Tarptautinės visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Pradžios datos: mėnesio suvartojimas
 • Studijų būdas: Internetinis mokymasis
 • Apdovanojimą pateikė: Liverpulio Johno Mooreso universitetas
 • Finansavimas: Galimos dalinės stipendijos

Tarptautinės visuomenės sveikatos magistrantūra *

Gyventojų sveikatos pagerėjimas vis labiau pripažįstamas tarptautiniu mastu kaip pagrindinis ekonominės ir socialinės plėtros elementas, ir niekur tai nėra akivaizdžiau nei kylančios ekonomikos šalyse, kurių ekonomika auga.

Šis kursas suteikia platų supratimą apie sveikatą ir jos socialinius bei aplinkos veiksnius, atsižvelgiant į mokymo programą, pagrįstą pagrindinėmis tarptautinėmis strategijomis, darnaus vystymosi tikslais ir socialiniais sveikatos veiksniais.

Šios programos tikslas - palengvinti visuomenės sveikatos priežiūros specialistų tobulėjimą; tobulinti savo žinias ir įgūdžius, reikalingus visuomenės sveikatos praktikai vietinėje aplinkoje. Be to, ugdyti visuomenės vaidmenį ir požiūrį, svarbų jų vaidmeniui ir šaliai.

LMIC vis dažniau susiduria su dviguba ligos našta; Nors jie vis dar kovoja su infekcinėmis ligomis, jie vis dažniau susiduria su neužkrečiamųjų ligų (NCD) plitimu. Šiai naštai pašalinti reikia tvirtos įrodymų bazės, pagrįstos patikimais tyrimais, stebėjimu ir žvalgybos informacija; įrodymais pagrįsta strategija ir strategija; sveikatos apsaugos priemonės ir sveikatos stiprinimo veikla bendruomenės lygiu. Ši programa supažindins su šiomis pagrindinėmis visuomenės sveikatos sritimis ir leis jums jas pritaikyti savo aplinkoje.

Įsidarbinimo galimybės

Toliau karjeros perspektyvos.

Baigę šį kursą tikriausiai imsitės vaidmens gerindami asmenų, bendruomenių ir gyventojų sveikatą ir gerovę. Didžioji dalis mūsų tarptautinių studentų grįžta į savo gimtąją šalį dirbti vyriausybės ar NVO sveikatos priežiūros sektoriuose. Tačiau galite pasirinkti tęsti savo karjerą tyrime arba imtis tolesnių studijų iki doktorantūros lygio.

* Galima patvirtinti

Kodėl verta rinktis Liverpulio Johno Mooreso universitetą?

Studijuokite internetu Liverpulio Johno Mooreso universitete, kad gautumėte labai gerbiamą magistro laipsnį ir gaukite galimybę užsidirbti „Unicaf“ stipendiją, kad galėtumėte tobulinti savo karjerą.

Užimtumas

Puikus įsidarbinimo rekordas, kurį sudaro 96% (HESA 2017) mūsų magistrantų.

Kokybės užtikrinimo agentūra

Pirmasis universitetas, gavęs du pagirtus Kokybės užtikrinimo agentūros sprendimus.

Kokybė

Užima 61 vietą už pasaulyje pirmaujančius ir tarptautiniu mastu geriausius tyrimus.

Mokymasis internete

E. mokymosi sistema: Jūsų internetinių kursų patirtis vyks pažangioje mokymosi valdymo sistemoje, skirtoje palengvinti optimalią mokymosi patirtį studentams.

Dėstytojo pagalba: Jūsų patarėjas studentams padės jums atlikti visą procesą iš anksto ir padės jums kiekvieną žingsnį nuo pirmojo kontakto iki baigimo.

Internetinė klasė: internetinė mokymosi patirtis apims platų dalyvavimą ir sąveiką su dėstytojais ir kolegomis.

Maksimaliai padidinkite savo įgūdžius ir galimybes įsidarbinti

Įgykite naujų įgūdžių: Išmokite komunikuoti aukštesnio lygio idėjas, pateikti nurodytą ilgį, formatą, trumpą ir nustatytą terminą, tinkamai nurodydami šaltinius ir idėjas ir taikydami problemų sprendimo metodą, parodantį profesionalumą.

Būsimas užimtumas: Per visą magistro laipsnį bus dėstomi pagrindiniai aspektai, kurie padės studentams ateityje siekti karjeros.

Pagerinkite savo galimybes: Magistro laipsnis gali pagerinti jūsų galimybes surengti pokalbį dėl darbo.

Patekimo reikalavimai

 • Akredituotas JK 2,2 pagyrimo laipsnis arba lygiavertis tarptautinis laipsnis.
 • Dalyvavo visų universitetų, kolegijų institucijų oficialūs nuorašai.
 • Anglų kalbos mokėjimas: IELTS 6.0 arba lygiavertis tarptautinis standartas.
 • Asmeninis pareiškimas.
 • Naujausias CV.
 • Dvi nuorodos (akademinės ar profesinės).

Paraiškų teikimo procesas

 • Pirmiausia užpildykite formą.
 • Tada jums paskambins patarėjas iš universiteto, į kurį kreipėtės.
 • Mūsų priėmimo komanda tada susisieks su jumis planuoti interviu, aptarti priėmimo tvarką ir padėti jums kreiptis dėl stipendijos.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Ranked in the top 400 universities in the world – and in top 100 universities aged under 50 - Liverpool John Moores University offers

Ranked in the top 400 universities in the world – and in top 100 universities aged under 50 - Liverpool John Moores University offers Skaityti mažiau