Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos santrauka

Carleton sveikatos mokslų bakalauras (BHSc) - tai plataus masto ir į karjerą orientuota programa, kuri suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai greitai besikeičiantiems medicinos, biomedicinos mokslinių tyrimų ir sveikatos priežiūros tyrimams. Jūs gausite tvirtą pagrindą moksliniams duomenims ir metodams, susijusiems su žmonių sveikatos tyrimu, taip pat gebėjimu įsitraukti į platesnį daugiadalykį, daugiasektorinį ir daugiakultūrinį požiūrį ieškant sprendimų svarbiausioms mūsų sveikatos problemoms. laikas.

Carletono pranašumas

BHSc programa atspindi Carleton stipriąsias puses tokiose srityse kaip mokslas, pasaulinės ir tarptautinės studijos, žurnalistika ir įrodymais pagrįsta praktika bei politika, architektūra ir pastatyta aplinka. Šis dėmesys tarpdiscipliniškumui suteiks jums žinių ir patirties, kurią medicinos mokyklos ir darbdaviai ieško.

Kapitalo pranašumas

Carletono vieta šalies sostinėje leido universitetui kurti partnerystes sveikatos srityje tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Regione yra daug organizacijų, agentūrų, mokslinių tyrimų institutų ir ligoninių, kurios kartu suteikia Otavai unikalų žinių bazę.

Programa

BHSc programa siūlo tarpdisciplininį pagrindą sveikatos mokslui, kuris gali pasiruošti magistrantūros studijoms biomedicinos tyrimuose ir profesinėse srityse, pavyzdžiui, medicinoje, odontologijoje ar veterinarijoje, taip pat karjerai sveikatos srityse, tokiose kaip visuomenės sveikata, pasaulinė ir aplinkos sveikatos teisė sveikatos ir paslaugų bei bendruomenės sveikatos priežiūros.

BHSc programa siūlo penkias koncentracijas, kurias galima derinti unikaliais ir informatyviais būdais:

  • Biomedicinos mokslai
  • Pasaulinė sveikata
  • Aplinka ir sveikata
  • Sveikata visą gyvenimą
  • Neįgalumas ir lėtinė liga

Praktinis požiūris

Visos BHSc programos koncentracijos suteikia praktinį metodą, kuris apima pirmus metus prasidedančias laboratorijas, seminarus ir seminarus. Studentai gali pasinaudoti Carleton siūlomomis programomis, kurios apima vasaros tyrimų stažuotes, savanorių programą ir tarptautines alternatyvių pertraukų galimybes. Ketvirtieji programos metai suteikia galimybę rinktis iš įvairių variantų ir praktinės patirties, iš kurios galima rinktis (kol bus patenkinti akademiniai reikalavimai), kurie gali paskatinti jūsų asmeninius ir profesinius tikslus.

Dvigubos koncentracijos parinktis

Tiems, kurie nori susilieti su dviem studijų sritimis, galima dvigubą koncentraciją. Pavyzdžiui, jei norite spręsti naujas ir atsirandančias ligas, biomedicinos mokslai gali būti derinami su visuotine sveikata. Taip pat, norėdami sutelkti dėmesį į sveiko senėjimo problemas, galbūt norėsite suderinti sveikatos koncentracijas visą gyvenimą ir negalios bei lėtinės ligos metu. Dvigubos koncentracijos suteikimas gali padidinti jūsų laipsnio vertę, kai įeinate į darbo rinką arba kai kreipiatės į profesines ar antrosios pakopos programas.

Ateities galimybės

Darbo vieta

Kanadoje yra didelis aukštos kvalifikacijos darbuotojų sveikatos poreikis. BHSc programos koncentracijos yra skirtos pasiruošti įvairiai sveikatos priežiūros karjerai, tačiau taip pat puikiai pasiruošia medicinos mokyklai ir kitam profesiniam mokymui.

Profesinės programos

Daugelis profesionalių programų, pvz., Mokymas, medicina ir žurnalistika, yra suinteresuotos pritraukti iš apvalaus pareiškėjų iš įvairių sluoksnių. Sveikatos mokslų bakalauras suteikia tvirtą pagrindą tokioms programoms.

Naršykite Carleton universiteto sveikatos mokslus

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Skaityti daugiau

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Skaityti mažiau