Sveikatos paslaugų vadybos magistras (Griffith universitetas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Grifito universitetas

Apie

Ši programa suteikia jums platų spektrą ir įvairius specialistų sveikatos valdymo kursus. Jis pritaikytas absolventams ar sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, norintiems tobulinti savo įgūdžius ir suprasti šiuolaikines sveikatos priežiūros paslaugų valdymo problemas, taip pat tiems žmonėms, kurie pradės karjerą sveikatos priežiūros sektoriuje. Ši programa buvo sukurta taip, kad būtų remiami studentai ir karjeros siekiantieji dirbti tiek Singapūro sveikatos priežiūros sistemoje, tiek kitose Azijos sveikatos priežiūros įstaigose ir sistemose. Karjera gali būti prieinama specialistams, suinteresuotiems pereiti į sveikatos priežiūros paslaugų sritį, arba ankstyvos ir vidutinės karjeros sveikatos priežiūros specialistams, siekiantiems tobulėti, plėsti jų kompetenciją ir (arba) pereiti į valdymą.

Profesinė akreditacija

Akredituotas Australazijos sveikatos tarnybos valdymo kolegija (ACHM). ACHSM yra Australijos sveikatos vadybininkų aukščiausio lygio profesionalų organizacija ir sutelkia sveikatos lyderius, kad sužinotų, bendrautų ir dalytųsi idėjomis. Kolegijos misija - pripažinti, plėtoti ir remti veiksmingą lyderystę sveikatos srityje ir valdymą, siekiant teikti kokybiškas paslaugas ir gerinti sveikatą bei gerovę.

Programos struktūra

Kiekvienas šios programos kursas yra 10 kreditų taškų, išskyrus sveikatos projektą, kuris yra 20 kreditų, ir MHSM disertaciją, kuri yra 40 kreditų per 4 dalis. Norėdami gauti sveikatos paslaugų vadybos magistro laipsnį, studentas privalo surinkti 120 kreditų. Studentas, norėdamas baigti programą turėdamas sveikatos paslaugų vadybos studijų programos baigimo pažymėjimą, turi įgyti 40 kreditų.

 • Sveikatos priežiūros sistemos
 • Lyderystė sveikatos priežiūros paslaugų vadyboje
 • Sveikatos ekonomika
 • Keisti valdymą dinaminėse sveikatos priežiūros sistemose
 • Sveikatos informatika
 • Sveikatos finansai ir projektų valdymas
 • Sveikatos darbo jėga
 • Klinikinių inovacijų vertimas į darbo praktiką
 • Sveikatos politika ir planavimas
 • Sveikatos tyrimų tyrimo pagrindai
 • Strateginiai sprendimai sveikatos srityje
 • Taikomoji etika ir įstatymai sveikatos priežiūros paslaugų vadovams
 • Sveikatos priežiūros darbuotojų planavimas ir inovacijos
 • Sveikatos projektas
 • MHSM disertacija

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai dėl priėmimo į Sveikatos paslaugų vadybos magistro paprastai:

 • Turi bakalauro laipsnį su sveikata susijusioje srityje, pavyzdžiui, visuomenės sveikatos, sveikatos paslaugų valdymo, aplinkos sveikatos, sąjunginės sveikatos, medicinos, slaugos, psichologijos, klinikinių tyrimų ir biomedicinos sveikatos
 • ARBA yra baigę sveikatos paslaugų vadybos studijų programos baigimo pažymėjimą, kurį siūlo Grifito universitetas (šie studentai turės teisę į 40 kreditų pažengusiųjų pažengusiųjų į magistro programą)
 • Arba turi magistro laipsnį, magistro diplomą ar bakalauro kvalifikacinį laipsnį sveikatos srityje, pavyzdžiui, visuomenės sveikatos srityje; Sveikatos paslaugų valdymas; Aplinkos sveikata; Allied Health, Medicine, Slauga, Psichologija,

Klinikiniai tyrimai ir biomedicininė sveikata (studentai, įstojusieji į vieną iš šių kvalifikacijų, gali gauti ne daugiau kaip 40 kredito balų magistrantūros programai, priklausomai nuo anksčiau įgytos kvalifikacijos).

Pareiškėjai, turintys didelę sveikatos priežiūros paslaugų valdymo patirtį ir neturintys aukščiau išvardytų kvalifikacijų, gali būti įtraukti į sveikatos priežiūros paslaugų vadybos magistro laipsnį, o sveikatos priežiūros paslaugų magistro laipsnis priklauso nuo minimalaus išlaikymo lygio visuose kursuose.

Pristatymas ir vertinimas

 • Kiekviename trimestre galite planuoti savo tvarkaraštį savo tempu
 • Kursai yra visiškai mokomi Grifito universiteto fakulteto
 • Paskaitos / seminarai kiekvienam kursui yra 16 valandų per blokinį mokymą, išskyrus Sveikatos projektą - 14 valandų
 • 100% priskyrimu pagrįsta programa

Baigimo ir laipsnio

Studentai, sėkmingai išlaikę ir išlaikę kursų struktūroje numatytus modulius, bus apdovanoti sveikatos paslaugų vadybos magistru iš Griffith universiteto.

Garbės laipsnis bus toks pats kaip ir universiteto absolventams.

Mokestis už mokslą

Iš viso mokestį sudaro universitetų registracija, paskaitos / vadovėliai / praktiniai užsiėmimai ir vertinimai, tokie kaip užduotys / testai / egzaminai / projektai (jei taikoma), skaitmeninė programos medžiaga, laipsnis (jei jis įgytas) ir nuorašas.

Nuo 2017 m. Gegužės 19 d. Kaplano programoje naudojamas „SkillsFuture Credit“ (pagal „SkillsFuture“ patvirtintą programų sąrašą) bus mokamas tiesiogiai Kaplano aukštojo mokslo institutui.

Jei norite pasinaudoti savo "SkillsFuture Credit", galite pateikti prašymą iki 60 dienų iki programos pradžios iki programos pradžios dienos (įsigalios nuo 2017 m. Balandžio 21 d.). Pasak "SkillsFuture SG", šis langų laikotarpis yra pakankamas, kad asmenys galėtų pateikti pretenzijas, palengvinančias ankstesnę programos registraciją.

Pateikdami pretenziją, turėtumėte informuoti savo programos konsultantą apie ketinimą naudoti „SkillsFuture Credit“ ir paprašyti, kad atitinkama suma būtų kompensuota pagal reikalavimus atitinkančius mokesčius. Po to galite pateikti pretenziją per „SkillsFuture Credit Portal“ už atitinkamą sumą, kurią reikia sumokėti Kaplano aukštojo mokslo institucijai už registruotą programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Skaityti daugiau

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Skaityti mažiau
Singapūras , Singapūras , Singapūras + 2 Daugiau Mažiau