Toksikologijos ir saugos farmakologijos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Ši dieninio magistro programa suteikia išsamią informaciją apie narkotikų saugos praktiką narkotikų kūrimo procese.

Jame nagrinėjami pagrindiniai ikiklinikinių vaistų vertinimo aspektai, tiriant:

 • Narkotikų atradimas ir vystymas
 • Saugumo farmakologija
 • Vaistų sukelto toksinio poveikio mechanizmai
 • Reguliavimo klausimai
 • Bioanalitiniai mokslai

Jis suteiks jums naujausius ikiklinikinio toksikologijos mokymus, akcentuojant toksikologijos ir farmakologinio saugumo vertinimo molekulinius in vitro ir in vivo aspektus.

Kaip programos dalis, atliksite originalų mokslinių tyrimų projektą, kuris bus jūsų disertacijos pagrindas.

Pateikta tarptautiniu mastu pripažintos mokslinių tyrimų institucijos „Cancer Therapeutics“ institute. Programa suteikia jums įgūdžių, reikalingų farmacijos pramonei ar reguliavimo įstaigoms karjerai, taip pat doktorantūros pagrindus.

Narkotikų toksikologija ir farmakologinė sauga yra chemijos ir farmacijos pramonės pagrindas, o aukštos kvalifikacijos specialistų poreikis šioje srityje yra labai didelis.

Reitingai

Pagal 2019 m. QS pasaulio universitetų reitingą esame reitinguojami 250 geriausių farmacijos ir farmakologijos universitetų pasaulyje.129555_Pharmacy-Pharmacology-UoB.jpg

Patekimo reikalavimai

 • 2: 2 ar daugiau susijusių mokslo disciplinų, pvz., Biosciences, Chemistry, Biomedical, Medical, Pharmaceutical, Pharmacological arba Toxicological Sciences.
 • Paraiškas taip pat laukia kandidatai, turintys nestandartinę kvalifikaciją, turintys svarbią patirtį; kiekvienas atvejis bus svarstomas iš esmės.

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS - 6,0 arba lygiavertis

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Programa suteikia teorinių mokymų ir praktinės laboratorinės patirties derinį daugelyje pagrindinių biomedicinos, farmakologinių ir toksikologinių laboratorinių metodų aspektų.

Taip pat įtraukti pagrindiniai mokslinės analizės elementai, pvz., Kritinis vertinimas ir duomenų analizė bei pateikimas.

Atminkite, kad 2020 m. Įvesties modulio informacija gali keistis.

Moduliai

Branduolys

 • Toksikologijos ir saugos farmakologija (INC7005-B)
 • Ikiklinikiniai narkotikų vertinimo modeliai (INC7001-B)
 • Toksiškumo molekuliniai mechanizmai (INC7009-B)
 • Vėžio terapijos tyrimų projektas (INC7019-E)

Pasirinkimas

 • Esminės onkologijos ir toksikologijos temos įvertinimas (INC7017-B)
 • Praktiniai farmakologijos tyrimų įgūdžiai (INC7018-B)
 • Narkotikų atradimo atvejų tyrimai (INC7011-B)
 • Eksperimentinis dizainas (BIS7016-B)

Mokymasis ir vertinimas

Jūs išmoksite per paskaitas, vadovėlius, studentų vadovaujamus seminarus ir laboratorinius tyrimus bei savarankišką mokymąsi.

Vertinimą sudaro egzaminai ir kursiniai darbai. Svarbus komponentas yra galutinė disertacija, gauta iš tyrimo projekto.

Mokesčiai, finansai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

 • Pradžia / ES: 8570 svarų sterlingų per metus
 • Tarptautinis: 19 890 svarų sterlingų per metus

Stipendijos

Kiekvienais metais JK, ES ir tarptautiniams studentams skiriame nemažai negrąžintinų stipendijų, remiantis akademine kompetencija, asmeninėmis aplinkybėmis ar ekonominiais sunkumais. Išsamią informaciją rasite mūsų stipendijų svetainėje.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptarimas su specialistų patarėjais padeda išsiaiškinti planus, ieškant galimybių ir tobulinti darbo medžioklę. Daugelyje mūsų programų tiesioginės karjeros plėtros patarėjų indėlis į mokymo programą arba specialiai surengtas seminaras.

Karjeros galimybės

Programa suteikia jums įgūdžių, kurių jums reikia farmacijos pramonėje, klinikiniuose tyrimuose ar reguliavimo institucijose, taip pat doktorantūros studijų pagrindus.

Narkotikų toksikologija ir farmakologinė sauga yra chemijos ir farmacijos pramonės pagrindas, o aukštos kvalifikacijos specialistų poreikis šioje srityje yra labai didelis.

Dauguma mūsų studentų dirba farmacijos pramonėje (pvz., „Covance“, „Envigo“, „Cyprotex“) ir klinikinę aplinką (pvz., Klinikinius tyrimus „St James Hospital“, Lidsas). Keletas užsienio šalių studentų grįžo į savo kilmės šalį ir užėmė aukšto lygio pareigas reguliavimo aplinkoje. Be to, daugelis mūsų studentų tęsė mokymąsi ir baigė doktorantūros studijas (pvz., Oksfordo, Lidso, Liverpulio ir Bradfordo universitetus).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau