Sveikatos psichologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Sveikatos psichologijos magistrantūra pradeda mokinius tapti „Chartered Psychologist“ ir teikia mokymus psichologinės teorijos ir tyrimų metodų taikymo srityse.

139759_pexels-photo-4101143.jpeg

Kursų informacija

Sveikatos psichologijos magistras yra vienerių metų mokymo programa, vykdoma bendradarbiaujant su NHS Fife ir Medicinos mokykla bei Psichologijos ir neuromokslų mokykla St Andrews mieste. Sėkmingai baigus, turėsite reikiamų įgūdžių, kad galėtumėte pradėti mokytis 2 pakopoje arba palengvinti tyrimus MPhil ar PhD lygiu.

Programa skirta absolventams psichologams, norintiems nuo pradinio laipsnio pritaikyti teorines žinias į kvalifikaciją, kuri gali suteikti jiems galimybę pradėti sveikatos psichologijos karjerą, dirbančią sveikatos priežiūros paslaugų teikėjui, arba atlikti su sveikata susijusius tyrimus.

Pabrėžia

 • Sėkmingai baigus kursus, Britanijos psichologų draugija teikia 1-ojo etapo profesinius mokymus, susijusius su chartijos sveikatos psichologo statusu.
 • Studentai turi galimybę stažuotis klinikinėje aplinkoje, dalyvaudami mažiausiai 12 klinikinių vizitų (studentai turės padengti maždaug 120 svarų kelionės išlaidas).
 • Studentai gali patekti į daugybę laboratorijų, įskaitant: kodavimo kambarį (komunikacijos tyrimams), paruošiamųjų ir konsultacinių laboratorijas (su elgesio sveikata susijusiems tyrimams) ir simuliacinę laboratoriją Medicinos mokykloje (eksperimentiniams tyrimams vykdyti ir akis į akį atlikti). ar telefoniniai interviu).
 • Dėstė patyrę dėstytojai, turintys aktyvių mokslinių tyrimų programas sveikatos psichologijos srityje.
 • Nuolatinis vertinimas, susijęs su teorijos moduliais, pagrįstas realiomis sveikatos psichologų problemomis.

Mokymo formatas

Programą sudaro du dieniniai dėstomų modulių semestrai, po kurių atliekamas nepriklausomas tyrimo laikotarpis, baigiantis pateikiant 5000 žodžių disertaciją. Sveikatos psichologijos kohorta sudaro vidutiniškai 10–12 studentų per metus.

Studentai imsis šešių privalomų modulių. Mokymas vykdomas per:

 • Pamokos
 • Seminarai
 • Individuali priežiūra
 • Kompiuteriniai pratimai
 • Praktinis stebėjimas.

Vertinimo metodai apima:

 • Disertacija
 • Tarpusavio vertinimas
 • Rašytiniai užduotys
 • Pristatymai.

Studentai galės naudotis plačia, gerai kvalifikuota ir patyrusia akademinių ir sveikatos psichologų komanda iš abiejų medicinos ir psichologijos mokyklų. Be to, studentams bus paskirtas vadovas, kuris patars ir palaikys mokslinio darbo disertacijos projektą.

Moduliai

Šios programos moduliai turi skirtingus pristatymo ir vertinimo metodus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kiekvieną modulį, įskaitant savaitines kontaktines valandas, mokymo metodus ir vertinimą, žr. Naujausią modulių katalogą, kuris skirtas 2020–2021 mokslo metams, todėl kai kurie elementai gali keistis įrašant 2021 m.

Privalomas

1 semestras

 • Gyvenimo kokybė, bendravimas ir lėtinės ligos: gyvenimo kokybė sveikatos priežiūros įstaigose ir vis daugiau pacientų slaugos šiuolaikinėse sveikatos priežiūros įstaigose, turinčiose lėtines ligas, problemos.
 • Sveikatos psichologijos ir elgesio pokyčių teorijos: apima sveikatos psichologijos kontekstą ir perspektyvas, įskaitant istorinę apžvalgą ir dabartines sveikatos psichologijos teorijas bei metodus.

2 semestras

 • Biologinės sistemos ir plėtra: supažindinama su biologinės ir vystymosi sistemos svarba suvokiant žmonių suvokiamą ir tikrąją sveikatos būklę, įskaitant sveikatos elgesio vertinimo metodus ir įsikišimą siekiant pakeisti elgesį.
 • Informacija apie sveikatą, prevencija ir sprendimų priėmimas: informacijos teikimo ir visuomenės sprendimų dėl jų sveikatos priežiūros klausimai.
 • Duomenų analizės metodai psichologijoje: pažengęs mokymas mokslinių tyrimų, statistikos, kokybinių metodų ir modeliavimo srityse.

Visus metus

 • Bendrųjų tyrimų ir profesinių įgūdžių psichologija: supažindina studentus su įvairiais įgūdžiais ir klausimais, svarbiais akademiniams psichologams, nepriklausomai nuo jų konkrečios mokslinių tyrimų srities.

