Sveikatos priežiūros paslaugų vadybos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa

Sveikatos priežiūros paslaugų vadybos mokslo magistras yra 36 kreditų valandos laipsnio programa, skirta verslo žinių ir analitinių įgūdžių turintiems specialistams paruošti vadovavimą kompetencijai organizacijose, teikiančiose sveikatos priežiūros paslaugų sistemas ir jų išplėstas tiekimo grandines. Programa individualizuoja į verslą orientuotą ir praktika pagrįstą MBA programą ir siūlo tiek valdymo kelią sveikatos priežiūros specialistams, einantiems lyderio pozicijas, tiek analizės taką pareiškėjams, kurie yra suinteresuoti taikyti aprašomąją ir prognozuojamąją analizę, kad būtų informuojami apie sprendimų priėmimą. Tai paruošia verslo vadovus, kurie gali padėti slaugos paslaugų teikėjams pasiekti kompetencijos greitai besikeičiančioje aplinkoje tobulinant kokybę, mažinant išlaidas ir tvarkant pacientų patirtį. Didėjant didėjančių išlaidų, didėjančios konkurencijos ir griežto reguliavimo iššūkiams, sveikatos priežiūros pramonei reikia lyderių, kurie ne tik supranta sveikatos priežiūros aplinką, bet ir geba panaudoti analitinius įgūdžius, kad galėtų žengti nauju keliu, kaip tobulinti savo veiklą.

 • Visas laikas (12 ar daugiau kreditų per semestrą)
 • Neakivaizdinis (11 ar mažiau kreditų per semestrą)
 • Programa gali būti baigta per vienerius metus (visą darbo dieną, tik paspartinta)
 • 36 kreditai (12 kursų)
 • Hibridinio formato internetinės ir asmeninės klasės (Naujasis Bransviko miestelis)

Rutgers MSHSM alums darbo pavadinimai

 • Projekto vadovas
 • Biuro tvarkyklė
 • Regioninės laboratorijos vadovas
 • Tarptautinės strategijos direktorius
 • Fakulteto praktikos vadovas
 • Sveikatos priežiūros analitikas
Galimi darbo pavadinimai Galimas metinis atlyginimas
Vyresnysis operacijų / verslo vadovas 144 000 USD
Ligoninės VP proceso tobulinimo VP 126 677 USD
Medicinos ir sveikatos paslaugų vadovas 106 070 USD
Praktikos vadovas 82 000 USD
Sveikatos priežiūros analitikas 80 000 USD

Geriausi Rutgers MSHSM Talent darbdaviai

 • Memorialinis Sloano Ketteringo vėžio centras
 • Vaikų ligoninė Filadelfijoje
 • RWJ „Barnabas“ sveikata
 • Džonsonas
 • Jungtinė sveikata

Dažnai užduodami klausimai

Aš esu gydytojas, slaugytoja, gydytojo padėjėja - kodėl ši programa man būtų naudinga?

Gydytojams, slaugytojams ir kitiems klinikams, tokiems kaip jūs, pereinant nuo klinikinės priežiūros vaidmenų prie vadovaujančių ir vadovaujančių pareigų, jiems kyla didelis poreikis būti geriau pasirengusiems tvarkyti pacientų priežiūros vadybos ir verslo problemas. Lygiai taip pat, kaip žinios ir geriausia patirtis reikalingos norint patenkinti paciento medicininius poreikius, taip pat yra gausu žinių ir geriausios praktikos pavyzdžių, skirtų efektyviai ir efektyviai valdyti pacientų priežiūros paslaugų teikimo sistemas. Mūsų programa paruoš jums žinių ir pasitikėjimo savimi, kurių jums prireiks norint tapti sveikatos priežiūros organizacijos vadovu ir vadovu.

Kodėl ši programa pasibaigė verslo mokykloje? Ar tai tikrai bus taikoma sveikatos priežiūrai?

