Taikomųjų mokslų magistras Pasaulinio sveikatos planavimo ir vadybos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulinio sveikatos planavimo ir vadybos taikomųjų mokslų magistras yra visiškai internetinė mokslo programa, kurią siūlo Johns Hopkins Bloomberg visuomenės sveikatos mokykla, ir skirta studentams, siekiantiems administracijos ateities.

Programa suteiks studentams apžvalgą pagrindinių pasaulio ar tarptautinės sveikatos komponentų, įskaitant sveikatos sistemas, informaciją apie sveikatą, epidemiologiją / ligų kontrolę, motinos ir vaiko sveikatą bei sveikatos ir ligų socialinius, kultūrinius ir elgsenos veiksnius.

Ši absolventų programa taip pat apima kursinius farmacijos politiką ir valdymą, sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, sveikatos informaciją ir nevyriausybines organizacijas. Studentai mokosi iš įvairių visuomenės sveikatos mokslų, praktikų ir specialistų, turinčių patirties pasaulio sveikatos politikos formavimo, programų kūrimo, vertinimo ir propagavimo srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

Johns Hopkins Bloomberg visuomenės sveikatos mokykla siūlo visiškai internetines, ne visą darbo dieną magistro studijų ir sertifikatų programas, skirtas specialistams. Taikomojo mokymosi internetinės ... Skaityti daugiau