Terapinis mityba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Rūpesčiai ir interesai mityba, dietos ir žmonių sveikatai per pastaruosius dešimtmečius smarkiai išaugo. Iš tiesų, mitybos įpročiai ir gyvenimo būdas turi įtakos mūsų sveikatai ir gyvenimo kokybei. Be to, mitybos veiksniai susijęs maždaug 50% iš pagrindinių mirties priežasčių visame pasaulyje.

Nutukimas, cukrinis diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos, hipertenzija, virškinimo sistemos sveikatai, kepenų sveikatai ir inkstų ligomis yra pagrindiniai klausimai žmogaus sveikatai. Todėl, sveika mityba yra gyvybiškai svarbi ir perspektyvi požiūris gydyti ir valdyti tokias problemas. Link šio tikslo, 2015, Palestina politechnikos universitetas sukūrė naują programą, ty, gydomasis mityba pagal Taikomųjų mokslų fakultete.

Mūsų ketverių metų Terapinės Mityba programa buvo specialiai skirta studentams su stipriu susidomėjimą produktų maistingumą ir sveikatingumą mokslo, kurie nori naudoti savo žinias padėti užkirsti kelią ir gydyti ligas, kaip registruotu dietologas.

Terapinės Mityba Studentai mokysis, kaip maistą ir dietinių reikalavimų, gali būti pakeista ligos, ir kaip taikyti gydomąsias dietas gydyti ligas.

Programos tikslai:

 • Teikti dietologų pakankamai žinių mitybos terapija asmenims, kuriems reikia specialios sveikatos priežiūrą.
 • Atlikti taikomuosius mokslinius tyrimus ir projektus įvairių sričių mitybos ir maisto mokslų, kurie atitinka Bendrijos poreikius.
 • Tarnauti vietos bendruomenei, gerinant sveikatos ir mitybos sąmoningumą per seminarus ir mokymo programas.

MISIJA:

Iš Terapinės mitybos programos misija yra parengti kvalifikuotus absolventų, kurie gali sėkmingai patenkinti vertimo mitybos mokslą į praktinį maisto patarimų, siekiant skatinti sveikatą ir gydyti platų medicinos sutrikimų problemas. Dietologas absolventas padės žmonėms pakeisti savo maistą ir siūlo praktinį patarimą, kad mitybos pokyčius.

Mokymosi rezultatus:

 • Absolventas galės pažinti ir suprasti pagrindus ir principus, susijusius su mityba, maisto ir maisto santykius su žmonių sveikatai.
 • Absolventas galės bendrauti ir dirbti su kitais ir teikti patarimus, vedimo ir žinių perdavimą.
 • Absolventas galės įrodyti profesinį ir etinę atsakomybę, ir įvertinti pavojų sveikatai aplaidumo šioje srityje.
 • Absolventas bus rodomas vertes, reikalingus moderniame sveikatos priežiūros, įskaitant gailestingumu, gerumu, empatija, o taip pat pagarbos pacientų privatumo, orumo ir individualumo

Teritorijos, kuriose absolventai tikimasi Darbas:

 • sveikatos ministerija
 • Švietimo ir mokslo ministerija.
 • Vyriausybinės ir privačios ligoninės
 • Mitybos centrai.
 • Mitybos priežiūros institutai (slaugos namai).
 • Mokslinių tyrimų centrai, kurie specializuojasi mitybos ir dietos terapijos srityje.
 • Sportas, sporto organizacijos, kaip sporto mitybos specialisto.
 • Standartai ir reguliavimo institucijoms.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Palestine Polytechnic University (PPU) has witnessed quantum leaps in a short three-decade time during which it had been developed from a community college with few scattered buildings and limited pro ... Skaityti daugiau

Palestine Polytechnic University (PPU) has witnessed quantum leaps in a short three-decade time during which it had been developed from a community college with few scattered buildings and limited programs to a full entrepreneur University with several colleges offering graduate and undergraduate programs. The University’s diversified academic programs were not only tailored responding to the community needs, but they have also been developed qualitatively to compete in national and regional dimensions. Development on the level of research and community services provided have also been witnessing major leaps in the establishment of several multi-disciplinary centers of excellences that possess quality-certified laboratories and facilities that are capable of providing professional standardized testing and consultancies to various national development sectors. Skaityti mažiau