnologijų chemijos ir farmacijos kompetencijos katedra yra visiškai naujas tvarios pramoninės farmacinės biotechnologijos antrosios pakopos magistro laipsnis (SIPhaB).

Mūsų dėmesys sutelktas į pramoninių biotechnologijų ir farmacijos sektorių, kur Italija užima pirmą vietą Europoje pagal eksportą ir gamybą ir pirmąją vietą pasaulyje pagal novatoriškas sutartis.

Norint išlaikyti konkurencinį pranašumą, švietime būtina atlikti paradigminius pokyčius, į kuriuos būtina įtraukti svarbiausius socialinio, aplinkos ir ekonominio tvarumo, taip pat sveikatos ir pramonės 4.0 skaitmeninio pertvarkymo elementus.

„SIPhaB“ yra unikali naujoviška edukacinė programa, sujungianti biochemikalus su vadybos ir darnaus vystymosi žiniomis.

Naujas profesionalas

Mes siekiame išugdyti naują daugiavalentį, daugialypį kompetenciją turintį, daugiašakį profesionalą, atsakingą už biologinės technologijos ir farmacijos sektorių.

Taigi SIPhaB studentas įgys labai daugiafaktorines ir daugiadisciplinines žinias, remdamasis tvirtu biologiniu molekuliniu moksliniu pagrindu, remdamasis inovatyviausiu ir tvariausiu ekologišku bioindustriniu scenarijumi.

Absolventas, turintis įgytą tarptautinę vadybos ir reguliavimo kompetenciją, susijusią su darniu vystymusi.

Galiausiai, absolventas, turintis 10 geriausių įgūdžių, kuriuos nurodo trečiasis Pasaulio ekonomikos forumas.

Naujas ugdymo modelis

Efektyviai sujungdami žinias ir praktinę patirtį mes sukūrėme SIPhaB kartu su humanistiniais ir ekonominiais universitetų skyriais ir daugiausia su savo pramonės partneriais.

SIPhaB programa suteikia platų švietimo laiką etapams, seminarams ir internetiniams seminarams, bendradarbiaujant su neakadematiniu ir pramoniniu pasauliu tais klausimais, kurie kitu atveju neaptariami jokioje kitoje universiteto programoje.

Mes taikome novatoriškus ir įtraukiančius mokymo metodus, išnaudodami pramonės teritorines laboratorijas, skatindami aistros, susidomėjimo, smalsumo, emocinio supratimo, komandos darbo gebėjimų ugdymą, palyginti su įprastomis individualiomis universiteto programomis.

Mes siūlome naują integruotą ir lankstų švietimo modelį.

TAIKYTI DABAR!

Patekimo reikalavimai

Kandidatai privalo turėti trejų metų bakalauro arba bakalauro laipsnį (ar aukštesnį).

(BA) vienoje iš šių studijų sričių:

 • Biotechnologija
 • Biologiniai mokslai
 • Žemės ūkis ir miškininkystė
 • Žemės ūkio mokslai ir technologijos
 • Chemijos mokslai ir technologijos
 • Farmacijos mokslas ir technologijos
 • Fiziniai mokslai ir technologijos

Tarptautinių studentų priėmimą vertins Europos Komisija, naudodama nuorašą ir mokymo programą, galbūt įtraukdama į internetinį interviu.

Išankstinis priėmimas

SIPhaB komitetas vertina kiekvieno pareiškėjo nuorašą ir mokymo programą.

Atrankinio vertinimo testas

Sėkmingai įvertinti kandidatai dalyvauja privalomame atrankiniame vertinime.

Po įvertinimo

Kai pareiškėjas išlaikys atrankinį vertinimą, jis (ji) gaus oficialų Sienos University of Siena priėmimo laišką, kuris, prireikus, reikalingas VISA paraiškai gauti.

TAIKYTI DABAR!

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

TAIKYTI DABAR!

