Tarptautinė magistro mitybos ir dietologijos

&nbsp

Gera mityba padeda labai suderinti optimalią sveikatą individualius. Ši prielaida turi į ją atsižvelgti. Todėl mes privalome šviesti ir didinti informuotumą aplink mus gyvybiškai svarbus.

&nbsp

Maisto ir mitybos srityje daugelį metų buvo antrąją vietą mūsų visuomenėje. Jums nebus suteikta svarbą, kurią jis tikrai turi. Šiuo metu mes turime sveikatos sistemą, pagrįstą gydymo, prevencijos turi būti mūsų vieną ir leiskite jam išgydyti antrajai kadencijai. Ekonominiu požiūriu į tinkamą prevencijos programas, padėtų sumažinti einamosios išlaidos sveikatos apsaugai, skirta daugiausia į paliatyvios ar gydomųjų procedūrų.

&nbsp

Apie mokslo reikšmę mitybos ir biochemijos, molekulinės biologijos, patofiziologija, toksikologijos, maisto mokslo, dietologijos ir mitybos pažangos padaryti įspūdingi šiuolaikinio mokslo ir taikomųjų pajėgos taip pat apmąstyti ne tik su mokslo akys bet ir žmogaus.

&nbsp

Maisto ir mitybos srityje daro įtaką visai visuomenei, todėl jis turi tiesioginį ryšį su daugeliu karjeros srityse. Daug kartų šių specialistų neturi universitetinį išsilavinimą, tačiau, asmeninių savybių ar patirties, jie nori kokybės švietimą šioje srityje.

&nbsp

Ši programa yra reikalingas norint naudotis turinio spektrą, kuris bus būtinas geras darbas veikia mitybos ir laiku priimti sprendimus srityje, bet kuriuo metu, remiantis nauja maistingumo kriterijus.

&nbsp

&nbsp

Tikslai

&nbsp

Tikslas:


Sugebėjimas atskirti maisto ir tinkama mityba įsitikinimus už kiekvieną individualios ar kolektyvinės, per teorinis mokymas įrodymais pagrįstos artikuliacija.


Konkretūs tikslai:

  • Taikyti tinkamas mitybos standartus per paciento mitybos įvertinimo ir naujausius pasiekimus ir pokyčius mityba, mitybos ir dietologijos srityje.
  • Organizacinis projektavimas ir mitybos konsultavimo programas pritaikytas konkretiems poreikiams.
  • Atskirti studentų žinių apie naujausius mokslinius pasiekimus pagrindinių mitybos ir dietologijos tokių kaip nutrigenomics, valgymo sutrikimai, mitybos ir fizinio aktyvumo ar mitybos klinikos.
  • Skatinti mokinių kritinį mąstymą klausimais, susijusiais su sveikata ir mityba.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date