Tyrimo projektas ir disertacija

Studentai atliks ir praneša mokslinių tyrimų projektą iš sveikatos psichologijos perspektyvos. Projektai gali apimti lauko arba laboratorinius tyrimus.

Tyrimo projektas bus planuojamas tiek akademinių semestrų metu, tiek rašomas vasarą. Tai užtruks nuo dviejų iki trijų mėnesių duomenų rinkimo ir bus parengta kaip 5000 žodžių disertacija, tinkamu mokslo žurnalų stiliumi, kuri bus pateikta iki rugpjūčio nurodytos datos.

Studentams bus paskirtas vadovas, kuris planavimo, tyrimų ir rašymo etapais teiks rekomendacijas.

Jei studentai nusprendžia neužbaigti magistrantūros disertacijos reikalavimo, yra prieinamas išvykimo apdovanojimas, leidžiantis tinkamai kvalifikuotiems kandidatams gauti antrosios pakopos studijų diplomą. Pasirinkę išvykimo apdovanojimą, baigsite savo studijų pakopą antrojo semestro pabaigoje ir gausite PGDip vietoj MSc.

Konferencijos ir renginiai

Medicinos mokykloje vyksta įtempta konferencijų, dirbtuvių ir kviestinių pranešėjų iš JK universitetų ir užsienio programa.

Psichologijos ir neuromokslų mokykloje kas savaitę vyksta seminarų programa. Šie seminarai apima viešas paskaitas, atviras mokyklų diskusijas ir pranešimus, kuriuos pristato įvairūs kviestiniai dėstytojai iš JK ir užsienio. Po seminaro darbuotojų bendrame kambaryje vyksta gėrimų priėmimas.

Finansavimas

Neseniai atlikta nuolaida

University of St Andrews siūlo 10% nuolaidą magistrantams už mokslą studentams, turintiems teisę baigti studijas arba baigusiems St Andrews per pastaruosius trejus mokslo metus ir pradedantiems magistrantūros studijas University of St Andrews .

Patekimo reikalavimai

 • Psichologijos bakalauro laipsnis - 2.1 laipsnis. Tai turi pripažinti Didžiosios Britanijos psichologų draugija, teikianti absolventų pagrindus narystei chartijoje (GBC). Jei studijavote savo pirmąjį laipsnį ne JK, žiūrėkite tarptautinius atvykimo reikalavimus.
 • Anglų kalbos mokėjimas.

Nurodytos kvalifikacijos nurodo minimalius atvykimo reikalavimus. Kai kurios akademinės mokyklos paprašys pareiškėjų pasiekti gerokai aukštesnius nei minimalius ženklus. Nurodytų įvežimo reikalavimų gavimas jums neužtikrins vietos, nes Universitetas atsižvelgia į visus kiekvieno prašymo aspektus, įskaitant, kai tinka, rašymo pavyzdį, asmeninį pareiškimą ir patvirtinamuosius dokumentus.

Paraiškos reikalavimai

 • CV
 • Asmeninis pareiškimas, paaiškinantis, kodėl norėtumėte studijuoti magistrantūroje ir kaip iki šiol jūsų studijos paruošė jus kursui (300 žodžių)
 • Akademinio darbo pavyzdys, įskaitant duomenų valdymą ir analizę (ne daugiau kaip 2 000 žodžių)
 • Dvi originalios pasirašytos akademinės nuorodos
 • Akademiniai nuorašai ir laipsnių pažymėjimai
 • Įrodymai apie anglų kalbos mokėjimą (reikalaujama, jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba).

Po magistrantūros

Mokslo laipsniai

Daugelis sveikatos psichologijos absolventų eina antrojo etapo kvalifikacinį kelią, norėdami tapti kvalifikuotais sveikatos psichologų chartijamais psichologais arba gauti su sveikata susijusios doktorantūros programą.

Medicinos tyrimų taryba ir Biotechnologijų ir biologijos mokslų tyrimų taryba teikia finansavimą sveikatos, biologijos ir susijusių mokslų doktorantūros studijoms, finansuojančioms iki ketverių metų, o kai kuriais atvejais - ir apgyvendinimo mokesčius.

Karjera

Studentai, dalyvaujantys magistrantūros sveikatos psichologijoje, pereina į darbo galimybes NHS psichologinėse ar visuomenės sveikatos tarnybose arba prisijungia prie sveikatos priežiūros tyrimų programų.

Karjeros centras visiems studentams teikia patarimus apie dėstomą antrosios pakopos kursą ir siūlo renginių programą, padedančią studentams ugdyti jų įsidarbinimo įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete Uni ... Skaityti daugiau

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete University Guide 2019, and 2nd overall in the UK (Guardian Good University Guide 2019). Skaityti mažiau