Sveikatos informatikos magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar dirbate sveikatos priežiūros srityje ir norite patobulinti savo žinias bei įgūdžius sveikatos informatikos srityje? Tai viena iš sparčiausiai augančių sričių JK, o mūsų sveikatos informatikos magistrantūros laipsnis galėtų padidinti jūsų karjeros galimybes.

Šiame kurse naudojamos šiuolaikiškos technologijos ir didelis dėmesys skiriamas praktiniams ir analitiniams įgūdžiams, kuriuos galite pritaikyti savo darbo aplinkoje. Tai yra vienerių metų dieninių kursų arba trejų metų neakivaizdinių kursų programa.

Užmezgę ryšius su NHS ir gyvybės mokslo sektoriaus organizacijomis, sužinosite apie naujus pokyčius ir besikeičiančius sveikatos informatikos technologijų pobūdis, kurie pateiks jums į šios sparčiai augančios pramonės šakas.

Kodėl verta studijuoti sveikatos informatiką Swansea University ?

  • 1-asis JK už tyrimų aplinką 2-asis JK už mokslinių tyrimų kokybę - mokslinių tyrimų sistema (2014 m. Tyrimų tobulumo programa).
  • Antros pakopos studentai turi prieigą prie 100 milijonų svarų sterlingų gyvybės mokslų instituto pastato.
  • Kas Uni? „Student Choice Award 2017“ nugalėtojas - magistrantas.
  • Laipsnis teikiamas visą darbo dieną per vienerius metus arba ne visą darbo dieną per trejus metus.
  • Tvirti ryšiai su NHS ir gyvybės mokslo sektoriaus organizacijomis.

Jūsų sveikatos informatikos patirtis

Jūsų studijų patirtį padidins galimybė naudotis moderniausiomis galimybėmis, esančiomis mūsų administracinių duomenų ir e. Sveikatos tyrimų kompetencijos centruose. Ši 30 milijonų svarų sterlingų priemonė, kurią skyrė Ekonominių ir socialinių tyrimų taryba (ESRC) ir Medicinos tyrimų taryba (MRC), pagerins jūsų kurso kokybę.

Jums bus naudingi mūsų pagrindiniai bendradarbiai medicinos mokykloje; Abertawe BroMorgannwg universitetas (ABMU sveikatos valdyba); Hywel Dda sveikatos taryba; JK tyrimų taryba; Velso vyriausybė ir daugybė nacionalinių ir tarptautinių ryšių.

Sveikatos informatikos įdarbinimo galimybės

Mes kruopščiai parengėme kursą, kad suteiktume daugiau žinių ir supratimo apie sveikatos informatiką ir įgūdžius, kurių jums reikia norint pritaikyti mokymąsi profesinėje praktikoje.

Iš esmės šis magistro laipsnis suteiks jums išsamių žinių šioje srityje, kad galėtumėte padidinti jūsų karjeros perspektyvas.

Karjera ir darbingumas

„Swansea“ įsidarbinimo akademija (SEA) palaikys jus kiekviename karjeros etape ir padės sukurti šviesią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

  • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
  • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
  • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
  • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
  • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau