Taikomos elgsenos analizės mokymai šeimoms ir globėjams

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vaikui kylant su elgesio iššūkiais yra ilga kelionė, bet pagalba yra toli

Šeimos ir globėjų taikomojo elgesio analizės mokymas tinka asmenims, kurie susiduria su kasdieniais elgesio uždaviniais, susijusiais su įvairaus amžiaus asmenimis, turinčiais intelekto sutrikimų, sergančiais autizmo spektro sutrikimais (ASD) arba bendrais elgesio uždaviniais. Visi šios programos kursai grindžiami taikomojo elgesio analizės (ABA) principais.

Ši pradinio lygio programa susideda iš internetinių ir iš anksto užfiksuotų paskaitų, kurios leidžia jums dirbti savo tempu. Be to, interneto vedlys yra (per el. Paštą ar konferencinį pokalbį), kad galėtumėte atsakyti į jūsų klausimus, aptarti patirtį ar patikslinti kursų medžiagą.

Privalumai

  • Dirbk savo tempu, vienu metu
  • Tinklas ir mokykitės iš kitų globėjų, kurie turi panašių problemų
  • Prieiga prie apmokyto tarpininko, kuris suteiks gaires visą kursą

Kas turėtų dalyvauti?

Kiekvienas kursas yra pagrįstas Taikomosios elgsenos analizės principais ir yra skirtas šeimos nariams ir globėjams asmenims, turintiems elgesio problemų ir specialių poreikių. Tėvai ir globėjai galės susisiekti su apmokytu tarpininku, kad galėtumėte išspręsti bet kokias galinčias kilti problemas.

Kursai

(visos kainos yra Kanados doleriais)

Elgesys 101 - CAIS 9001 *
Šis kursas suteikia pagrindą tėvams ir globėjams vaikams, turintiems elgesio sutrikimų ar yra autizmo spektro, ir yra skirtas tėvams, kurių pagrindinis supratimas apie temą yra suprantamas. Daugiausia dėmesio bus skiriama supratimui apie elgesį ir kodėl elgsis (tiek geras, tiek sudėtingas). Šis kursas paruoš tėvus ir globėjus tolesniam mokymui bet kuriuose vėlesniuose kursuose. Aptariami temos bus apibrėžti elgseną, suprasti, kodėl elgiasi, ir kaip vertinti ir sekti elgesį.
Kaina: 69 USD (HST)

Sumažinti sudėtingą elgesį - CAIS 9002
Šis įvadinis kursas skirtas tėvams ir globėjams, kuriems sunku valdyti savo vaiko iššūkį (-us). Kursas išmokys globėjus, kaip geriau suprasti, kodėl jų vaikas ir toliau užsiima konkrečiu elgesiu, ir nustatyti bendras strategijas, kurios galėtų padėti sumažinti elgesio dažnumą.
Kaina: 69 USD (HST)

Naujų įgūdžių ugdymas - CAIS 9003
Šis kursas skirtas tėvams ir globėjams, kurių vaikai stengiasi vykdyti kasdienes veiklas, ir siekia suteikti jiems geresnį supratimą apie mokymo strategijas, kurias būtų galima panaudoti, daugiausia dėmesio skiriant savisaugos ir saviugdos įgūdžiams. Šiame kurse aptariama informacija apima tai, kaip perteikti įgūdžius į valdomą mokymo dalį ir kaip nuspręsti, koks mokymo metodas būtų geriausias, priklausomai nuo vaiko tikslo ir stipriųjų pusių.
Kaina: 69 USD (HST)

Sunkumų maitinti - CAIS 9004
Per šį kursą vaikams, kurie susiduria su valgymo ir valgio metu vykstančiomis problemomis, globėjai geriau supras šiuos sunkumus per individualų stebėjimą ir apmąstymą. Be to, bus aptariamos praktinės strategijos ir metodai, skirti padėti vaikams, turintiems ribotą mitybą, atsisakyti maitintis, atsisakyti patiems pašerti arba elgtis su sutrikimais maitinimosi metu, remiantis taikomojo elgesio analizės principais.
Kaina: 69 USD (HST)

Funkcinio bendravimo mokymas - CAIS 9005
Šis kursas suteikia tėvams ir globėjams, kurių vaikai turi ribotus kalbos įgūdžius, taikydami bendras strategijas, kurios buvo veiksmingos ir pagrįstos taikomosios elgsenos analizės metodu. Šių strategijų tikslas - padidinti tinkamus bendravimo įgūdžius ir mažinti netinkamą elgesį, naudojamą norams ir poreikiams perduoti.
Kaina: 69 USD (HST)

Tualetinis mokymas - CAIS 9006
Tėvams ir globėjams bus suteikta sistema, padedanti jiems geriau suprasti tualeto mokymo iššūkius, kuriuos patiria atskiras vaikas. Be to, bus išsamiai aptariami įvairūs su tualetu mokymu susiję metodai / metodai, taip pat informacija apie pašalinimo tvarkaraščius, pasirengimą tualetiniam mokymui, teigiamo sustiprinimo naudojimą ir elgesį su nelaimingais atsitikimais. Bus taip pat diskutuojama apie bendrus sunkumus, su kuriais susiduria tėvai, ir galimus praktinius jų sprendimus.
Kaina: 69 USD (HST)

Socialiniai įgūdžiai - CAIS 9007
Aprašymas bus netrukus.

Kaina: 69 USD (HST)

Seksualumas - CAIS 9008
Šis kursas nagrinėja praktinę informaciją ir patarimus, susijusius su klausimais nuo brendimo ir seksualinės plėtros iki sekso švietimo programų gairių ir lytinių santykių palaikymo. Be to, dalyviai išnagrinės, kaip veiksmingas seksualinis švietimas gali padėti ASD asmenims sukurti tinkamą elgesį, kuris sustiprintų socialinę adaptaciją ir sumažintų netinkamus seksualinius susidūrimus.
Kaina: 69 USD (HST)

* Elgesys 101 turi būti imamas prieš visus kitus kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our Mission: To develop and deliver innovative, transformative programming for learners of all ages and all backgrounds.

Our Mission: To develop and deliver innovative, transformative programming for learners of all ages and all backgrounds. Skaityti mažiau