Tarptautinis mitybos ir dietologijos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tinkama dieta labai padeda užtikrinti optimalią asmens sveikatos būklę. Reikia atsižvelgti į šią prielaidą. Štai kodėl turime šviesti ir didinti aplinkinių žmonių supratimą apie jų gyvybinę svarbą.

Maisto ir mitybos sritis daugelį metų buvo mūsų visuomenės fone. Jam nebuvo suteikta svarba, kurią ji iš tikrųjų turi. Šiuo metu turime sveikatos sistemą, pagrįstą gydymu; prevencija turi būti pirmasis mūsų tikslas, o gydymas - antrą kadenciją. Ekonomine prasme tinkamos prevencijos programos padėtų mums sumažinti dabartines sveikatos priežiūros išlaidas, daugiausia skirtas paliatyviam ar gydomam gydymui.

Tolesni mokslai, palaikantys mitybą, tokie kaip biochemija, molekulinė biologija, patofiziologija, toksikologija, dietologija ir bromatologija, daro mitybą patraukliu šiuolaikinio ir taikomojo mokslo mokslu, kuris taip pat verčia mąstyti apie tai ne tik mokslinėmis akimis. bet ir žmonės.

Maisto ir mitybos sritis veikia visą visuomenę, todėl ji turi tiesioginį ryšį su keliomis darbo sritimis. Daugeliu atvejų šie specialistai neturi aukštojo mokslo laipsnio, tačiau dėl asmeninių savybių ar patirties jie nori kokybiškų šios srities mokymų.

Ši programa yra būtina norint prieiti prie turinio, kuris bus būtinas tinkamai atliekant darbą mitybos srityje, serijos ir visais atvejais priimti tinkamiausius sprendimus remiantis naujais mitybos kriterijais.


Trukmė, kredito struktūra ir laipsnis

Numatoma tarptautinio mitybos ir dietologijos magistro studijų baigimo trukmė yra 2 metai.

Dėl laiko paskirstymo nustatyta, kad:

  • Kadangi programa yra nuotolinė ir netaikoma tiesioginiams užsiėmimams, konkreti pradžios data nėra nustatyta, todėl studentas gali bet kada įforminti registraciją, jei yra laisvų vietų.
  • Maksimalus programos baigimo laikas yra 24 mėnesiai. Šiuo laikotarpiu studentas turi būti išlaikęs visus įvertinimus, atitinkančius programą.


Stipendijos

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) periodiškai skiria nepaprastą ekonominį punktą FUNIBER mokymo stipendijoms.

Norėdami kreiptis, turite tik pagrindiniame portalo puslapyje pateikti savo paraišką stipendijai gauti su reikiamais duomenimis, o Vertinimo komitetas ištirs jūsų paraiškos dėl finansinės paramos skyrimo tinkamumą stipendijų forma „ FUNIBER Training“ forma.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Skaityti daugiau

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Skaityti mažiau
Barselona , Jaén + 1 Daugiau Mažiau