Sveikatos paslaugų vadybos asociacijų laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Brighton College asistentė sveikatos paslaugų valdymo programoje yra skirta parengti studentams akademinių žinių ir įgūdžių, reikalingų klestėti pradinėse pozicijose sveikatos priežiūros srityje. Sveikatos paslaugų valdymo programos asocijuotasis laipsnis taip pat apima išsamią bendrojo lavinimo mokymo programą, skirtą studentams parengti būsimas karjeros galimybes.

Ką aš mokysiu?


Mūsų sveikatos priežiūros paslaugų vadybos magistro laipsnyje Jūs įgysite pagrindines kompetencijas ir sukursite įgūdžius:/>

 • Medicinos įstaigos procedūros
 • Anatomija ir fiziologija
 • Kodavimo procedūros
 • Valdymo principai
 • Apskaita
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Medicinos transkripcija
 • Medicinos terminologija
 • Tarpasmeniniai ryšiai

Darbo pagalba


Mes suprantame, kad jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo laipsnio nustatymas yra pagrindinis tikslas. Mes padėsime jums sukurti savo CV ir motyvacinį laišką. Mūsų darbuotojai yra skirti padėti jums ieškoti darbo./>

Kurso apžvalga


Karjera kaip sveikatos priežiūros paslaugų vadovas!/>

Mūsų sveikatos priežiūros paslaugų valdymo asociacijos laipsnis buvo sukurtas atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite peržiūrėti pamokas tiek kartų, kiek norite, praturtindami medžiagą, kol nesugebėsite gerai ją suvokti.

Kai tik užsiregistruosite, galėsite pradėti teisingai! Kursai išleidžiami vienas po kito, siekiant užtikrinti, kad jūs tinkamai išsaugotumėte informaciją.

Kokie kursai yra Socialinių paslaugų valdymo programos asocijuotasis laipsnis?

Šie kursai yra įtraukti į sveikatos paslaugų valdymo programos asocijuotą laipsnį. Kursai išleidžiami vienu metu, siekiant maksimaliai išnaudoti mokymąsi. Sveikatos paslaugų valdymo programos asocijuotasis laipsnis yra 60 kreditų valandų. Kiekvienas kursas turi būti baigtas per 8 savaites.

Kurso ID


Karjeros perspektyva/>


Prognozuojama, kad nuo 2014 m. Iki 2024 m. Medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugų vadybininkų skaičius padidės 17 proc., Daug greičiau už visų profesijų vidurkį. Kadangi didžioji kūdikių augimo populiacija senėja ir žmonės išlieka aktyvūs vėliau gyvenime, sveikatos priežiūros sektorius apskritai turėtų matyti padidėjusią medicinos paslaugų paklausą./>

Prognozuojama, kad užimtumas sveikatos priežiūros specialistų biuruose augs. Daugelis anksčiau ligoninėse teikiamų paslaugų pereis prie šių nuostatų, ypač tobulinant medicinos technologijas. Prognozuojama, kad medicininių grupių praktikos valdymo paklausa augs, nes medicinos grupės praktikos tampa vis sudėtingesnės.


Įsidarbinimo galimybės/>

Galite rasti sveikatos paslaugų valdymo galimybes šiuose nustatymuose:

 • Ligoninės
 • Gydytojų biurai
 • Transkripcijos tarnybos
 • Klinikos
 • Vyriausybės medicinos įstaigos
 • Draudimo kompanijos
 • Sveikatos priežiūros organizacijos (HMO)
 • Slaugos įstaigos
 • Namų sveikatos priežiūros paslaugos
 • Vėžio registratoriai
 • Kodavimo / atsiskaitymo organizacijos


Pajamos*/>

JAV darbo departamento duomenimis, medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugų vadovų vidutinė metinė darbo užmokesčio suma 2015 m. Gegužės mėn. Sudarė 94 500 JAV dolerių. Vidutinė darbo užmokestis - tai darbo užmokestis, iš kurio pusė darbuotojų, užsiimančių profesine veikla, uždirbo daugiau nei ši suma, o pusė uždirbo mažiau. Mažiausias 10 proc. Uždirbo mažiau nei 56,230 dol., O didžiausias 10 proc. Uždirbo daugiau nei 165,380 dol. Pastaba: ši informacija yra pagrįsta tiems, kurie turi sveikatos priežiūros paslaugų vadybos bakalauro laipsnį ar daugiau.

* Darbo statistikos biuras, JAV darbo departamentas, "Occupational Outlook Handbook", 2016-17 metų leidimas, "Medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugų vadovai", adresu https://www.bls.gov/ooh/management/medical-and-health- services-managers.htm (aplankė 2017 m. kovo 03 d.).

Mokymasis

Visa " Brighton College asociacijos laipsnio kaina sveikatos paslaugų valdymo programoje yra 1050 dolerių.

Bendras mokymas


Mokesčių planai/>

Visas mokėjimo planas: sumokėkite visą programos kainą, kuri yra lygi 10 450 USD. Sutaupykite 500 USD!

Privati ​​studentų paskola: finansuokite savo išsilavinimą mažomis įmokomis ir individualiais terminais!

Visi akademiniai ir finansiniai įsipareigojimai mokyklai turi būti atliekami prieš išleidžiant galutinius nuorašus ir diplomą.


Finansinė pagalba/>

Brighton College programos patvirtintos veteranų naudai. Brighton College taip pat dirba su daugeliu darbdavių mokymo išlaidų kompensavimo programų, taip pat su įvairiomis darbo jėgos plėtros ir profesinės reabilitacijos programomis. Jei norite sužinoti, ar turite teisę į šias programas, skambinkite mūsų biure adresu 1.800.354.1254, jei norite gauti daugiau informacijos.

Karjeros paslaugos

Brighton College yra skirtas padėti jums ieškoti darbo. Baigę karjeros kursą turėsite galimybę patekti į Brighton internetinį karjeros centrą. Karjeros centras skirtas padėti jums rasti darbą pasirinktoje srityje.


Specializuotas karjeros kursas/>

Šiame kurse jūs mokysite svarbių įgūdžių, tokių kaip tinklų kūrimas, karjeros valdymas ir tarpasmeninių santykių kūrimas. Jūs taip pat turėsite padėti rašyti savo gyvenimo aprašymą. Šio kurso ir jo vadovo dėmesys yra skirtas padėti jums gauti geresnį darbą ir sumažinti laiką, kurį praleisite. "One-on-One" motyvacinio laiško pagalba

Jūs sužinosite, kaip kurti ir kurti veiksmingas užduočių ir tolesnius laiškus bei ieškoti būdų, kaip efektyviai bendrauti su potencialiu darbdaviu.


Interviu parengimas/>

Jūs išmoksite interviu metodus ir patarimus, kaip atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

Proktūriniai egzaminai


Visi daktaro laipsniui priklausantys studentai privalo atlikti du egzaminus pagal prokurorinę internetinę paslaugą ProctorU, kaip reikalaujama konkrečiuose kursuose. Proctored egzaminai yra atvira knyga, tik kursų medžiaga, kursų ištekliai, ir asmeninės pastabos gali būti naudojamos. Studentai negali naudoti "Google" ar kitų internetinių paieškos galimybių, norėdami rasti atsakymus proktūrinių egzaminų metu. Kamera reikalinga norint užbaigti testus. Perkėlimo kreditai bus svarstomi kiekvienu atveju atskirai, o pakaitiniai kursai bus nustatyti registruojant kaip pagrįstas. Studentams, neturintiems prieigos prie kameros, jie gali su vietos biblioteka, bendruomenių centrais ir laisvalaikio centrais susipažinti su galimybėmis. Aktyvi tarnyba ir dislokuoti tarnybos nariai gali paprašyti proorkingo per karinio mokymo pareigūną arba bandymų kontrolės pareigūną. Jei reikalinga, egzaminą galima atlikti asmeniškai su nepriklausomu asmeniu, pvz., Administratoriumi, bibliotekininku, patarėju ar personalo nariu. Asmenims, kuriems reikalingi egzaminai, reikia gauti Studentų paslaugų vadybininko patvirtinimą prieš egzaminą./>

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2018

Apie mokyklą

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best ed ... Skaityti daugiau

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best educational experience and ensuring your ultimate success. Skaityti mažiau