Sveikatos mokslų bakalauras medicinos laboratorijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Medicinos laboratorijos mokslo skyrius

Kaip medicinos laboratorijos mokslininkas, būsite LIFESAVER! Dauguma medicininių sprendimų grindžiami laboratorinių tyrimų rezultatais, kuriuos sukūrė medicinos laboratorijos mokslininkai (anksčiau žinomi kaip medicinos technologai arba klinikinės laboratorijos mokslininkai). Jie naudoja įgūdžius ir instrumentus analizuoti kraujo ląsteles ir kūno skysčius, nustatyti ligas sukeliančias bakterijas ir virusus ir atlikti tyrimus prieš transfuzijas ir transplantaciją. MLS absolventai daugiausia dirba ligoninių laboratorijose, bet taip pat naudojasi karjeros galimybėmis biomedicininiuose tyrimuose, teismo ekspertizės, biotechnologijos, toksikologijos, sveikatos priežiūros administravimo, farmacijos ir kitose pramonės šakose. MLS laipsnis taip pat suteikia puikų pasirengimą medicinos, stomatologijos ar aukštųjų mokyklų mokykloms. Medicinos laboratorijos mokslo programa apima kursinius ir laboratorinius mokymus klinikinės chemijos, medicinos mikrobiologijos, hematologijos, klinikinės imunologijos ir imunohematologijos (kraujo bankininkystės) srityse. MLS studentai patiria vieno semestro klinikinę stažuotę vienoje ar keliose mūsų priklausančiose Louisville rajono ligoninėse.

Mokymosi rezultatai

Bellarmine MLS absolventai:

 • Sukurti asmeninę mokslinę žinių bazę, kuri parengtų juos skaityti, interpretuoti ir panaudoti mokslines žinias klinikinėje praktikoje.
 • Parodykite kritinio mąstymo gebėjimus.
 • Atlikite laboratorinius tyrimus tiksliai ir tiksliai.
 • Parodykite tinkamą etinį ir profesinį elgesį.

Sveikatos mokslų bakalauras medicinos laboratorijoje apima kursinius ir laboratorinius mokymus klinikinėje chemijoje, medicinos mikrobiologijoje, hematologijoje, klinikinėje imunologijoje ir imunohematologijoje (kraujo bankininkystėje). - ligoninės. 4 metų praktikų magistrantūros studijų programa prasideda nuo 2 metų bendrojo lavinimo reikalavimų ir mokslo prielaidų. Studentai kreipiasi dėl įstojimo į MLS programą per antruosius metus ir praleidžia jaunesnius bei vyresnius metus profesinėje programoje. Medicinos laboratorijos mokslo departamentas taip pat siūlo išankstinę profesinę galimybę studentams, besidomintiems medicinos ar magistrantūros mokyklomis, ir besimokančiųjų studentams, susijusiems su universitetais.

Bakalauro MLS didžiosios įmonės turi galimybę užpildyti dvigubą BHS / MHS programą, kuri apdovanoja studentą medicinos laboratorijos mokslų bakalauro laipsnį po ketverių metų, o vėliau leidžia papildyti sveikatos mokslų magistro studijas dar vienerius metus. Studentai turėtų kreiptis dėl šios programos po jų jaunesnių metų (žr. MHS katalogą dėl priėmimo reikalavimų).

Misija

Bellarmine University MLS programos tikslas - gaminti klinikinius praktikus, kurie yra kompetentingi dabartinei praktikai ir yra pasirengę augti kartu su klinikinių laboratorijų mokslu. Bellarmine MLS absolventai prisidės prie Louisville bendruomenės ir už jos ribų, klinikinėje praktikoje, taip pat tarnaus kitiems ir jų profesijai. Mūsų absolventai parodys problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, supratimą apie problemas ir vertybių vertinimą sveikatos priežiūros srityje ir turės aukšto lygio stipendiją ir vientisumą.

Priėmimo sąlygos

 • Mažiausias kumuliacinis balų taško vidurkis, lygus 2,5, skalėje 4,0.
 • Minimalus mokslo ir matematikos laipsnio taškas, vidurkis - 2,5 pagal 4,0 skalę.
 • Oficialūs visų kolegijos kursų darbai.
 • Prašymas priimti medicinos laboratorijos mokslų programą, du rekomendaciniai laiškai ir asmeninis pareiškimas. (Pastaba: įėjimas į Bellarmine University automatiškai nepriima į medicinos laboratorijos mokslo programą.)
 • Asmeninis pokalbis, jei to prašo MLS Priėmimo komitetas.

