Sveikatos mokslų magistras - specializacija visuomenės sveikatos epidemiologijoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Sveikatos mokslų magistro programa siekiama suteikti studentams išsamų supratimą apie metodus, atliekamus klinikiniuose ar visuomenės sveikatos tyrimuose. Specializacijos apima klinikinę epidemiologiją, epidemiologiją, biostatistiką, visuomenės sveikatos epidemiologiją, medicinos psichologiją, genetinę ir molekulinę epidemiologiją ir farmakologinę epidemiologiją. Baigę kandidatus, jie turės žinių, supratimo ir įgūdžių pasiūlyti naujausius tyrimus, rašyti puikius studijų protokolus, atlikti tyrimus, analizuoti duomenis, naudodamiesi šiuolaikiniais statistiniais metodais, padaryti pagrįstus priežastinius padarinius, padaryti pagrįstas išvadas , ir rašykite išskirtinius mokslo darbus. Priklausomai nuo specializacijos pasirinkimo, kandidatas bus orientuotas į stebėjimo populiacijos tyrimus, atsitiktinių imčių kontroliuojamus klinikinius tyrimus, visuomenės sveikatos intervencijas, registro duomenis ar modeliavimo tyrimus.

Ši programa yra NVAO akredituota. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Nyderlandų-flamandų akreditacijos organizacijoje (NVAO) adresu www.nvao.net.

Tikslai

Studentai įgyja šias kompetencijas:

 • Gebėjimas suformuluoti klinikinę ar visuomenės sveikatos problemą ir paversti ją moksliniu klausimu.
 • Gebėjimas atlikti išsamų literatūros apie problemą tyrimą.
 • Gebėjimas išversti mokslinį klausimą į tyrimo protokolą.
 • Kiekybinių įgūdžių įgijimas.
 • Gebėjimas daryti priežastinius padarinius.
 • Gebėjimas kritiškai vertinti paskelbtus tyrimus.
 • Gebėjimas atlikti tyrimą, rinkti ir analizuoti duomenis bei daryti išvadas.
 • Gebėjimas rašyti magistro darbą, įskaitant tyrimo tikslą (-us), literatūros, medžiagos, metodų, rezultatų, diskusijų ir išvadų santrauka bei pateikti šiuos rezultatus moksliniuose susitikimuose. Skatinamas mokslinių tyrimų rezultatų paskelbimas tarptautiniame recenzuojamame žurnale.

Karjeros galimybės

Šis laipsnis rengia jus už karjerą tarptautiniuose medicininiuose tyrimuose ar klinikinės medicinos, visuomenės sveikatos, farmacijos tyrimų ar sveikatos politikos vykdomosios ar konsultacinėse pareigose.

Ar turite teisę?

Turėtumėte atitikti šiuos kriterijus:

 • Turite atitinkamą magistro laipsnį, susijusį su klinikine medicina ar visuomenės sveikata (gydytojas, sveikatos mokslai, mityba, biologija, farmacija, aplinkos mokslai, socialiniai mokslai, ekonomika, psichologija ir kt.).
 • Turite tam tikrą mokslinių tyrimų patirtį ir jau (bendrai) parašėte keletą mokslinių publikacijų.
 • Turite gerą anglų kalbos žodžiu ir žodžiu komandą.

Specializacija Visuomenės sveikatos epidemiologijos turinys

Programos direktorius

Profesorius Alexas Burdorfas, Ir. Daktaras

apibūdinimas

Visuomenės sveikatos epidemiologija - tai menas ir mokslas, skirtas užkirsti kelią ligoms, pailginti gyvenimą ir skatinti sveikatą per organizuotas visuomenės pastangas.

Kadangi gydytojai ir bendrosios praktikos gydytojai rūpinasi asmenimis, visuomenės sveikatos intervencijos skirtos visai populiacijai. Daugelis patobulinimų atsirado dėl sėkmingų visuomenės sveikatos iniciatyvų: skiepijimo ir kitų infekcinių ligų kontrolės, saugesnės darbo aplinkos, prevencinės motinos ir vaikų priežiūros, saugesnio ir sveikesnio maisto, šeimos planavimo, geresnio eismo saugumo ir tabako kontrolės. Norint pasiekti ar išsaugoti prieigą prie veiksmingų sveikatos priežiūros paslaugų visuomenėje, reikia didelės visuomenės sveikatos srities patirties.

Visuomenės sveikatos epidemiologijos programos tikslas - parengti visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, kad jie galėtų pasinaudoti įvairių sričių žiniomis ir įgūdžiais, kad būtų galima apibrėžti, įvertinti ir spręsti visuomenės sveikatos problemas. Dalyviai bus paruošti moksliniams tyrimams ir darbuotojų bei vadovų pareigoms. Į programą įtrauktos temos bus sveikatos skatinimas ir sveikatos intervencija, tarptautinė sveikata, sveikatos politika ir valdymas bei profesinė ir aplinkos sveikata.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – cli ... Skaityti daugiau

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – clinical medicine, drug research, public health or health-policy development – our graduates all serve one overarching interest: people’s health. Skaityti mažiau
Roterdamas , Amsterdamas + 1 Daugiau Mažiau