Trauma

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši dvejų metų, neakivaizdinių magistrantūros studijų programa, kurią moko tik internete, siūlo Edinburgo universiteto Karališkoji koledžas ir Edinburgo universitetas , o vedama chirurgijos magistro laipsnį.

Remiantis JK tarpkultūrine chirurgijos programa, ChM traumoje ir ortopedijoje suteikia galimybę stažuotojams pasirinkti tuos pažangius modulius, susijusius su jų paskelbta specialybe, ir remia mokymąsi Karališkojo chirurgo koledžo (FRCS) egzaminų draugijoje.

Programa yra skirta kartu su klinikiniais mokymais ir papildyti darbo vietoje vertinimą.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Programa vyksta semestro pagrindu, per dvejus metus ir apima maždaug 10 valandų studijas kiekvieną savaitę lanksčiai moduliu būdu. Tikimasi, kad kai kurios šio tyrimo metu bus gautos kreditinės arba "darbo vietoje" veiklos sritys.

Šios programos internetinis nuotolinio mokymosi pobūdis puikiai tinka gydytojams, dirbantiems nesusietus pokyčių modelius.

Jūs turėsite prieigą prie aukštos kokybės, interaktyvių interneto išteklių, elektroninių žurnalų ir internetinių vadovėlių bei specialios technologinės pagalbos.

1 metai

Akademiniai moduliai ištirs mokslinių tyrimų ir mokymo metodiką, tuo pačiu suteikiant studentams galimybę tobulinti gebėjimus analizuoti paskelbtus įrodymus ir stiprinti jų interaktyvius bei rašytinius klinikų bendravimo įgūdžius. Studentai taip pat turės galimybę baigti akademinio tyrimo projektą 2-ajame metais, pvz., "Originalūs tyrimai" arba "Sisteminis apžvalga" atitinkamoje darbo srityje. Baigę programą, studentai skatinami skelbti savo studijas recenzuojamuose žurnaluose.

Studentai visoje programoje palaikomi per asinchronines diskusijas su e-mokytojais, kurie yra visi pagrindiniai savo srities gydytojai. Studentai taip pat gali naudotis dideliu mokymosi šaltiniu, įskaitant pagrindinių internetinių knygų ir žurnalų prenumeratą. Rašytinis egzaminas (MCQ) vyksta antrus metus po pagrindinių modulių užbaigimo.

2 metai

Privalomi moduliai apima pagrindinius ortopedijos programos poskyrių elementus. Jie yra mokomi ir vertinami naudojant klinikinę problemą pagrįstą metodiką, pagrįstą sistemine medžiaga pagrįstos medžiagos peržiūros.

Praėjusiais metais įgiję praktinių akademinių modulių patirtį, studentai turėtų kritiškai analizuoti informacinę medžiagą ir prireikus susieti su savo darbu.

Karjeros galimybės

Absolventai galės parodyti išsamias žinias apie jų pasirinktą chirurginę specializaciją ir sugebėti pritaikyti šias žinias sistemingai vertinant ir valdant chirurginius pacientus pasirenkamame, skubiame ir ekstremalioje situacijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
  • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Edinburgo universitetas siūlo nedidelę stipendiją neįvykdytoms kandidatėms. Tai labai konkurencinga.

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau