Sveikatos vienetų vadybos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveikatos priežiūros vadybos magistrantūros programos tikslas yra paruošti sveikatos priežiūros vadovus įgyjant specialių žinių ir vadybos bei valdymo įgūdžių viešųjų ir privačių sveikatos padalinių personalui, taip pat centrinėms ir regioninėms tarnyboms. Sveikata.

Programos struktūra

Programa susideda iš aštuonių (8) šešių mėnesių teminių modulių, iš kurių penkios (5) yra privalomos ir visos trys (3) gali būti atrinktos iš penkių (5) teminių vienetų ir magistro baigiamojo darbo, du teminiai moduliai.

Pirmieji metai susideda iš 4 privalomų TH, kurie yra atrinkti poromis. Pirmoji pora yra teminiai moduliai ΔΜΥ501Α ir ΔΜΥ501Β, o antroji pora susideda iš teminių modulių ΔΜΥ502Α ir ΔΜΥ502Β.

Penktasis privalomas teminis modulis DMI603 mokomas antrus metus.

Pasibaigus privalomiems teminiams vienetams, studentas turi teisę į magistro baigiamąjį darbą užsiregistruoti per dvylika mėnesių nuo kitų teminių vienetų sėkmingo užbaigimo.

Magistro baigiamajame darbe nevykdoma jokių darbų, o mokymo apkrova nėra. Kitose teminėse padaliniuose studentai privalo paruošti du modulius ir leisti jiems dalyvauti baigiamuosiuose egzaminuose, jei jie sudaro pusę reikalaujamos rūšies.

Teminiai moduliai:

A. Privalomas - 1 metai

a) „IMY 501A“ pagrindiniai valdymo principai ir sveikatos priežiūros paslaugų valdymas bei „IMY501B“ valdymo įrankiai: metodai ir būdai
b) IMY 502A sveikatos ekonomika ir IMY502B sveikatos paslaugų tyrimų metodika

B. Privalomasis vienetas - 2 metai

DMI 603A Sveikatos paslaugų finansų valdymas

C. 3 variantai - 2 metai

Galima pasirinkti tris (3) teminius modulius arba vieną (1) magistro ir disertaciją

IMY 604B sveikatos programų finansinis įvertinimas
IMY 605A sveikatos paslaugų kokybė
„IMY 606B“ visuomenės sveikata ir sveikatos stiprinimas
TVF 607 Sveikatos sociologija (2017 - 2018 mokslo metai nebus siūlomi)
TVF 608 „Sveikatos paslaugų rinkodara“ (2017 - 2018 mokslo metai nebus siūlomi)
„IMY 700“ disertacija (lygi dviem dalyko moduliams)

Priėmimo sąlygos

Norint įstoti į magistrantūros studijų programą, reikia turėti laipsnį iš pripažintos universitetinės institucijos .

Pageidautina, kad būsimieji studentai gerai mokytų anglų kalbą, kad galėtų lengvai susipažinti su anglų kalbos mokslo literatūra.

Programos

Paraiškos pateikiamos tik elektroniniu būdu per universiteto tinklalapį adresu https://applications.ouc.ac.cy/admissions?sap-language=EL.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degre ... Skaityti daugiau

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degrees at all levels (undergraduate, master and doctoral). Building on its origins as the country’s only University dedicated to distance education, OUC is growing quickly in academic stature and overall reputation. Today’s challenging realities have widened OUC’s horizons, helping to bring Cyprus near towards its strategic goal: to be established as a regional educational and research center and hub for international scholars and students alike in the Eastern Mediterranean basin. Skaityti mažiau