Akademinis kalendorius

University of Siena katedros priėmė semestro sistemą.

Akademiniai metai suskirstyti į dvi dalis: nuo spalio iki sausio, nuo kovo iki gegužės. Kiekvienos kadencijos pabaigoje numatytas egzaminas.

Tačiau kiekvienas departamentas turi savo akademinį kalendorių, kurį galima rasti departamentų tinklalapyje (skyriuje "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 metų orientacinis akademinis kalendorius

Rudens semestras (1 semestras)

 • Paskaitos laikotarpis: 2020 m. Spalio 1 d. - 2021 m. Sausio 18 d
 • Egzamino laikotarpis: 2021 m. Sausio 21 d. – kovo 1 d

Pavasario semestras (2 semestras)

 • Paskaitos laikotarpis: 2021 m. Kovo 4 d. – birželio 14 d
 • Egzamino laikotarpis: 2021 m. Birželio 17 d. – liepos 31 d

TAIKYTI DABAR!

Mokestis už mokslą

Įnašų sumų nustatymas

Įmokos dydis, mokamas iš kiekvieno studento, įstojusio į University of Siena siūlomus laipsnio kursus, magistro laipsnio kursus ar vieno ciklo magistro laipsnio kursus University of Siena yra nustatomas remiantis šiais elementais:

 • Kategorija, kuriai priklauso mokslo laipsnis;
 • Artimiausio studento šeimos ekonominė padėtis, kuri išreiškiama ekvivalentiškos ekonominės situacijos rodikliu (ISEE) metams priešais priėmimo metus;
 • Priėmimo metai;
 • Universiteto kreditai (ECTS kreditai), gauti per dvylika mėnesių iki rugpjūčio 10 d.

Studijų kursas priklauso vienai iš trijų toliau nurodytų kategorijų:

 • Humanitariniai ir socialiniai tyrimai (JAV)
 • Techninis-mokslinis (TS)
 • ES reglamentuojama sveikatos priežiūra (ES)

Pastaba: studentams, kurie yra ne ES valstybių piliečiai ir kurie nėra Italijos gyventojai, ir studentams, kuriems ISEE apskaičiavimas netaikomas jų artimiesiems giminaičiams, gali būti taikomas koregavimo koeficientas, priklausantis nuo kilmės šalies.

University of Siena pateikia mokesčio už mokslą apskaičiavimo puslapį: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

Tvirta tarptautinė misija

Per savo aštuonių šimtmečių istoriją University of Siena daugybę įvairių sričių studijų.

Bėgant metams University of Siena patobulino savo internacionalizacijos strategiją, siekdamas sustiprinti savo tarptautinius akademinius ryšius ir pritraukti studentus bei tyrėjus iš įvairių pasaulio šalių.

XXI amžiaus pradžioje ši istorinė įstaiga sugebėjo susidurti su iššūkiais, susijusiais su mokymosi, žinių ir tyrimų globalizacija, vykdydama daugybę tarptautinių bendradarbiavimų.

Kiekvienais metais sudaromos naujos tarptautinio bendradarbiavimo sutartys ir projektai, didėjantis laipsnių ir kursų, teikiamų anglų kalba, skaičius, užtikrinant gerą vietą nacionaliniuose ir tarptautiniuose reitinguose; tai yra keletas stiprių University of Siena .

Sveiki Siena

University of Siena yra vienas seniausių universitetų Europoje, įkurtas 1240 m.

Jos istorija vystėsi kartu su Toskanos kultūrinėmis tradicijomis nuo viduramžių iki šių dienų.

Siena yra Toskanos širdyje, švelniai kalvotų kraštovaizdžių aplinkoje. Pastatytas ant trijų stačių kalvų ir aptvertas senovinėmis sienomis, tai yra unikalus miestas, kuriame studentai gali praleisti pelningą studijų laikotarpį, kupiną galimybių asmeniškai praturtėti.

TAIKYTI DABAR!

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Skaityti mažiau