Sveikatos mokslų mokslų magistras - specializacija epidemiologijoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Mokslinių tyrimų magistrantūros studijų programa „Sveikatos mokslai“ siekiama suteikti studentams išsamų supratimą apie metodus, atliekamus klinikinėje ar visuomenės sveikatos srityje. Specializacijos apima klinikinę epidemiologiją, epidemiologiją, visuomenės sveikatos epidemiologiją, genetinę ir molekulinę epidemiologiją ir sveikatos ekonominę analizę. Baigę kandidatus, jie turės žinių, supratimo ir įgūdžių pasiūlyti naujausius tyrimus, rašyti puikius studijų protokolus, atlikti tyrimus, analizuoti duomenis, naudodamiesi šiuolaikiniais statistiniais metodais, padaryti pagrįstus priežastinius padarinius, padaryti pagrįstas išvadas , ir rašykite išskirtinius mokslo darbus. Priklausomai nuo specializacijos pasirinkimo, kandidatas daugiausia dėmesio skirs klinikiniams tyrimams, gyventojų tyrimams, visuomenės sveikatos intervencijoms arba modeliavimo tyrimams.

Ši programa yra NVAO akredituota. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Nyderlandų-flamandų akreditacijos organizacijoje (NVAO) adresu www.nvao.net.

Tikslai

Studentai įgyja šias kompetencijas:

  • Gebėjimas suformuluoti klinikinę ar visuomenės sveikatos problemą ir paversti ją moksliniu klausimu.
  • Gebėjimas atlikti išsamų literatūros apie problemą tyrimą.
  • Gebėjimas išversti mokslinį klausimą į tyrimo protokolą.
  • Kiekybinių įgūdžių įgijimas.
  • Gebėjimas daryti priežastinius padarinius.
  • Gebėjimas kritiškai vertinti paskelbtus tyrimus.
  • Gebėjimas atlikti tyrimą, rinkti ir analizuoti duomenis bei daryti išvadas.
  • Gebėjimas rašyti magistro darbą, įskaitant tyrimo tikslą (-us), literatūros, medžiagos, metodų, rezultatų, diskusijų ir išvadų santrauka bei pateikti šiuos rezultatus moksliniuose susitikimuose. Skatinamas mokslinių tyrimų rezultatų paskelbimas tarptautiniame recenzuojamame žurnale.

Karjeros galimybės

Šis laipsnis rengia jus už karjerą tarptautiniuose medicininiuose tyrimuose ar klinikinės medicinos, visuomenės sveikatos, farmacijos tyrimų ar sveikatos politikos vykdomosios ar konsultacinėse pareigose.

Ar turite teisę?

Turėtumėte atitikti šiuos kriterijus:

  • Jūs turite bakalauro laipsnį arba atitinkamą magistro laipsnį, susijusį su klinikine medicina ar visuomenės sveikata (gydytojas, sveikatos mokslai, mityba, (medicinos) biologija, chemija, farmacija, aplinkos mokslai, žmogaus judėjimo mokslai, sociologija, ekonomika). , psichologija ir pan.) arba platus bakalauro išsilavinimas, turintis pakankamai pagrindinių dalykų aukščiau minėtose disciplinose.
  • Turite gerą anglų kalbos žodžiu ir žodžiu komandą.

Specializacija Epidemiologijos turinys

Programos direktorius

Profesorius Arfanas Ikramas, MD Ph.D.

apibūdinimas

Epidemiologija atlieka svarbų vaidmenį taikydama medicininius tyrimus populiacijoms, sąveikaujantiems su beveik visomis kitomis specializacijomis.

Epidemiologija tiria ligos, taip pat žmonių, pacientų ir populiacijos dažnumą, priežastis, pasekmes ir kontrolę. Tai yra pagrindinė klinikinės medicinos ir visuomenės sveikatos drausmė. Kartu su pagrindiniais moksliniais ir klinikiniais tyrimais ji gali suteikti priemonių sužinoti apie ligų etiologiją ir pasekmes, prevencijos ir gydymo galimybes bei asmenų ir gyventojų rizikos profilius. Naudojant pažangius metodus, pvz., Statistinius tyrimus, lauko tyrimus ir sudėtingus laboratorinius metodus, epidemiologai apibūdina įvairius ligos elementus ir būdus, kuriais jie susiję.

Epidemiologijos programos tikslas yra paruošti kandidatus į mokslo darbuotojo pareigas (pvz., Daktaro projektą) klinikinės medicinos ar visuomenės sveikatos srityje arba, pavyzdžiui, labiau į sveikatos politiką orientuotą karjerą. Programa apima privalomus studijų planavimo, biostatistikos ir duomenų analizės kursus. Be to, reikalinga tolesnė specializacija konkrečiose epidemiologinių tyrimų srityse. Platus mokymas, naudojant plačiai naudojamus statistinius paketus, taip pat yra svarbi mokymo programos dalis. Didelė programos dalis yra skirta tyrimams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – cli ... Skaityti daugiau

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – clinical medicine, drug research, public health or health-policy development – our graduates all serve one overarching interest: people’s health. Skaityti mažiau
Roterdamas , Amsterdamas + 1 Daugiau Mažiau