Sveikatos priežiūros organizacijos, siekdamos prieinamumo, paslaugų kokybės ir pelningumo, susiduria su panašiais iššūkiais kaip ir kitos paslaugų įmonės. Žvelgiant iš šios perspektyvos, verslo mokykla yra idealus tokios sveikatos priežiūros vadybos programos namas, nes mes žinome apie verslą, finansus, rinkodarą ir operacijas įvairiuose kontekstuose. Čia, RBS, turime pasaulinio lygio fakultetą, turintį žinių ir patirties ne tik bendrose srityse, kurios priverčia verslą ardyti, bet ir sveikatos apsaugos, draudimo ir farmacijos pramonėje. Kai kurie iš jų taip pat užsiima klinikiniais tyrimais. Tvirtas verslas yra labai svarbus paciento priežiūrai. Kaip ir jūsų mokslo laipsnis paruošė jus padėti pacientams kliniškai, verslo laipsnis, orientuotas į sveikatos priežiūrą, padės jums atlikti šią erdvę vadovaujant.

Kiek laiko užtruksiu baigti šią programą ne visą darbo dieną?

Jei lankote visą darbo dieną, programą galite baigti per dvejus metus. Dirbantys studentai taip pat gali tęsti programą ne visą darbo dieną ir baigti laipsnį per trejus metus.

Įperkamos priežiūros įstatymas pakeitė mano ligoninės verslą. Ar ši programa padės man suprasti šio naujojo įstatymo padarinius ir kaip jo laikytis?

Visiškai! ACA keičia ligoninių ir kitų paslaugų teikėjų veiklą visame sveikatos priežiūros sektoriuje. Mūsų kursuose, kuriuos dažnai dėsto praktikai ir pagrindiniai tyrėjai, bus nagrinėjamos pagrindinės ACA laikymosi problemos ir rūpesčiai. Tiksliau sakant, sveikatos priežiūros teisinis kursas

Aš dirbu farmacijoje, sveikatos draudimo pramonėje. Ar yra prasmės siekti tokio laipsnio?

Taip. Ši programa orientuota į sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus ir išplėstas jų tiekimo grandines, apimančias vaistų ir draudimo pramonę, taip pat vaistines, didmenininkus ir farmacijos naudą valdančias įmones. Šis farmacijos ar sveikatos draudimo specialisto laipsnis padės jums suprasti pacientų priežiūros paslaugų teikimo pusę, pagrįstą kiekvienu jūsų teiginiu ir farmacijos taisyklėmis bei praktika.

Ką tik baigiau slaugos mokyklą, tačiau neturiu jokios darbo patirties ir noriu tęsti studijas magistro srityje. Ar tai man tinkama programa?

Taip, ypač jei žinote, kad tam tikru momentu norite išaugti į vadovo pareigas, kurios jums pareikalaus išmanymo tvarkant personalą, biudžetus, finansus, atitikties klausimus ir tiekimo grandinę. Nors dauguma mūsų studentų turės klinikinio darbo patirtį prieš stodami į mūsų programą, jūs nesate atmetami priėmimo, jei dar nedirbote.

Turiu laipsnį visuomenės sveikatos srityje ir noriu dirbti valstybinėje klinikoje. Kaip tai man padės?

Jei norite dirbti pacientų priežiūros paslaugų teikimo valdymo funkcijoje, pavyzdžiui, visuomenės sveikatos klinikose, tada taip. Ši programa bus jums naudinga. Nors mūsų programa nepadės jums specialiai kurti visuomenės sveikatos gynimo programų ar iniciatyvų, ji parengs jus valdyti medikus ir personalą visuomenės sveikatos srityje.

Ar ši programa yra Niuarke ar Naujajame Brunsvike?

Asmeniniai užsiėmimai pirmiausia vyks Naujajame Brunsvike.

----

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A Rutgers business education prepares students for success – not just in their chosen fields but also in their lives. From our comprehensive undergraduate courses to our highly rated MBA program, a Ru ... Skaityti daugiau

A Rutgers business education prepares students for success – not just in their chosen fields but also in their lives. From our comprehensive undergraduate courses to our highly rated MBA program, a Rutgers education is a life-changing experience that gives the student the skills and knowledge to compete globally while broadening their appreciation for how the world works. Many describe it as one of the most rewarding experiences of their lives – professionally and personally. Skaityti mažiau
Naujasis Bransvikas , Newarkas , Džersio miestas , Morristownas + 3 Daugiau Mažiau