Kalbos mokėjimas: kalbos mokėjimas reikalingas siekiant užtikrinti, kad sveikatos priežiūros profesijų studentai galėtų bendrauti su įvairiais gyventojais. Medicinos laboratorijos mokslų programa patvirtina vieną iš šių būtinų kalbos įgūdžių įrodymų:

 • „TOEFL-iBT“ (internetinis testas) ir gaunamas bendras balas 83 ar didesnis IR 26 ar daugiau taškų kalbėjimo teste, OR
 • IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema), kurios bendras balų skaičius yra 7 arba didesnis IR kalbėjimo juostos balas 8 ar didesnis, OR
 • Kalbų mokymas patvirtintame centre. Bellarmine University pripažįsta šiuos standartus ir centrus: anglų kalbos paslaugų 112 lygis (http://www.els.edu/en); 5 sąsajos lygis (http://interlink.edu/); Intensyvios kalbos programa Indiana universiteto 6 lygmenyje (http://iep.indiana.edu/); kiti centrai gali būti patvirtinti Medicinos laboratorijos mokslų katedros Priėmimo, progresavimo ir baigimo komiteto nuožiūra.

Tarptautinių studentų, priklausančių šioms kategorijoms, reikalavimai yra netaikomi:

 • Studentai, kurie yra TOEFL neapmokestinamos šalies piliečiai arba įgijo laipsnį.
 • Studentai, turintys vidurinės ar vidurinės mokyklos diplomą, įgyti TOEFL neapmokestinamose šalyse.
 • Tarptautiniai studentai, baigę ne mažiau kaip vienerių metų universitetinę studiją arba jos ekvivalentą (ty ne mažiau kaip 24 uždirbtus kreditų valandas arba jo ekvivalentą) ir užsidirbę 2,0 GPA TOEFL neapmokestinamoje šalyje.

Bus priimamos tik oficialios balų ataskaitos.

Ketverių metų praktiko trasos reikalavimai

Sveikatos mokslų bakalauras medicinos laboratorijoje padeda supažindinti studentus su klinikinės chemijos, medicinos mikrobiologijos, imunohematologijos, hematologijos ir klinikinės imunologijos žiniomis, analitiniais įgūdžiais ir techninėmis žiniomis. Tradicinė studijų programa apima dviejų metų bendrojo lavinimo reikalavimus ir biologijos bei chemijos prielaidas. Studentai kreipiasi dėl medicinos laboratorijos mokslų programos savo antrųjų metų metais ir įžengia į savo jauniausius metus dvejų metų specializuotoje studijoje, įskaitant klinikinį praktiką, susijusią su Louisville srities ligonine. Sėkmingai baigus studijų programą absolventai gali gauti nacionalinius valdybos egzaminus.

MLS absolventai daugiausia dirba ligoninių laboratorijose, bet taip pat naudojasi karjeros galimybėmis mokslinių tyrimų, teismo ekspertizės, biotechnologijos, toksikologijos, medicinos tyrimų, sveikatos priežiūros administravimo, farmacijos ir kitų pramonės šakų srityse. Studentams, besidomintiems medicinos, odontologijos, veterinarijos ar magistrantūros mokyklomis, rekomenduojama apsvarstyti galimybę gauti medicinos laboratorijos mokslų laipsnį. Studijų programa suteikia puikų pagrindą diagnostikos medicinoje ir patofiziologijoje. Daugelis medicinos laboratorijos mokslų absolventų, kurie toliau mokėsi entuziastingai, liudija apie intelektinius ir patirtinius privalumus, kuriuos jie naudojosi savo kolegoms medicinos, stomatologijos ar antrosios pakopos studentams.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Bellarmine University is a vibrant community of educational excellence and ethical awareness that consistently ranks among the nation's best colleges and universities. Our students pursue an education ... Skaityti daugiau

Bellarmine University is a vibrant community of educational excellence and ethical awareness that consistently ranks among the nation's best colleges and universities. Our students pursue an education based in the liberal arts – and in the distinguished, inclusive Catholic tradition of educational excellence, the oldest and most rewarding in the western world. Skaityti mažiau