Apžvalga

  • Pasiruoškite dirbti vadovu daugelyje sveikatos sričių.
  • Studijų specializacija avarijų ir nelaimių valdymo, sveikatos teisės, sveikatos politikos ir planavimo, kokybės ir pacientų saugos, kryžminės specializacijos srityse.
  • Absolventas, turintis teisę tapti Australijos sveikatos priežiūros vadovų kolegijos (ACHSM) nariu.
  • Pasirinkite derinti savo kursinius darbus su projektu ar disertacija.
  • Užpildykite 2 metus visą darbo dieną arba 4 metus ne visą darbo dieną. Pareiškėjai, turintys bakalauro laipsnį atitinkamoje srityje, pvz., Sveikatos, teisės ar verslo, gali dalyvauti 48 kreditų taškuose, kurie yra pažengę įgyjant kursą. Tai sumažins kursų trukmę iki 1,5 metų visą darbo dieną arba 3 metus ne visą darbo dieną.

Ko tikėtis

Ši programa idealiai tinka gydytojams, besidomintiems vykdant vadybos ar vykdomosios karjeros sveikatos politiką ar sveikatos priežiūrą.

Sveikatos vadybos magistras ugdo studentų žinias plačioje sveikatos srityje. Šis kursas rengia absolventus vadovauti įvairioms sveikatos priežiūros paslaugoms ir programoms. Studentai gali nuspręsti baigti specializaciją avarijų ir nelaimių valdymo, sveikatos teisės, sveikatos politikos ir planavimo, kokybės ir pacientų saugos, arba kryžminės specializacijos srityse. Atkreipkite dėmesį, kad specializacija nėra apdovanojimo pavadinimo dalis ir nėra ant pergamento.

Reikalavimai kursui

Yra reikalavimai, kuriuos turėsite susitikti kaip studentas šiame kurse. Jums reikės nustatyti šiuos reikalavimus ir užtikrinti, kad jums būtų suteikta pakankamai laiko jiems įvykdyti. Kai kurie iš šių reikalavimų yra susiję.

Mėlyna kortelė: jums reikės galiojančios mėlynos kortelės, kad būtų galima atlikti praktines praktikas šiame kurse.

Karjeros rezultatai

Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai yra atsakingi už sveikatos priežiūros verslą. Jų įgūdžiai naudojami strategijoms, kuriomis siekiama kuo veiksmingiau ir veiksmingiau teikti sveikatos priežiūros paslaugas įvairiose sveikatos priežiūros srityse, kurti. Sveikata yra pasaulinė pramonė, o absolventai turi daugybę užimtumo galimybių tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje ir suteikia galimybę labai prisidėti prie sveikatos priežiūros paslaugų ateities nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Sveikatos priežiūros specialistai dirba sveikatos priežiūros ar sveikatos administracijos vadovais arba pareigūnais, projektų vadovais, sveikatos draudimo darbuotojais ir žmogiškųjų išteklių valdytojais.

Mūsų absolventai buvo įdarbinti vyriausybės sveikatos departamentuose, valstybinėse ir privačiose ligoninėse, pirminės sveikatos priežiūros tarnybose, sveikatos draudimo agentūrose, bendruomenės sveikatos priežiūros įstaigose ir universitetuose.114268_Image6_SDS3348adjContrast_web-Copy.jpg

Profesinis pripažinimas

Programa yra sukurta taip, kad atitiktų Australijos sveikatos priežiūros vadybininkų koledžo (ACHSM) ir „Royal Australasian“ medicinos administratorių kolegijos (RACMA) reikalavimus.

Absolventas, turintis teisę stoti į Australijos sveikatos tarnybos vadybos koledžą (ACHSM).

Šios kvalifikacijos užbaigimas gali suteikti teisę absolventams siekti narystės RACMA, papildomai baigiant Kolegijos prižiūrimą patirtį ir egzaminų reikalavimus.

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų įrenginių. Mes peržiūrime mokesčius kasmet ir jie gali būti padidinti.

  • 2019 m .: $ 31,800 per metus visą darbo dieną (96 kreditai)
  • 2020 m .: $ 33,300 per metus visą darbo dieną (96 kreditai)114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Queensland University of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
2 metų
Dieninės
Price
33,300 AUD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Birželis 19, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 24, 2020
End Date
Lapk. 13, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 19, 2021

Vas. 24, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 13, 2021