Taikomosios optometrijos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šis universiteto magistro laipsnis yra Universidad de Murcia oftalmologijos ir optometrijos sričių projektas, kurio tikslas yra specializuotas optikų-optometristų mokymas atliekant šių specialistų sveikatos priežiūros užduotis ligoninių oftalmologijos tarnybose. Pasibaigus šiam profesionalizacijos magistrui, studentas galės bendradarbiauti su oftalmologu bet kokio lygio regėjimo sveikatos priežiūros srityje.

Magistro laipsnis praktiškai atliekamas Reina Sofia universiteto bendrosios ligoninės Oftalmologijos tarnyboje, o mokymo sistema daugiausia grindžiama studentų rotacijomis įvairioms specializuotoms tarnybos konsultacijoms, todėl mokymai yra ypač praktiški. .

Meistro byla

Mokymo centras: Medicinos fakultetas
Mokymo tipas: Akis į akį
Kalba: Ispanų kalba
Trukmė: Vieneri metai
ECTS kreditai: 60
Pavadinimas: Klinikinės optometrijos magistro laipsnis
Stipendijos, stipendijos ir mobilumas: Nacionalinis / tarptautinis
Vieno kredito kaina:
  • Pirmoje registracijoje: 46,97 euro
  • Antros registracijos metu: 76,37 €
  • Trečioji registracija: 88,12 €
  • Ketvirtoje ar iš eilės: 88,12 euro

Optikos ir optometrijos absolventai ir absolventai yra sveikatos priežiūros specialistai, mokomi specialiai regėjimo sveikatos priežiūrai, būtent regos disfunkcijų, tokių kaip refrakcijos defektai, apgyvendinimo ir pokyčių, nustatymui ir gydymui, taikant optometrines procedūras, ir suartėjimas. Klinikinės optometrijos magistro kvalifikacinis laipsnis yra pavadinimas, leidžiantis profesionaliai specializuoti šiuos absolventus atliekant optiko-optometristo užduotis oftalmologijos konsultacijose - tiek privačiose, tiek viešosiose. Šiuo metu didžioji dalis absolventų yra optikos įstaiga. Tačiau vis daugiau ir daugiau absolventų dirba akių klinikose, ir yra realybė, kad per daugiau ar mažiau trumpą laiką visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoje dirba optikai-optometristai, kaip tai jau daroma Katalonijos autonominėse bendruomenėse. , Navarra, Baskų kraštas ir kt. Todėl tokio tipo magistrantūros mokymai gali būti laikomi pridėtine šių absolventų mokymo programa, leidžiančia lengviau naudotis šia karjeros galimybe.

Universiteto klinikinės optometrijos magistro kvalifikacinis laipsnis yra profesionalizuojantis magistro laipsnis, suteikiantis galimybę specialiai mokyti studentus optiko-optometristo sveikatos priežiūros užduotyse ligoninės oftalmologijos konsultacijose. Šiuo tikslu Universiteto klinikinės optometrijos magistro laipsnį turi universiteto oftalmologų ir optometristų, susijusių su Mursijos „Reina Sofía“ ligonine, personalas, vykdantis sveikatos priežiūros darbą ir didžiąją dalį pedagoginio darbo minėtos ligoninės Oftalmologijos tarnyboje. Ši tarnyba teikia pirmojo vizito konsultacijas ir specializuotas konsultacijas, kurių metu gydoma daugybė pacientų, turinčių skirtingas akių ir regos patologijas (glaukomos konsultacija, medicininė tinklainė, strabologija, ragena, AMD ir kt.). Tai suteikia studentams galimybę naudotis labai įvairiapuse sveikatos priežiūros veikla atliekant vaizdinę sveikatos priežiūrą: bet kokio amžiaus pacientų, sergančių bet kokia akių patologija, baigimas, specialūs kontaktinių lęšių pritaikymai, pacientų, sergančių strabismu, optometrinis valdymas, gydymas ragenos sutrikimų turinčių pacientų optometrija, silpnaregių pacientų gydymas, įvairių oftalmologinės diagnostikos prietaisų (kemperimetrai, mikroperimetrai, OCT, GDx, Pentacam, Confoscan, biometras, pachimetras ir kt.) valdymas. Visi šie ištekliai yra prieinami magistrantūros studijų studentams.

eyeglasses, exam, optometry„skeeze“ / „Pixabay“

Priėmimo profilis

Europos aukštojo mokslo erdvėje ar bet kurioje kitoje erdvėje įgiję optikos ir optometrijos absolvento vardą arba jo atitikmenį užsienyje, prieš tai patikrinę lygiavertį mokymo lygį arba prieš tai iš buvusio optikos ir optometrijos diplomo paraiškos dėl priėmimo į magistro laipsnį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Una institución docente de enseñanza superior que cuenta con unas infraestructuras para la docencia y la investigación de excelencia internacional. Una universidad innovadora, dinámica, responsable y ... Skaityti daugiau

Una institución docente de enseñanza superior que cuenta con unas infraestructuras para la docencia y la investigación de excelencia internacional. Una universidad innovadora, dinámica, responsable y comprometida con su entorno, que no olvida sus raíces históricas. Skaityti mažiau