Sveikatos ekonomikos, politikos ir vadybos magistrantūros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveikatos ekonomikos, politikos ir vadybos magistrantūros programa suteikia medicininės vadybos sričiai bendrą perspektyvą ir taiko daugiadisciplininį požiūrį. Medicinos vadyba siekia išsiaiškinti, kaip kompetencijos, žinių, materialinės ir kitokio pobūdžio išteklius būtų galima geriausiai panaudoti ir tobulinti žmonių sveikatai gerinti.

karolinska

Programos pristatymas

Programa suteikia galimybę studentams išsiugdyti teorinius ir praktinius sveikatos ir sveikatos priežiūros problemų analizės įgūdžius organizaciniu ir politikos lygiu. Tikslai yra patobulinti jų turimas žinias ir įgūdžius sveikatos ekonomikos, vadybos ir politikos srityse bei padėti įgyti teorinį ir konceptualų supratimą apie sveikatos sektoriaus funkciją.

Skaitykite daugiau apie tai, kaip programa yra struktūrizuota programos programoje .

karolinska2

Karjeros galimybės

Absolventai yra gerai pasirengę kelioms pareigoms privačiame ir viešajame sektoriuose, ypač institucijose, atsakingose už aplinkos ir sveikatos klausimus, tiek Švedijoje, tiek užsienyje. Programa suteikia tvirtą pagrindą absolventams, norintiems tęsti studijas doktorantūroje.

karolinska3

Daugiau informacijos

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškas, konkrečius stojimo reikalavimus ir atranką, apsilankykite sveikatos ekonomikos, politikos ir vadybos magistro programos puslapyje Karolinska Institutet svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ... Skaityti daugiau

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ranked in the top 50 universities globally and the top 10 medical universities in Europe. Skaityti mažiau