Sveikatos profesijos švietimo daktaras (EdD)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši 100% internetinė programa yra skirta specialistams, dirbantiems su sveikatos profesijomis. Unikali klasė, ši internetinė programa skirta praktikuojantiems gydytojams, sveikatos priežiūros pedagogams, lyderiams ir direktoriams, norintiems siekti aistros mokyti.

  • Katedra: Erin Breitenbach, PhD
  • Kreditai: 55
  • Kaina / kreditas: 671 USD
  • Bendra kaina: 36 905 JAV dolerių
  • Ilgis: vidutiniškai 3 metai (maksimalus 7 metų laikotarpis)

Apžvalga

"AT Still University" ("ATSU") "Health Professions" švietimo daktaras (EdD) daugiausia dėmesio skiria sveikatos profesijų pedagogų ugdymui. Tai unikali klasė, ši internetinė programa apima praktinę patirtį grindžiamą mokymą, o ne moksliniais tyrimais pagrįstą mokymą. Šis prestižinis sveikatos profesijų laipsnis skirtas praktikuojantiems gydytojams, sveikatos priežiūros pedagogams, lyderiams ir direktoriams, norintiems siekti aistros mokyti.

Pasak "Darbo statistikos biuro", atsižvelgiant į tai, kad šalies sveikatos priežiūra nukreipta į prevencinę priežiūrą ir švietimą, vis didėja kvalifikuotų sveikatos pedagogų paklausa, kurią ATSU absolventai gali padėti užpildyti, o augimas iki 2020 m. Išaugs 21%.

Per ATSU aukštojo mokslo studijų koledžą (ATSU-CGHS) EdD sveikatos profesijose yra 55 kreditų valandos programa, kuri yra 100 proc. Internete. Nereikia rezidento, taupydamas kelionės laiką ir išlaidas. Ši internetinė sveikatos švietimo studijų programa yra tikra vertybė, siūlanti bet kuriuo metu ir bet kur bet kuris modelis, kuris atlaisvina studentus dirbti jiems idealiomis tempomis, iš mažiausiai vieno kurso vienoje semestre.

Pozicija studentams už geresnę karjeros sėkmę, sveikatos priežiūros švietimo programoje daugiausia dėmesio skiriama mokymo profesionalams, kaip šviesti kitus asmeninius vaidmenis ir atsakomybę sveikatos priežiūros srityje. Dalijantis savo žiniomis ir patirtimi su kitais, absolventai, turintys šį labai gerbiamą sveikatos švietimo laipsnį, yra patys lyderiai sparčiai besiplečiančioje sveikatos profesijų švietimo srityje.

Išsamus doktorantūros mokslinių tyrimų projektas (DRP) procesas suteikia studentams rankraštį, kuris gali būti pateikiamas recenzuojamam žurnalui publikuojant baigus kursą. DRP suteikia studentams kritinį pranašumą tinklų kūrimo srityje ir galimybę paskelbti, nes fakulteto parama ir vadovavimas.

Šis internetinis sveikatos išsilavinimo laipsnis suteikia neįkainojamą lankstumą, kruopštus fakulteto paramą ir gaires, kad būtų galima tęsti karjerą be pertraukos, išlaikant pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos - parama, apimanti tiesioginę prieigą prie programos kėdės.

ATSU-CGHS mokymo programa ir mokymo metodika yra unikali, kurią sudaro specialus sveikatos mokslų universitetas, kuris jau daugiau nei 120 metų savo misiją siekė mokyti, įkvėpti ir remti sveikatos priežiūros specialistus savo praktikoje.

Šis atsidavimas praturtintas visose šešiose ATSU prestižinėse mokyklose: aukštojo mokslo studijų kolegijoje, dviejose medicinos mokyklose, dviejose odontologijos mokyklose ir sveikatos mokslų mokykloje.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip ši mokymo programa padeda mokiniams išsiugdyti žinias ir gilinti jų poveikį pasaulyje.

Fakultetas

ATSU-CGHS fakultetas ir darbuotojai yra skirti kiekvienos sveikatos profesijų studentų sėkmei. Visi ATSU-CGHS instruktoriai turi daktaro laipsnius, turintys įvairią akademinę ir profesinę kvalifikaciją švietimo, visuomenės sveikatos ir sveikatos ugdymo srityse.

Jų akademinės sritys apima mokymo programas ir instrukcijas, suaugusiųjų švietimą, sveikatos profesijų švietimą, sveikatos raštingumą, bendruomenės sveikatą, sveikatos būklę, koledžo sveikatą, vaikų ir paauglių sveikatą, kaimo sveikatą, aplinkos sveikatą, parazitologiją, mikrobiologiją, epidemiologiją, naujus patogenus ir infekcines liga, programos vertinimas, sveikatos pedagogų profesinis ugdymas, su jais susijusi sveikatos ir sveikatos mokslų studija, internetinis mokymasis ir novatoriškos mokymo metodikos.

"Sveikatingumo specialistų" švietimo daktaras, teikiantis sudėtingą edukacinę patirtį, leidžia profesionalų ir intelektualųjį pažangą panaudoti išteklius, kurie jus palaiko per visą jūsų kelionę. Galimos išsamios studentų paslaugos, įskaitant konsultavimą, konsultavimą, techninę pagalbą ir karjeros paslaugas.

Kėdė

Erin Breitenbach yra Sveikatos ugdymo programos ATSU aukštesniųjų sveikatos studijų koledžo programos katedra. Turi bakalauro laipsnį kineziologijoje (1991 m.), Sveikatos mokslų magistro laipsnį (1996 m.) Ir doktorantūrą. (1998 m.) Sveikatos mokyme iš Teksaso universiteto, Austin. Po kelių metų atlikdamas sveikatos švietimo tyrimus, Dr. Breitenbach praleido laiko valdyti onkologijos klinikinius tyrimus prieš grįždamas į sveikatos ugdymą kaip ATSU visuomenės sveikatos instruktorius.

Dr. Breitenbach mokslinių tyrimų interesai apima vėžio patikrinimą ispanų moterų, mokyklos mitybos elgesį ir plėtoti bendradarbiavimo partnerystę tarp aukštųjų mokyklų, valstybinių organizacijų ir vietinių mokyklų rajonų, siekiant pagerinti išsamią mokyklos sveikatos švietimo.

Mokymo planas

ATSU "EdD" sveikatos profesijų programoje dalyvaujantiems studentams suteikiama naujausia mokymo programa, skirta aktualumo ir tiesioginio poveikio pramonei. Curriculum dizainas yra pagrįstas kontekstu ir misija.

Sveikatos ugdymo laipsnio kursai yra atliekami naudojant virtualius mokymo metodus, tokius kaip internetinis mokymas, vaizdo demonstravimas, nukreipti skaitymai, elektroninė ir internetinė diskusija su fakultetu. Studentų mokymasis stebimas atliekant autentiškus įterptus įvertinimus.

Mokymo programa papildo ATSU misiją, skatinant rinkimų apygardų tapti lyderiais gerinant bendruomenės sveikatą ir sveikatą, visapusiškai vertinant visą individą, taip padėdama sukurti geriausius sveikatos profesijos pedagogus pasaulyje.

Sužinokite daugiau apie mokymo programas ir kursų galimybes mūsų svetainėje.

Priėmimo sąlygos

EdD sveikatos profesijų studentams atrenka priėmimo komisija, kuri nagrinėja bendrą pareiškėjo kokybę taikant paraiškos turinį, akademinius įrašus, ankstesnę patirtį ir asmeninę motyvaciją.

Pareiškėjai privalo pateikti oficialų kvalifikacinį laipsnį suteikiančios įstaigos stenogramą, kuriame pateikiama:

  • Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos pripažintas universiteto akredituotas magistro laipsnis.
    • Pareiškėjai, baigę universitetą už JAV ribų, gali tekti atlikti laipsnio lygiavertiškumo vertinimą.
  • Kvalifikacinio laipsnio institucijos minimalus bendrasis vidurkis 2,5 (4,0 balo).

Studentams, kurie naudojasi VA pranašumais, privalo būti išspausdintos visos institucijos.

Pareiškėjai, baigę universitetą už JAV ribų, gali tekti atlikti laipsnio lygiavertiškumo vertinimą.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikia įrodyti anglų kalbos įgūdžius, kai kreipiatės į AT Still universiteto aukštojo mokslo studijų kolegiją per TOEFL egzaminą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campus ... Skaityti daugiau

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campuses (Kirksville, Mo., and Mesa, Ariz.) on more than 200 acres with six prestigious schools. Learning environments include residential and online healthcare related graduate degrees as well as community-based partnerships worldwide. ATSU has more than 700 employees dedicated to its not-for-profit mission and an average annual enrollment of over 3,100 students from 35 countries. Skaityti mažiau