Taikomosios magistrantūros magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Smegenys yra pats sudėtingiausias iš visų organų - kiekvieną dieną mes sužinome daugiau apie tai, kaip jie veikia ir kaip šias žinias galima pritaikyti įvairiose aplinkose, įskaitant akademinę bendruomenę ir pramonę.

Nesvarbu, ar turite išsilavinimą neurologijos srityje, ar ne, šis kursas gali būti pritaikytas jums. Jei turite ribotų žinių apie neuromokslą, pradėsite nuo Neuromokslo pamatų, kad galėtumėte suprasti svarbias sąvokas.

Jei jau turite žinių apie neuromokslo pagrindus, siūlome galimybę išsamiau išnagrinėti konkrečias temas, taip pat kitų disciplinų, įskaitant verslą, rinkodarą ir psichologiją, modulius, kad galėtumėte pritaikyti savo žinias ateityje.

Jus mokys klinikiniai ir neklinikiniai neuromokslininkai, tarptautiniu mastu pripažinti tyrėjai, tiriantys svarbias šios srities temas, įskaitant mokymąsi ir atmintį, neurodegeneraciją, psichinius sutrikimus, skausmą ir anesteziją.

Jūs taip pat turėsite galimybę derinti šias temas su psichologijos, verslo ir (arba) rinkodaros aspektais (juos moko šių sričių ekspertai), leisdami jums perimti savo neuromokslo žinias kita linkme. Šis lankstus požiūris paruoš jus būsimai karjerai.

Po dėstomo kurso komponento suprojektuosite ir užbaigsite tyrimo projektą. Tai bus laboratorijų arba pramonės tyrimų projektas Dandyje arba pateikimas vienoje iš mūsų komercinių ar ne pelno siekiančių partnerių organizacijų.

Patekimo reikalavimai

Reikalavimai klasei
Kandidatai turėtų turėti arba tikėtis turėti 2,1 ar aukštesnio laipsnio pagyrimo laipsnį arba lygiavertę profesinę ar užsienio kvalifikaciją atitinkamoje akademinėje disciplinoje.

Anglų kalbos reikalavimai

  • IELTS (bendras) 6.5
  • Skaitymas 5.5
  • Klausymas 5.5
  • Kalbėjimas 6.0
  • Rašymas 6.0

Jopwell / pexels

Karjera

Šio kurso lankstumas leis jums perimti savo neuromokslo žinias ir pritaikyti jas jūsų pasirinktame karjeros kelyje ateityje.

Praktikos galimybė mokslinių tyrimų laboratorijoje ar vienoje iš mūsų komercinių ar ne pelno siekiančių partnerių organizacijų padės išsiugdyti perduodamus įgūdžius, kuriuos galite pritaikyti būsimoje karjeroje, taip pat įgys supratimą, kaip veikia šios akademinės ar pramoninės organizacijos. .

Kadangi neuromokslo supratimas yra naudingas daugelyje aplinkybių, kurso metu įgytus įgūdžius galite naudoti teikdami konkurencinį pranašumą teikiant paraiškas darbui įvairiuose sektoriuose. Pavyzdžiui, vartotojų ar rinkodaros neuromokslai yra vis didesnė įdarbinimo sritis.

Jei ketinate tęsti savo karjerą akademiškai, šis kursas yra puikus žingsnis į su neuromokslais susijusią doktorantūros programą ir papildomus magistrantūros tyrimus. Tai galėtų padėti jums pasiekti akademinių ar pramonės tyrimais paremtų karjerą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau
Dundee , Kirkcaldy + 1 Daugiau Mažiau