Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Assumption College " sveikatos mokslų programa rengia studentus įvairias karjeros galimybes augančiame sveikatos priežiūros sektoriuje, taikant klinikinę praktiką, administravimą, politikos formavimą ir mokslinius tyrimus. Universiteto sveikatos mokslų prielaida yra tarpdisciplininė programa, apimanti natūralių mokslų, ligų ir negalios, sveikatos priežiūros pristatymo ir priežiūros modelius, taip pat ekonomiką, etiką ir politiką, kuri skatina pasaulines sveikatos priežiūros sistemas.

Sveikatos mokslų studentai skatinami pritaikyti savo ugdymą, pridedant koncentraciją į savo pagrindinius, kurie gali padėti parengti jų pasirinktą absolventų programą. Tipiška koncentracija sveikatos mokslų didžiųjų apima pre-fizioterapijos, prieš profesinę terapiją, komunikacijos mokslai ir sutrikimai, ir ikiklinikinės sveikatos profesijų. Visuomenės sveikatos koncentracija ir pacientų propagavimas šiuo metu taip pat vystosi.

Medicinos mokslų bakalauro laipsnis rengia studentus aukštojoje mokykloje, taip pat pradinio lygio pareigas sveikatos priežiūros administravimo, pacientų gynimo ir pacientų patirties, medicinos sąskaitų, sveikatos draudimo, farmacijos ir medicinos prietaisų pramonės.

Privalumai ir ypatybės bakalauro laipsnis sveikatos mokslų iš Žolinė Colleg e

 • Gaukite žinias, įgūdžius ir patirtį tikrai interdisciplininėje programoje, kuri paruoš jūsų sėkmę sudėtingoje ir nuolat besikeičiančioje sveikatos priežiūros pramonėje.
 • Užpildykite 200 valandų stažuotę sveikatos priežiūros įstaigoje, kad galėtumėte įsidarbinti iš karto po baigimo.
 • Gaukite naudos iš mūsų vietos Worcester, MA, vienos iš pirmaujančių sveikatos priežiūros bendruomenių Jungtinėse Amerikos Valstijose namuose.
 • Padeda atlikti tyrimus Kolegijos judėjimo ir reabilitacijos mokslo laboratorijoje (MARS), kuri yra viena iš nedaugelio judesių užfiksavimo laboratorijų Centrinėje Masačusetso valstijoje.
 • Pasirenkite fiktyvioms terapijoms, profesinei terapijai, kalbos ir kalbos patologijai ar kitoms sveikatos priežiūros specialistams, pvz., Gydytojo asistentui, stomatologijos ar medicinos mokyklai, slaugai ir vaistinei, pasinaudodami mūsų koncentracijos programomis, kad sutelktumėte savo ugdymo ir karjeros kryptį.

"Sveikatos mokslų" programa " Assumption College sujungia tarpdalykinius kursinius darbus su prasmingu lauko tyrimu. Savo studijose sužinosite gamtos mokslus, ligas ir negalias bei sveikatos priežiūros pristatymo ir priežiūros modelius, taip pat ekonomiką, etiką ir politiką, kuri skatina mūsų pasaulinės sveikatos priežiūros sistemos. Šios žinios ir įgūdžiai, kuriuos rengiate stažuotės metu, paruoš jūsų aukštąją mokyklą, pradinėse pozicijose sveikatos priežiūros sektoriuje ir už jos ribų.

Patirtinis mokymasis

"Assumption" sveikatos mokslų studijų programa apima pusmečio stažuotę sveikatos priežiūros srityje, kuri suteikia studentams galimybę tobulinti ir tobulinti žinias ir įgūdžius, kurių jiems reikės kaip sveikatos priežiūros specialistą. Ši stažuotės patirtis taip pat padeda studentams įgyti karjeros galimybes ir įžvalgumą, todėl baigus studijas dažnai atsiranda galimybių įsidarbinti.

Majoras

Sveikatos mokslo specialistai privalo baigti 14 pagrindinių kursų. Trys iš šių kursų sutampa su pagrindine mokymo programa, suteikiant studentams stiprią laisvųjų menų fondą. Be to, kai kurie sveikatos mokslų studijų kursai greičiausiai sutaps su specializuotų programų koncentracijomis, todėl studentai gali ne tik efektyviai baigti savo studijų reikalavimus, bet ir pritaikyti savo išsilavinimą taip pat ir savo karjeros interesams.

Specializuotos koncentracijos

"Assumption" sveikatos mokslų programa suteikia studentams iš visų didžiųjų galimybių sutelkti dėmesį į specialybės sritis, kurios padės jiems siekti absolventų programų ir karjeros jų pasirinkimu.

Komunikacijos mokslai ir sutrikimai:

Paruoškite dirbti kalbos kalbos patologijos (SLP) pagalbininku arba siekti aukštojo mokslo laipsnio kalbos kalbos patologijos ar audiologijos srityse.

Pacientų gynimas

Išplėskite savo žinias ir supratimą apie sveikatos ir žmonių paslaugas, sveikatos psichologiją, sveikatos priežiūros valdymą ir sociologiją, atsižvelgiant į sveikatos priežiūros aplinką, dirbančią su pacientais ir pacientams.

Išankstinės klinikinės sveikatos profesijos:

Paruoškite klinikinės medicinos programas, pavyzdžiui, gydytojo asistentą, vaistinę, gydytoją ir dantų gydytoją. Studentai yra skatinami pagrindinių sveikatos mokslų ar biologijos.

Išankstinė profesinė terapija:

Paruoškite profesinę terapiją. Studentai yra skatinami mokslo, sveikatos, reabilitacijos studijų, biologijos ar psichologijos srityje.

Išankstinė fizinė terapija:

Pasirenkite baigus studijas profesine terapija arba fizine terapija. Studentai yra skatinami mokslo, sveikatos, reabilitacijos studijų, biologijos ar psichologijos srityje.

Judėjimo ir reabilitacijos mokslų (MARS) laboratorija

Assumption College yra Judėjimo ir reabilitacijos mokslų laboratorijos (MARS) laboratorija, viena iš nedaugelio judesių užfiksavimo laboratorijų Centrinėje Masačusetso valstijoje. "MARS Lab" teikia "Upsposo" bakalauro studentus, turintiems unikalią ir patogią galimybę išmokti naudotis labai patobulinta judesių užfiksavimo sistema.

Studentai užsiima realaus pasaulio eksperimentais, tokiais kaip Dr Bobo Caron'o tyrimai apie žmogaus ėjimo eigą ir yra visiškai panardinti į tyrimo procesą, įskaitant duomenų konceptualizavimą, rinkimą ir interpretavimą bei jų tyrimo rašymą ir pristatymą.

Dauguma studentų, naudojančių tokias sistemas kaip MARS Lab, mokosi absolventų lygiu. Dalyvaudami šiame tyrimo formoje, gali padėti atskirti "Upsituoto" studentus paraiškų teikimo proceso metu profesinių ir fizinių, sveikatos, fizinių pratimų ar reabilitacijos mokslų programose.

Reikalavimai laipsniui

Sveikatos mokslų pagrindinis dalykas jungia kursus, skirtus sveikatos priežiūros pramonei su negalia, ligomis, biologiniais mokslais ir matematika, kurti tikrai interdisciplininę programą, kuri atspindi dabartines ir naujas tendencijas sveikatos priežiūros, politikos ir administravimo srityse. Iš viso didžiosios bendrovės privalo baigti 14 kursų iš viso 48 kreditus, iš kurių 10 kreditų iš dalies sutampa su pagrindine mokymo programa.

Stažuotės

"The Assumption" sveikatos mokslų mokymo programa apima pusmečio reikalaujamą stažuotę sveikatos priežiūros srityje, kuri suteikia studentams galimybę tobulinti ir tobulinti žinias ir įgūdžius, kuriuos jiems reikės dirbti sveikatos priežiūros specialistu.

Kiekvienas studentas dirba su sveikatos mokslų fakultetu, siekdamas rasti tinkamą aplinką stažuotės metu ir susitinka su savo fakulteto vadovu kas savaitę, kad galėtų apdoroti savo patirtį ir susieti šias patirtis su kurso turiniu / teorija.

Be pagrindinių įgūdžių įgijimo ir jų gebėjimų tobulinimo, sveikatos mokslų stažuotės patirtis padeda studentams tobulinti savo profesinę veiklą ir juos suprasti bei dažnai veda prie užimtumo galimybių.

Naujausios praktikos svetainės, susijusios su sveikatos mokslu ir mūsų koncentracija:

 • Centrinė masinė fizinė terapija
 • THOM ankstyvosios intervencijos paslaugos
 • Wachusetto ankstyvosios vaikystės centras
 • Assumption College Athletic"
 • Vorčesterio politechnikos instituto sportinis mokymas
 • Vusterio fizinė terapija
 • UMASS medicininė avarinė psichinė sveikata
 • Greendale fizinė terapija
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2018

Apie mokyklą

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... Skaityti daugiau

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. Skaityti mažiau