Sveikatos tyrimų metodų magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Patikimiausios mūsų žinios apie sveikatą, ligas ir jų gydymą yra aukštos kokybės tyrimai. Ši programa ugdo įgūdžius, kurių reikia norint suprasti svarbiausius elementus planuojant, atliekant ir analizuojant sveikatos priežiūros srities mokslinius tyrimus - gyvybiškai svarbūs įgūdžiai visiems, norintiems plėtoti ar patobulinti savo karjerą sveikatos priežiūros ir su sveikata susijusiuose tyrimuose.

Mūsų modulius galima pasiekti įvairiais būdais, įskaitant kaip atskirus modulius (kiekvienas 10 arba 20 kreditų) arba per 60 kreditų PG pažymėjimą; 120 kreditų PG diplomas arba 180 kreditų magistras

Jei norite studijuoti šią programą iki antrosios pakopos diplomo lygio, tuomet turėsite baigti dėstomus programos elementus, tačiau nereikės baigti disertacijos, kurią gali įsigyti tik magistro studijos.

Ši modulinė daugiadalykė programa siūlo antrosios pakopos pažymėjimą, antrosios pakopos diplomą ar sveikatos tyrimų metodų magistrantą ir yra ypač tinkama:

 • Klinikiniai ir giminingi sveikatos priežiūros specialistai (įskaitant gydytojus, slaugytojus, akušerius, dietologus, kineziterapeutus).
 • Laboratorijoje dirbantys mokslininkai, norintys daugiau suprasti ar pereiti prie populiacijos tyrimų.
 • Absolventai, norintys pradėti savo karjerą sveikatos tyrimų srityje.
 • Tarpdalykiniai medicinos studentai, baigę ne mažiau kaip trejus metus ištęstinių studijų.
 • Tie, kurie dirba komerciniame sveikatos priežiūros sektoriuje (įskaitant farmacijos ar prietaisų pramonę), viešojo sektoriaus organizacijose (įskaitant vietos valdžią), NVO, savanoriškame sektoriuje ir labdaros organizacijose.
 • Magistrantūros studijų programų (įskaitant daktaro laipsnį) įgūdžiai.

Kurso tikslas yra pateikti pasaulinės klasės programą, tenkinančią norinčiųjų ar reikalingų poreikius:

 • Išsamus metodologijų ir analizių, naudojamų taikomuose sveikatos tyrimuose, supratimas.
 • Būtini įgūdžiai kritiškai interpretuoti sveikatos tyrimų išvadas, gautas iš skirtingų metodikų.

Kodėl studijuoti šį kursą

 • Jūs įgysite išsamesnį kiekybinių ir kokybinių tyrimų metodų supratimą pasauliniame sveikatos priežiūros kontekste. Programa suteikia išsamių žinių ir praktinės patirties, susijusios su tyrimais, susijusiais su sveikata, naudojamų metodų ir analizės sričių, ir leis kritiškai interpretuoti sveikatos tyrimų, gautų iš skirtingų metodikų, išvadas.
 • Šią programą vykdo ir dėsto tyrėjai ir dėstytojai, aktyviai dalyvaujantys vadovaujant sveikatos tyrimams nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • Programa yra modulinio pobūdžio, leidžianti dalyviams lanksčiai formuoti programą, kad ji atitiktų jų poreikius, o mokymas vyksta vienos savaitės blokais.
 • Programa pristatoma laipsniškai dinamiškoje šiuolaikinių sveikatos tyrimų aplinkoje, kurioje naudojamasi griežtumu, disciplina ir aukštais standartais.

Birmingemo universitetas yra klestinti ir dinamiška institucija, sujungianti daugiau nei šimtmečio paveldą su viena patraukliausių ir ambicingiausių aukštojo mokslo darbotvarkių. Ji patenka į 100 geriausių pasaulyje klinikinių, ikiklinikinių ir sveikatos priežiūros institucijų. Atsižvelgiant į pasaulyje pirmaujančią įvairių sričių veiklą, ji išlieka viena iš JK universitetų, kurios veikla plačiausiai remiasi tyrimais.

Universitetas turi ypač gerų rezultatų sveikatos tyrimų ir sveikatos tyrimų metodologijos srityje.

Patekimo reikalavimai

Entuziazmas ir įsipareigojimas yra gyvybiškai svarbūs dalykai, o oficialūs atvykimo reikalavimai apima:

 • Paprastai 2: 1 laipsnis (arba lygiavertis) medicinoje, gyvybės / biologijos moksle ar kitame svarbiame dalyke
 • Susidomėjimas sveikatos tyrimų metodais
 • Susidomėjimas įrodymais pagrįsta sveikatos priežiūra

Atskirais atvejais mes taip pat atsižvelgiame į:

 • Kitos laipsnio ir (arba) atitinkamos profesinės kvalifikacijos klasės
 • Dirbant sveikatos ar kitoje srityje patirtis

Paraiškas taip pat gali priimti JK medicinos studentai, norintys tarpininkauti ir baigę ne mažiau kaip trejus metus ištęstinių studijų.

Atkreipkite dėmesį: paraiškos yra laikomos tokiomis, kurios yra priimamos ištisus metus, o vietos, skiriamos kandidatams, atitinkantiems stojimo reikalavimus, yra gautos. Todėl mes siūlome, kad užsienio studentai kreiptųsi anksti, o paraiškas reikės gauti iki birželio mėn., Kad būtų pakankamai laiko apdoroti.

JK studentų paraiškas galima priimti iki rugpjūčio pradžios.

Tarptautiniai studentai

Akademiniai reikalavimai

Mes priimame daugybę kvalifikacijų, mūsų šalies puslapiuose parodoma, kokias kvalifikacijas mes priimame iš jūsų šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs galite patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus dviem būdais:

 • išlaikyti anglų kalbos kvalifikaciją iki reikiamo lygio
 • priimdami ir sėkmingai atlikdami vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams
 • Iš anglų kalbos į IELTS 7.0 (su kiekvienu komponentu ne mažiau kaip 6,5) arba iš viso TOEFL internetinės 95 versijos, ne mažiau kaip 22 bet kurioje juostoje.

Įsidarbinimo galimybės

Programa teikia daugybę privalumų, susijusių su potencialiu užimtumu ateityje, o lankstus modulio pasirinkimas suteikia galimybę mokytis pritaikant jūsų specifinius poreikius.

Pavyzdžiui, programa:

 • Tai puikus pagrindas būsimiems sveikatos mokslų daktaro laipsnio tyrimams.
 • Ugdo tolesnius įgūdžius, leidžiančius padidinti progresą jūsų dabartinėje ar kitoje pozicijoje.
 • Pagerina jūsų vaidmenį komercinės sveikatos priežiūros sektoriuje (pvz., Farmacijos, prietaisų ir susijusiose pramonės šakose).
 • Plėtoja savo sveikatos tyrimų įgūdžius klinikinių ir susijusių sveikatos sričių profesijose, viešajame sektoriuje, įskaitant vietos valdžią, NVO, savanorių sektoriuose ir labdaros organizacijose.
 • Suteikia tvirtą pagrindą pereiti ar pereiti prie gyventojų sveikatos tyrimų iš laboratorinių tyrimų fono (tai yra dažnas perėjimas, kurio laikėsi daugelis iš programos dėstytojų, įskaitant abu programos direktorius) arba kaip naujas absolventas, norintis pradėti savo karjeros sveikatos tyrimų srityje
 • Ugdo įgūdžius pritaikyti tyrimų metodologijas.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau