Sveikatos technologijos vertinimo MSc

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Technologijos sveikatos pramonėje gali užkirsti kelią, diagnozuoti ir gydyti ligas, kaip niekada anksčiau. Iš 25 000 junginių, kurie prasideda laboratorijoje, penkios parduoda ir parduoda tik vieną iš jų. Glasgow universitetas, įsikūręs 100 pasaulio universitetų (QS World University Rankings 2019), padės jums valdyti šiuos pagrindinius sprendimus sveikatos technologijų srityje.


Skatinkite naujoviškus sveikatos priežiūros efektyvumus

Glazgo universitetas užima antrąją vietą medicinoje Jungtinėje Karalystėje („The Times“ ir „Sunday Times University League“ 2018 m. Lentelė), kurioje gyvena pasaulyje pirmaujanti patirtis įspūdingoje disciplinų įvairovėje, kurioje tiriami procesai visuose biologiniuose lygmenyse nuo genų iki ląsteles, organus, asmenis, populiacijas ir ekosistemas.

Programa akcentuoja praktiškumą, kuris suteikia studentams pranašumą darbo rinkoje - leidžia jiems siekti karjeros farmacijos pramonėje, vyriausybinėse agentūrose, moksliniuose tyrimuose ir dar daugiau. Baigę programą galėsite įvertinti įrodymus ir suprasti technologijos pasekmes, kad pirmenybė būtų teikiama jos naudojimui.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite savo kelią

Per mokytojų vadovaujamas diskusijas ir bendradarbiavimą tarpusavyje, jūs padidinsite savo žinias ir nustatysite savo interesų sritį. Baigę pagrindinius programos komponentus, galite pasirinkti susikoncentruoti į konkretesnes, specializuotas sritis, pavyzdžiui, analitinį modeliavimą ar kokybinius tyrimo metodus. Šie kursai buvo sukurti taip, kad apimtų naujausius akademinius tyrimus ir iššūkius sveikatos technologijų vertinimo srityje, ir jie suteiks jums pagrindinių įgūdžių, kuriuos galite pritaikyti savo karjeroje.

Studijuodami 100 proc. Internetu, galite bet kuriuo metu laisvai prieiti prie Glazgo universiteto pramonės vadovaujamo mokymo ir tyrimų iš bet kurios pasaulio vietos. Studijuodami internetu galėsite pritaikyti kursą pagal savo poreikius ir jums nereikės paaukoti dabartinės karjeros norint tęsti naują. Jie siūlo įvairias studijų galimybes, įskaitant transliacijas, vaizdo įrašus, tiesioginius seminarus ir diskusijas - tai, kas jums padeda išmokti ir pasiekti savo karjeros tikslus.

Be to, programa gali būti pritaikyta pagal jūsų konkrečius reikalavimus. Nesvarbu, ar norite studijuoti magistrantūrą, PgDip ar PgCert, ar pasirinkti savo studijų trukmę nuo 1 iki 6 metų; Glazgo universitete jūs galite tobulinti savo ambicijas, nepakenkiant savo dabartiniams įsipareigojimams.

Sužinoti daugiau

Patekimo reikalavimai

  • 2: 1 atitinkamo kiekybinio dalyko arba lygiavertės pripažintos institucijos kvalifikacijos
  • Tarptautiniai studentai: Kandidatai privalo turėti 6,5 IELTS balo su ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje juostoje.

Sveiki atvykę į pasaulio keitiklius: prisijunkite ir prisijunkite

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

106527_MScinHealthTechnologyAssessment.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... Skaityti daugiau

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. Skaityti mažiau