Sveikatos priežiūros mini-MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa siūloma tik internetu

Šiuo metu kuriama internetinė sveikatos priežiūros mini-MBA programa, kurią bendrai sukūrė „Eller Executive Education“, Arizonos universiteto Ellero vadybos koledžo lyderystės ugdymo programa, ir „Dignity Health Global Education“ (DHGE).

Visos mūsų programos yra sukurtos pasitelkiant mintinius pramonės ekspertus ir yra skirtos padėti tobulinti įgūdžius ir įgyti žinių, kurias galite nedelsdami pritaikyti kasdieniniame darbe. Adaptuotas iš Ellerio aukščiausio rango MBA, mūsų pasiūlymas puikiai suderina akademinį meistriškumą ir pramonės įžvalgas šiandienos greitai besikeičiančioje pasaulinėje rinkoje.

Išmoksite ne tik žengti žingsnį į priekį - išmoksite iš tikrųjų vadovauti, kad ir kur nustatytumėte savo žvilgsnį verslo pasaulyje.

  • „Financial Times“ užėmė 5 vietą 2019 m. Pagal pasirinktinių programų vykdomosios švietimo programą
  • 25 ir daugiau metų patirtis vykdant vykdomojo švietimo programas
  • „US News & the World Report 2020“ reitingas Nr. 8 „Viešųjų universitetų verslumas“

j esse orrico / Unsplash

Pagrindinės programos savybės

Aktualumas realiame pasaulyje

  • Taikykite mokymąsi realiais sveikatos priežiūros verslo atvejais
  • Sveikatos priežiūros specialistų prieiga prie minties pavyzdžių
  • Mokymo programa orientuota į sveikatos priežiūros verslo aplinkybes

Puiki vertė

  • „Eller Executive Education“ pažymėjimas
  • Uždirbkite tęstinio mokymo vienetus (CEU)
  • Gauti ženklelius

Apie „Eller“ vadovų išsilavinimą

„Eller Executive Education“ aistringai nutraukia tradicinį vadovų išsilavinimą. Tyrinėdami naujausius lyderystės ugdymo mokslus, šiuolaikinę verslo vadybos teoriją ir šiuolaikinį mokymosi dizainą, jie padeda organizacijoms daugiau nei 93 pasaulio vietose atrasti naujus būdus vadovauti, valdyti ir diegti naujoves. „Eller Executive Education“ yra sparčiausiai progresuojantis vykdomojo švietimo teikėjas ir užima 5 vietą JAV ir 15 reitingą pasaulyje pagal „Customized Executive Education“ „Financial Times“ vadovų švietimo reitingą 2019 m.

Kaip Arizonos universiteto Ellero vadybos koledžo ne laipsnio lyderystės ugdymo šaka, „Eller Executive Education“ yra sujungta su pirmaujančiomis institucijomis, tarptautiniu mastu pripažintomis novatoriškų tyrimų srityje, siūlančiomis novatorišką mokymo programą, dirbant su garsiais fakultetais, jų socialine atsakomybe ir savo kompetencija valdymo informacinėse sistemose ir verslumas.

Apie partnerystę: DHGE ir Eller Executive Education

„DHGE“ ir „Eller Executive Education“ bendradarbiavo siūlydami švietimo galimybes, apimančias įvairias temas, turinčias įtakos sveikatos priežiūros sričiai, tokias kaip kaimo sveikatos priežiūros valdymas, derybos ir sprendimų priėmimas, moterys verslo lyderystėje ir vadovų padėjėjų ugdymas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Dignity Health Global Education (DHGE) is the leading healthcare workforce development company. Dedicated to providing customized educational opportunities and a student-centric experience, we develop ... Skaityti daugiau

Dignity Health Global Education (DHGE) is the leading healthcare workforce development company. Dedicated to providing customized educational opportunities and a student-centric experience, we develop online programs and workforce development solutions with industry, for industry. Skaityti mažiau