Sveikatos mokslų magistras - specializacija biostatistikoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Sveikatos mokslų magistro programa siekiama suteikti studentams išsamų supratimą apie metodus, atliekamus klinikiniuose ar visuomenės sveikatos tyrimuose. Specializacijos apima klinikinę epidemiologiją, epidemiologiją, biostatistiką, visuomenės sveikatos epidemiologiją, medicininę psichologiją, genetinę ir molekulinę epidemiologiją ir farmakologinę epidemiologiją. Baigę kandidatus, jie turės žinių, supratimo ir įgūdžių pasiūlyti naujausius tyrimus, rašyti puikius studijų protokolus, atlikti tyrimus, analizuoti duomenis, naudodamiesi šiuolaikiniais statistiniais metodais, padaryti pagrįstus priežastinius padarinius, padaryti pagrįstas išvadas , ir rašykite išskirtinius mokslo darbus. Priklausomai nuo specializacijos pasirinkimo, kandidatas bus orientuotas į stebėjimo populiacijos tyrimus, atsitiktinių imčių kontroliuojamus klinikinius tyrimus, visuomenės sveikatos intervencijas, registro duomenis ar modeliavimo tyrimus.

Tikslai

Studentai įgyja šias kompetencijas:

 • Gebėjimas suformuluoti klinikinę ar visuomenės sveikatos problemą ir paversti ją moksliniu klausimu.
 • Gebėjimas atlikti išsamų literatūros apie problemą tyrimą.
 • Gebėjimas išversti mokslinį klausimą į tyrimo protokolą.
 • Kiekybinių įgūdžių įgijimas.
 • Gebėjimas daryti priežastinius padarinius.
 • Gebėjimas kritiškai vertinti paskelbtus tyrimus.
 • Gebėjimas atlikti tyrimą, rinkti ir analizuoti duomenis bei daryti išvadas.
 • Gebėjimas rašyti magistro darbą, įskaitant tyrimo tikslą (-us), literatūros, medžiagos, metodų, rezultatų, diskusijų ir išvadų santrauka bei pateikti šiuos rezultatus moksliniuose susitikimuose. Skatinamas mokslinių tyrimų rezultatų paskelbimas tarptautiniame recenzuojamame žurnale.

Karjeros galimybės

Šis laipsnis rengia jus už karjerą tarptautiniuose medicininiuose tyrimuose ar klinikinės medicinos, visuomenės sveikatos, farmacijos tyrimų ar sveikatos politikos vykdomosios ar konsultacinėse pareigose.

Ar turite teisę?

Turėtumėte atitikti šiuos kriterijus:

 • Turite atitinkamą magistro laipsnį, susijusį su klinikine medicina ar visuomenės sveikata (gydytojas, sveikatos mokslai, mityba, biologija, farmacija, aplinkos mokslai, socialiniai mokslai, ekonomika, psichologija ir kt.).
 • Turite tam tikrą mokslinių tyrimų patirtį ir jau (bendrai) parašėte keletą mokslinių publikacijų.
 • Turite gerą anglų kalbos žodžiu ir žodžiu komandą.

Specializacija Biostatistika

Programos direktorius

Profesorius Dimitris Rizopoulos, Ph.D.

apibūdinimas

Pastaraisiais metais duomenys, surinkti klinikinių tyrimų ir visuomenės sveikatos srityje, išaugo apimtis ir sudėtingumas. Tai dar labiau sustiprina mokslinė molekulinės biologijos ir genetikos revoliucija, jos poveikis sveikatai ir aplinkai. Atsižvelgiant į tai, labai svarbu, kad duomenys būtų analizuojami naudojant patikimus statistikos metodus, kurie gerbtų jų pobūdį ir tinkamai atsakytų į svarbius mokslinius klausimus. Dėl to padidėjo poreikis gerai apmokytiems biostatistikams, galintiems spręsti šiuolaikinės eros duomenų analizės uždavinius.

NIHES specializacijos biostatistikoje tikslas yra neatsilikti nuo tokių pokyčių ir aprūpinti būsimą mokslininkų kartą su šiuolaikinėmis ir esminėmis duomenų mokslo priemonėmis. Ši specializacija apjungs tvirtą šiuolaikinės statistikos metodikos tyrimą su naujausia informacija apie tokias temas, kaip studijų planavimas, klinikiniai tyrimai, visuomenės sveikata, išilginė duomenų analizė, išlikimo analizė, priežastinis išvadas ir pakartotinio tyrimo priemonės. Kursus dėsto tarptautinis pasaulinio garso statistikų ir epidemiologų fakultetas iš Nyderlandų, Belgijos ir JAV. Tarp jų, be kita ko, yra praeities ir dabartinės svarbiausių biostatistikos žurnalų redaktoriai ir ankstesnių didžiausių tarptautinių biostatikos draugijų prezidentai.

Specializacija yra skirta ambicingiems studentams, turintiems atitinkamą bakalauro laipsnį, turinčią stiprią motyvaciją duomenų mokslui biomedicinos reikmėms.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – cli ... Skaityti daugiau

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – clinical medicine, drug research, public health or health-policy development – our graduates all serve one overarching interest: people’s health. Skaityti mažiau
Roterdamas , Amsterdamas + 1 Daugiau Mažiau