Sveikatos priežiūros pagalbos diplomas

Reeves College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Sveikatos priežiūros pagalbos diplomas

Reeves College

Sveikatos priežiūros specialistai dirba prižiūrint sveikatos specialistų slaugytojams, bet jie kasdien dirba tiesiogiai su klientais. Dauguma sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų klientų kenčia nuo lėtinės sveikatos būklės arba fizinių ar pažintinių sutrikimų, tokių kaip Alzhaimerio liga, stuburo traumos, epilepsija ir demencija. Sveikatos priežiūros specialistai teikia reikiamą pagalbą ir pagalbą, reikalingą klientams, kad jie galėtų atlikti reikalingas kasdienio gyvenimo užduotis. Tos užduotys apima, bet neapsiriboja vienkartine pagalba, vaistų pristatymu, lovų priėmimu, klientų mobilumu ir vaikų priežiūros paslaugų teikimu.

Veiksmingas bendravimas yra pagrindinis sveikatos priežiūros pagalbos teikėjo vaidmuo. Daugeliu atvejų sveikatos priežiūros specialistai susidurs su sunkiomis situacijomis, dėl kurių reikia pasikliovimo ir patirties spręsti ne smurtiniu būdu.

Reeves College mes pabrėžiame profesionalumo svarbą ir mokome mokinius, kaip atpažinti potencialiai smurtines situacijas ir kaip juos išspręsti ir išspręsti. Sveikatos priežiūros pagalbos diplomo programos dalyviai taip pat baigs praktika praktikoje globos įstaigose, kuriose jie išmoks mokymosi klasėje žinias ir pritaikys jas klientams realiose situacijose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 23, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Kanada - Edmonton, Alberta
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Kanada - Edmonton, Alberta
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla