Taikomosios sveikatos informatikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Antrosios pakopos studijų programos tikslas - pateikti išsamią, aukšto lygio ir modernią įvairių sričių informacinių technologijų ir informatikos programų taikymo sveikatos paslaugoms ir gebėjimų ugdymui analizę a) suprasti labiausiai paplitusias problemas ir iššūkius, b) parametrizuoti ir veiksmingų ir tvarių sprendimų analizė ir c) siūlomų sprendimų sintezė esamoje klinikinėje aplinkoje ir tuo pačiu metu stebimas poveikis ir rezultatai.

Mes investuojame į žinių, supratimo ir įgūdžių tobulinimą per magistrantūros programos virtualias laboratorijas (ahi.vlab.ouc.ac.cy).

Grupės

Universitetinės sveikatos ir kompiuterių mokslo kvalifikacijos turėtojas, turintis darbo patirties ar profesinės orientacijos klinikinėje aplinkoje ir (arba) sveikatos sektoriuje.

Programos struktūra

Nuotolinių studijų moduliai. 8 16 savaičių (8 x 10 ECTS) ugdymo moduliai ir diplominis darbas (1 x 20 ECTS). Iš viso 100 ECTS. Kiekvienas modulis apima savaitines paskaitas, grupinio konsultavimo susitikimus, tarpinius darbus, baigiamąjį darbą ir baigiamuosius egzaminus.

Temos Kodai
Nacionalinių sveikatos sistemų informacinės sistemos - Ligoninių informacinės sistemos ECT 512
Standartų apžvalga ir vertinimas

Mokymo personalas

Tarpdisciplininė akademinė grupė (gydytojai, slaugytojai, kompiuterių mokslininkai, kompiuterių inžinieriai ir programinės įrangos inžinieriai, sveikatos priežiūros vadovai, ekspertai tokiais klausimais kaip sveikatos ekonomika ir sveikatos etika).

Studentai

Laikoma, kad turintys tinkamus universiteto pavadinimus sveikatos ir (arba) informatikos srityje, turintys darbo patirties ir (arba) profesinės orientacijos klinikinėje aplinkoje ir (arba) Sveikatos paslaugų dizaino / teikimo / vertinimo aplinka ir (arba) susijusias pramonės taikomąsias programas, pardavimus ir kt. teorinis mokymas dalyvauti šioje programoje ir galimybė pasinaudoti žiniomis ir įgūdžiais, kuriuos jie įgis. Neatmetama akademinių laipsnių iš kitų disciplinų (kitų mokslo, politechnikos, ekonomikos, administravimo, teisės ir kt. Akademinių laipsnių) turėtojai, tačiau tikimasi, kad jie papildomai stengsis įgyti žinių, reikalingų magistro teminių modulių supratimui ir konsolidavimui kurioms jie gali neturėti pagrindinių bakalauro žinių.

Programos

Paraiškas galima pateikti tik elektroniniu būdu per Universiteto svetainę šiuo adresu: https://applications.ouc.ac.cy/admissions?sap-language=EN#

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degre ... Skaityti daugiau

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degrees at all levels (undergraduate, master and doctoral). Building on its origins as the country’s only University dedicated to distance education, OUC is growing quickly in academic stature and overall reputation. Today’s challenging realities have widened OUC’s horizons, helping to bring Cyprus near towards its strategic goal: to be established as a regional educational and research center and hub for international scholars and students alike in the Eastern Mediterranean basin. Skaityti mažiau