Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Carleton sveikatos mokslų bakalauras (BHSc) yra plataus masto ir į karjerą orientuota programa, kuri suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmingai sėkmingai besikeičiančiuose medicinos, biomedicininių ir sveikatos priežiūros tyrimų pasauliuose. Jūs įgysite tvirtą pagrindą mokslo žinių ir metodų, susijusių su žmonių sveikatos tyrimais, srityje, taip pat sugebėsite įsitraukti į platesnį daugiadalykį, daugiasektorinį ir daugiakultūrį požiūrį ieškant sprendimų kai kuriems iš svarbiausių mūsų sveikatos problemų. laikas.

Carletono pranašumas

BHSc programa atspindi Carleton stipriąsias puses tokiose srityse kaip mokslas, pasaulinės ir tarptautinės studijos, žurnalistika ir įrodymais pagrįsta praktika bei politika, architektūra ir pastatyta aplinka. Šis dėmesys tarpdiscipliniškumui suteiks jums žinių ir patirties, kurią medicinos mokyklos ir darbdaviai ieško.

Kapitalo pranašumas

Carletono vieta šalies sostinėje leido universitetui kurti partnerystes sveikatos srityje tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Regione yra daug organizacijų, agentūrų, mokslinių tyrimų institutų ir ligoninių, kurios kartu suteikia Otavai unikalų žinių bazę.

Programa

BHSc programa siūlo tarpdisciplininį pagrindą sveikatos mokslui, kuris gali pasiruošti magistrantūros studijoms biomedicinos tyrimuose ir profesinėse srityse, pavyzdžiui, medicinoje, odontologijoje ar veterinarijoje, taip pat karjerai sveikatos srityse, tokiose kaip visuomenės sveikata, pasaulinė ir aplinkos sveikatos teisė sveikatos ir paslaugų bei bendruomenės sveikatos priežiūros.

BHSc programa siūlo penkias koncentracijas, kurias galima derinti unikaliais ir informatyviais būdais:

  • Biomedicinos mokslai
  • Pasaulinė sveikata
  • Aplinka ir sveikata
  • Sveikata visą gyvenimą
  • Neįgalumas ir lėtinė liga

Praktinis požiūris

Visos BHSc programos koncentracijos suteikia praktinį požiūrį, apimantį laboratorijas, seminarus ir seminarus, pradedant pirmaisiais metais. Studentai gali pasinaudoti „Carleton“ siūlomomis programomis, į kurias įeina vasaros tyrimų stažuotės, bendrosios programos savanorių programa ir tarptautinės alternatyvių pertraukų galimybės. Ketvirtieji programos metai suteikia puikų įspūdį apie įvairias galimybes ir praktinę patirtį, iš kurios galima pasirinkti (laukiant, kol bus patenkinti akademiniai reikalavimai), kuri gali padėti pasiekti jūsų asmeninius ir profesinius tikslus.

Dvigubos koncentracijos parinktis

Tiems, kurie norėtų sulieti dvi studijų sritis, galima dvigubai labiau susikaupti. Pavyzdžiui, jei norite kovoti su naujomis ir kylančiomis ligomis, biomedicinos mokslus galima derinti su visuotine sveikata. Taip pat galbūt norėsite derinti koncentraciją sveikatos srityje per visą gyvenimą ir negalią bei lėtinę ligą, kad sutelktumėte dėmesį į sveiko senėjimo problemas. Dviguba koncentracija gali suteikti pridėtinės vertės jūsų laipsniui, kai jūs patenkate į darbo rinką arba kai kreipiatės į profesines ar magistrantūros programas.

Ateities galimybės

Darbo vieta

Kanadoje labai reikia aukštos kvalifikacijos darbuotojų sveikatos sektoriuje. BHSc programos koncentracijos yra skirtos tam, kad paruoštų įvairiapusę karjerą sveikatos srityje, tačiau taip pat puikiai paruošia medicinos mokyklą ir kitus profesinius mokymus.

Profesinės programos

Daugelis profesinių programų, tokių kaip mokymas, medicina ir žurnalistika, yra suinteresuotos pritraukti įvairiapusius įvairiapusius kandidatus. Sveikatos mokslų bakalauras suteikia tvirtą pagrindą tokioms programoms.

Naršykite Carleton universiteto sveikatos mokslus

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Skaityti daugiau

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Skaityti mažiau