Sveikatos, moterų ir priežiūros magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šiam „Sveikatos, moterų ir priežiūros magistrui“ pristatomas mokslo akademinis profilis „Sveikatos ir moterų specialistė“, kuris analizuos sveikatos netolygumo situacijas, rengs ataskaitas, nustatys reikšmingus mokslinius kriterijus moterų sveikatai šioje srityje socialinius ir sanitarinius bei vykdys mokslinius tyrimus sanitariniame kontekste.

Sveikatos profesijų vaidmuo pastaruoju metu tampa vis sudėtingesnis, nes turint labiau suplanuotą sveikatos sampratą nei ankstesniais laikais, jų intervencija siekiama pagerinti gyvenimo kokybę, kad jų veiksmai susimaišytų “ grynai klinikiniai “ir technologiniai, tuo labiau psichologiniai ir socialiniai.

Norint įtraukti moterų sveikatą į sveikatos priežiūrą, reikia pradėti nuo teorinės sistemos, paaiškinančios su liga susijusį sveikatos procesą ne tik biologijoje, bet ir socialiniame kontekste, atsižvelgiant į moterų pažeidžiamumo veiksnius, tokius kaip Tai yra šeimos našta, perkrova neoficialiame globotiniame, priklausomybė, prievarta, izoliacija, dvigubas darbas, vaidmenų kaupimas ir visi tie socialiai priskirti veiksniai.

Šioms situacijoms, kurios yra tokios akivaizdžios, reikia sukurti tiek mokslinio, tiek profesinio pobūdžio magistro studijas, kurios atsakytų į šiuos reikalavimus, kylančius iš šio požiūrio į sveikatą ir moteris.

Profesionalai, turintys sveikatos, moterų ir priežiūros magistro laipsnį, galės vykdyti naują profesinę veiklą pirminės priežiūros, ligoninės srityse, formuodami sveikatos politiką, skirtą moterims, arba ikimokyklinis ir universitetinis išsilavinimas. Jie bus specialiai paruošti sveikatos ir ligų nelygybės situacijų analizei, ataskaitų rengimui, socialinių ir sanitarinių sričių taikomų mokslinių kriterijų nustatymui ir moksliniams tyrimams, orientuojant į lytį. Ši galimybė suteiks reikiamus žmogiškuosius išteklius plėtoti moterų sveikatos tyrimus, laikantis galiojančių įstatymų.

Sveikatos mokslų, moterų ir sveikatos priežiūros magistrantūros naujovė yra visiškai novatoriška tiek mūsų šalyje, tiek Europoje. Be abejo, kiti universitetai yra pradėję įvairių sričių magistrantūros ir universitetų studijas, ir jiems visiems būdingas ryškus daugiadalykinis turinys. Studentai gali naudotis bet kuria žinių ir laipsnio atšaka, ir jie nesiūlo tokios orientacijos, kaip čia siūloma antraštė.

Amerikos universitetai, o ypač slaugos mokyklos, buvo šio laipsnio plėtros pirmtakai. Daugiau kaip penkiasdešimt universitetų siūlo šį specialistų rengimą ir didžiąja dalimi galite patekti į doktorantūrą. Tai, kas JAV yra specialybė, neprieštarauja Matronos specialybei ir, be kita ko, yra mokomi atlikti fizinius egzaminus, patarti sveikatos ir gerovės klausimais, teikti kontracepcijos paslaugas, nustatyti lytiniu keliu plintančias ligas, rūpintis klimakteriniu ir menopauzės laikotarpiu bei kovoti su visomis sveikatos problemomis, turinčiomis įtakos moterims.

Meistro byla

Mokymo centras: Slaugos fakultetas
Mokymo tipas: Akis į akį
Kalba: Ispanų kalba
Trukmė: Vieneri metai
ECTS kreditai: 60
Pavadinimas: Sveikatos, moterų ir priežiūros magistro laipsnis
Stipendijos, stipendijos ir mobilumas: Nacionalinis / tarptautinis
Vieno kredito kaina:
 • Pirmoje registracijoje: 37,11 euro
 • Antros registracijos metu: 60,32 €
 • Trečioji registracija: 69,59 €
 • Ketvirtoje ar iš eilės: 69,59 €

Pagrindimas

Magistro laipsnio patrauklumą galima pateisinti finansų rinkų rafinuotumu, didėjančia kredito rinkų svarba, nuolatiniais inovacijų procesais finansiniuose produktuose, veiksniais, kurie, be kita ko, pabrėžia tvirto mokymo svarbą. finansiniuose reikaluose.A female pharmacist is selecting a drug from the pharmacy inventory. Nacionalinis vėžio institutas / Unsplash

tikslai

Pavadinimu siekiama:

 • Mokyti sveikatos mokslų specialistus ir sveikatos priežiūros specialistus analizuoti sveikatos netolygumų situacijas, be to, rengti ir taikyti moterims skirtas sveikatos strategijas.
 • Parengti studentus analizuoti sveikatos netolygumų situacijas, rengti ataskaitas, nustatyti reikšmingus mokslinius kriterijus moterų sveikatai socialinėje ir sveikatos srityje bei atlikti mokslinius tyrimus sveikatos kontekste.

kompetencijos

Pagrindinės kompetencijos

 • Suteikite žinių, kurios suteikia pagrindą ar galimybę būti originaliems kuriant ir (arba) pritaikant idėjas, dažnai naujame tyrimų kontekste.
 • Taikyti įgytas žinias ir jų gebėjimą spręsti problemas naujoje ar mažai žinomoje aplinkoje platesniame (ar daugiadalykiame) kontekste, susijusiame su studijų sritimi.
 • Integruokite žinias ir susidurkite su sprendimų priėmimo sudėtingumu, remdamiesi informacija, kuri, neišsami ar ribota, apima socialines ir etines pareigas, susijusias su jų žinių ir sprendimų taikymu.
 • Aiškiai ir nedviprasmiškai perduokite savo išvadas ir naujausias žinias bei priežastis, kurios jas palaiko, specializuotai ir nespecializuotai auditorijai.
 • Ugdykite mokymosi įgūdžius, leidžiančius tęsti studijas tokiu būdu, kuris iš esmės turės būti savarankiškas arba savarankiškas.

specifiniai įgūdžiai

 • Nustatykite riziką ir aktyviai skatinkite moterų gerovę bei saugumą įprastoje aplinkoje.
 • Išsiaiškinkite, kokius pokyčius per visą istoriją padarė moterys sveikatos srityje.
 • Įvertinti moterų dalyvavimo socialinėje ir sveikatos srityse laipsnį.
 • Apibūdinkite moterų vaidmenį neoficialios priežiūros kultūroje.
 • Nurodykite asmeninio ir šeimos gyvenimo suderinimo priemones
 • Reaguoti į asmeninius moterų poreikius gyvenimo ciklo metu ir į sveikatos patirtį (paauglystė, klimakterija, senatvė, negalia, mirties procesas).
 • Naudokite duomenis ir įstatymus, kad taikytumėte sveikatos lygybės politiką.
 • Prieštarauja ir tinkamai išskiria moters sveikatos perspektyvą ir imasi veiksmų užkirsti kelią prievartai.
 • Įvertinkite teisinius aspektus, susijusius su profesine veikla.
 • Pasirinkite rodiklius, susijusius su išpuoliais prieš moteris, pavyzdžiui, prievarta ir prievartavimais.
 • Aptikite situacijas, kuriose netinkamo elgesio su moterimis nematyti.
 • Įsikišti į smurto situacijas, taip pat įvertinti jų sprendimo alternatyvų rezultatus.
 • Taikyti tyrimų metodikas ir naudoti tokias priemones kaip moksliniai įrodymai, naujos technologijos ir kokybės valdymo programos.
 • Atpažinkite nematomas kliūtis, susijusias su sveikatos organizavimu ir laiko, erdvės ir kalbos vartojimu.
 • Žinoti įvairius dokumentinius šaltinius ir indėlį į moterų sveikatą.

Priėmimo profilis

Studentai turės prieigą prie „Universiteto sveikatos, moterų ir priežiūros magistro laipsnio“, turėdami oficialius laipsnius, kurių tinkamiausias profilis bus slaugos ir kiti sveikatos mokslų laipsniai.

Baigiu aprašymą

Absolventai bus ypač pasirengę nustatyti netinkamo elgesio situacijas socialinėje ir sveikatos srityje, kad galėtų greitai įgyvendinti tinkamas intervencijos priemones. Be to, jie bus specialiai mokomi analizuoti sveikatos ir ligų nelygybės situacijas, rengti ataskaitas, nustatyti mokslinius kriterijus, taikomus socialinėje ir sanitarinėje srityje, ir atlikti mokslinius tyrimus lyčių aspektu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Una institución docente de enseñanza superior que cuenta con unas infraestructuras para la docencia y la investigación de excelencia internacional. Una universidad innovadora, dinámica, responsable y ... Skaityti daugiau

Una institución docente de enseñanza superior que cuenta con unas infraestructuras para la docencia y la investigación de excelencia internacional. Una universidad innovadora, dinámica, responsable y comprometida con su entorno, que no olvida sus raíces históricas. Skaityti mažiau