39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Apžvalga

Padidėjus skaičiavimų taikymui ir naudojimui sveikatos priežiūros pramonėje, profesionalams, galintiems panaudoti kūrybinę informacinių technologijų galią, yra beprecedentis poreikis daryti įtaką pacientų duomenų įsigijimui, saugojimui, tvarkymui ir paieškai, taip pat gauti medicininius duomenis, reikalingus pacientų priežiūrai, moksliniams tyrimams ir švietimui gerinti. Sveikatos informatikos meistrai suteikia profesionalams supratimą apie oficialią medicinos terminologiją, klinikinius procesus ir gaires; ir supratimą apie tai, kaip informacinės ir ryšių sistemos gali būti naudojamos sėkmingai pacientų informavimui įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose.

Studijų planas

Sveikatos informatikos valstybės narės gali naudotis tik internetu. Ji naudoja informacinės technologijos kūrybinę galią sveikatos priežiūros informacijos ir duomenų poreikiams. Programa siūlo du takelius: gydytojo trasą ir analitiko takelį.

Programa skirta darbo specialistams, turintiems įvairių sveikatos priežiūros klinikinių ir technologijų nustatymų. Mokymo programą sudaro 7 pagrindiniai kursai ir koncentracijos pasirinkimai iš 6 trasos kursų. Šie trasos kursai bus sutelkti į programinės įrangos kūrimą, sistemos integraciją, duomenų analizę, klinikinių programų kūrimą, sistemų analizę ir projektų valdymą. Sveikatos informatikos MS remiasi tarpdisciplininėmis stipriosiomis kolegijomis Rochesterio technologijos institute, kartu su sveikatos priežiūros partneriu Rochester regionine sveikatos sistema (RRH).

Pramonės šakos

 • Sveikatos apsauga
 • Internetas ir programinė įranga
 • Mokslo ir technikos konsultacijos
 • Tyrimai

Mokymo planas

Sveikatos informatika, MS laipsnis, tipinė kursų seka

Pirmi metai

 • HCIN-610 Žmogaus ir kompiuterio sąveikos pagrindai
 • MEDI-701 Įvadas į sveikatos informatiką
 • MEDI-704 sveikatos priežiūros praktika (vasarą)
 • MEDI-705 medicinos žinių struktūros
 • MEDI-735 klinikinės informacinės sistemos

Antri metai

 • ISTE-764 projektų valdymas
 • MEDI-788 Sveikatos informatikos akmuo
 • Stebėkite pasirenkamuosius

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Priėmimo sąlygos

Kad kandidatai būtų įtraukti į sveikatos programos informatikos programą, kandidatai turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Užbaigti taikomąją programą.
 • Laikykite bakalaureato laipsnį (arba lygiavertį) iš akredituoto universiteto ar kolegijos.
 • Pateikite oficialius visų anksčiau baigtų bakalauro ir magistrantūros studijų darbų tekstus anglų kalba.
 • Turi minimalų kaupiamą GPA 3,0 (arba lygiavertį).
 • Pateikti du rekomendacinius laiškus iš asmenų, kurie gali įvertinti pareiškėjo sėkmės galimybes programoje.
 • Pateikti dabartinę gyvenimo aprašymą arba gyvenimo aprašymą.
 • Tarptautiniai pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti balus iš TOEFL, IELTS arba PTE. Reikalingas mažiausias TOEFL balas (internetinis). Reikalingas minimalus IELTS balas 6,5. Anglų kalbos testo rezultato reikalavimas netaikomas anglų kalbos mokiniams arba tiems, kurie pateikia amerikietiškose įstaigose uždirbtus laipsnius.
 • Pareiškėjai iš tarptautinių universitetų privalo pateikti GRE balus.
 • Rekomenduojama, kad pareiškėjai turėtų mažiausiai trejų metų patirtį sveikatos priežiūros, sveikatos priežiūros ar informacinių technologijų organizacijoje. Pareiškėjai, kurie neatitinka šio reikalavimo, gali būti paprašyti užbaigti tam tikrus bakalauro / magistrantūros lygio kursus.
 • Gali prireikti interviu su programos priėmimo komisija.

Atkreipkite dėmesį: paraiškos turi būti pateiktos dėl kritimo. Jei norite, kad pirmenybė būtų teikiama, pateikite visas paraiškos medžiagas mažiausiai šešias savaites iki numatytos pradžios datos.

Tam tikroms šalims taikomi išsamūs JAV eksporto kontrolės embargai, kurie draudžia beveik visus eksporto, importo ir kitus sandorius be licencijos ar kito JAV vyriausybės leidimo. Besimokantieji iš Sirijos, Sudano, Šiaurės Korėjos, Ukrainos, Irano ir Kubos Krymo regiono negali registruotis RIT internetiniuose kursuose. Be to, Jungtinių Valstijų iždo departamento specialiai paskirtų piliečių sąraše ar Jungtinių Valstijų prekybos departamento „Deny Orders“ lentelėje nėra asmenų. Registruodamiesi į RIT internetinius kursus, jūs atstovaujate ir garantuojate, kad jūs nedalyvaujate jokios tokios šalies ar bet kurio tokio sąrašo šalies piliečiui ar gyventojui.

Būtinos sąlygos

Tikimasi, kad būsimi studentai, planuojantys dirbti analitiko kelyje, turės pagrindines informacinių technologijų koncepcijas, įskaitant objektinį programavimą ir statistiką. Studentai, neturintys reikiamos kvalifikacijos, turi užpildyti būtinas sąlygas prieš kreipdamiesi į programą. Tačiau, norint patenkinti prielaidas, yra prieinami tiltų kursai.

Tiltų programa

Studentai, kurių bakalauro pasirengimas ar darbo patirtis neatitinka prielaidų, gali šiuos trūkumus išspręsti, užpildydami magistrantūros studijų programos direktoriaus nustatytus būtinus tilto kursus. Tilto kursai nėra 30 semestro studijų valandų, reikalingų magistro laipsniui, dalis. Tiltų kursai į studento GPA neįtraukiami, jei kursai priimami prieš imatrikuliavimą; jos įtraukiamos, jei baigtos imatrikuliuojant. Kadangi tilto programos gali būti suprojektuotos įvairiais būdais, absolventų programos direktorius padės studentams planuoti ir kursus.

Programa mokoma:
 • Anglų
Rochester Institute of Technology (RIT)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Rochester Institute of Technology (RIT) »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 12, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
Deadline
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Gegužė 8, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling admission
End Date
Gegužė 8, 2021