Sveikatos mokslo bakalauro studijų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveikatos mokslų bakalauro studijų programa

Pirmą kartą Austrijoje Karlo Landsteino privataus sveikatos mokslų universitetas siūlo tarpdisciplininę medicinos srities studijų programą, orientuotą į Bolonijos modelį: sveikatos mokslų bakalauro programa suteikia studentams galimybę naudotis naujomis, novatoriškomis sveikatos srities profesinėmis sritimis ir sudaro pagrindą Gydytojo mokymas dar.

Integruojant žmogaus medicinos, medicinos technologijų ir sveikatos ekonomikos sritis, medicinos ekspertai mokomi į ateitį orientuotą kokybės profilį: dėka struktūrizuoto profesinių įgūdžių mokymo, absolventai turi tarpdisciplininius bendravimo ir sprendimo įgūdžius. Jie gali suvokti ir išspręsti sveikatos mokslo problemas. Jie suranda savo kelią aplink tinklo aplinką visoje visuomenės sveikatos srityje ir gali tinkamai bendrauti ir spręsti problemas.

Dėl struktūrizuoto tarpininkavimo tarp profesionalių įgūdžių ir tarpdisciplininių žinių, absolventai turi tarpdisciplininę komunikacijos, veiksmų ir sprendimo kompetenciją medicinos, medicinos technologijų ir sveikatos ekonomikos klausimais. Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis yra būtinas integruotos magistro programos žmogaus medicinoje sąlyga, tačiau ji nekeičia žmogaus medicinos studijų.

programos struktūra

Klasės vyksta moduliuose visuose semestruose. Jie yra struktūrizuoti pagal laiką ir turinį, kad jie atitiktų tarpdiscipliniškumo reikalavimus. I ir II studijų metais žinios ir supratimas yra perduodami keliais lygmenimis (pagrindinės žinios, tai yra kontekstas, įgūdžiai ir mokslinis pagrindas). Trečiaisiais studijų metais specializacijos metai, kurių pagrindinis dėmesys skiriamas medicininiam turtui, vyksta rengiantis magistro studijoms žmogaus medicinoje ir klinikinio praktinio mokymo srityje. Šie specializacijos metai bus parengti 4-ajame semestre su praktinio egzamino rengimo ir ligoninės stažuotės ar išplėstinio profesinės lauko tyrinėjimo.

užbaigimas

Studentai baigia bakalauro laipsnį sveikatos mokslų baigiamąjį egzaminą ir raštu bakalauro darbą. Tai gali būti tyrimo parodymų pagrindas ir tolesnis magistro darbas.

Baigiamajame bakalauro darbe nagrinėjama mokslo teorinių ir metodinių kompetencijų, susijusių su sveikatos mokslo darbu, kūrimas ir įrodymas. Būtina įrodyti metodiškai teisingą ir sisteminį mokslinio darbo rengimą bei moksliškai teisingą rezultatų pateikimą (žodžiu ir raštu). Ši struktūra jau turėtų atitikti mokslinį darbą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus ir paraiškų teikimo procesą bei datas ir terminus, apsilankykite mūsų tinklalapyje www.kl.ac.at.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University aims to play a groundbreaking role in the advancement of health-related science and technology, focusing on four areas of study: health sciences, human medicine, psychotherapy and couns ... Skaityti daugiau

The University aims to play a groundbreaking role in the advancement of health-related science and technology, focusing on four areas of study: health sciences, human medicine, psychotherapy and counselling, and neurorehabilitation. Skaityti mažiau