Taikomoji narkotikų atradimas magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Antrosios pakopos magistro studijas (magistrantūros) programa yra mokoma kaip arba klasikinis vienerių metų programą, arba teikiama per mišraus mokymosi ant dvejų metų visu etatu.

Magistro laipsnį moko, kaip pagrindinis mokslas yra taikomas išradimams vaistų. Programa buvo sukurta ir sumanyta pramonės ekspertai vaistų atradimo ir bus pristatyti ir įvertinti ekspertai pramonei ir universitete. Ši pažangi lygio akademinio kvalifikacijos teiks ekspertų rengimą tiems, kurie nori siekti, ir / ar palaikyti narkotikų atradimas karjerą, ar norite pereiti į aukštesnį laipsnį (PhD).

Du veiksniai paremtas šios programos plėtrą: (1) absolventų farmakologijos ir susijusios biologija laipsnių reikalauja suvokti, kaip pagrindinis mokslas universitete išmoko yra susijusi su projektavimo ir kūrimo modernių vaistų. (2) didinti specializaciją farmacijos mokslinių tyrimų į zonas kompetencijos sunku naujų absolventų įgyti visiškai suprasti, kaip jų darbas ir duomenys telpa į "narkotikų atradimų proceso".

Programos tikslai yra šie:

Parengti absolventus, kurie yra išmokyti procesų, kurių pagrindinis mokslas yra susijęs su projektavimo ir plėtojant šiuolaikines vaistų. Išmokyti studentams narkotikų atradimų proceso supratimą. Suteikti studentams su kritiškai vertinti mokslinių tyrimų klausimus ir metodus, kurie yra įprastas darbo vietoje patirtimi. Pateikite ekspertų pasirengimą studentams, kurie nori siekti karjeros vaistų atradimo karjerą, ar norite pereiti į aukštesnį laipsnį (PhD).

Kurso turinys.

1 metai

Žinoma bus sudarytas iš 180 kreditų; tarpiniai išėjimo apdovanojimai yra prieinami turėtumėte ne baigti visą kursą.

Taikomoji farmakologija (30 kreditų; šerdis) Pritaikymo Biologija (30 kreditų; šerdis) Kritinis mąstymas (15 kreditų; šerdis) Eksperimentiniai protokolas (15 kreditų; šerdis) Projekto pagrindas ir dizainas (15 kreditų; šerdis) Išplėstas tyrimų projektas (60 kreditų)

Studentai privalo pasirinkti 15 kreditų iš šios parinkčių sąrašą.

2 metai Neurologijos ir vaistų atradimas (15 kreditų; pasirinkimas 1 iš 3) Inkstų ir širdies ir kraujagyslių Narkotikų atradimas (15 kreditų; pasirinkimas 1 iš 3) Infekcinių ligų ir alergijų Narkotikų atradimas (15 kreditų; pasirinkimas 1 iš 3)

Patekimo į rinką reikalavimai.

Pareiškėjai turėtų turėti: gerą laipsnį iš plataus spektro biologinių gamtos mokslų dalykų (pvz farmakologijos, fiziologijos, biochemijos, taikoma biologijos, molekulinės biologijos, biomedicinos mokslų ar panašios).

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2016

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau