Sveikatos vadybos magistras

Southern Cross University (Online)

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Sveikatos vadybos magistras

Southern Cross University (Online)

  • Trukmė: Dvejų metų ne visą darbo dieną
  • Išplėstinė būklė: skambinkite mums, ar jūsų kvalifikacija
  • Studijų laikotarpiai: sausio, kovo, balandis, liepa, rugpjūtis, spalis
  • Mokesčiai: 2050 USD už vienetą, sužinokite apie FEE-HELP
  • Vienetai: 12
  • Reitingai: Slaugos tyrimai aukščiausią įmanomą klasifikaciją sudarė ERA nacionalinėje ataskaitoje.

Paruoškite sveikatos priežiūros ateitį

Sveikatos priežiūra yra didžiausia Australijos pramonė. Tai auga, bet taip pat keičiasi. Mes gyvename ilgiau, bet mes taip pat norime gyventi geriau. Sveikatos industrijos uždavinys - planuoti, reaguoti į sudėtingos ir užimtos aplinkos pokyčius ir veiksmingai juos valdyti.

Dr. Louise Horstmanshof, "Pietų kryžiaus universiteto" sveikatos priežiūros lyderystės magistro kursų koordinatorius, sako: "mes rengiame įvairiais būdais nežinomai ateičiai".

Užuot sutelkę dėmesį į bet kurią sveikatos srities discipliną, "Online Master of Healthcare Leadership" tikslas yra suteikti jums plačią, tarpdisciplininę požiūrį į besikeičiančią sveikatos priežiūros sritį. Galite būti įregistruota slaugytoja, turinti ilgametę patirtį ir norintis pasitraukti iš tiesioginės globos, arba galbūt esate susijusi sveikatos apsaugos fone, pvz., Fizioterapija, osteopatija, konsultavimas ar optometrija, norintiems pradėti savo praktiką.

Nepriklausomai nuo jūsų sveikatos būklės, baigus sveikatos priežiūros lyderystės magistro laipsnį, suteiksite daugiau lankstumo, daugiau galimybių ir daugiau perkeliamų įgūdžių, kuriuos galėsite su savimi ateityje.

Norėdami sužinoti daugiau apie vienetus, atvykimo reikalavimus, studijų galimybes ir karjeros galimybes, tiesiog užpildykite formą, esančią dešinėje, išsamios informacijos brošiūros.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 12, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
2 metų
Ištęstinės
Price
Kaina
2,050 USD
vienetui
Information
Deadline
Locations
Dates