Sveikatos ekonomikos ir ekonometrijos magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveikatos ekonomikos ir ekonometrijos magistrantūra yra ideali naujiems absolventams, norintiems tęsti sveikatos ekonomikos karjerą, arba tiems, kurie šiuo metu dirba sveikatos priežiūros sektoriuje ir nori tobulinti sveikatos ekonomikos įgūdžius.

Sveikatos ekonomikos ir ekonometrijos magistrantūrą priima Sveikatos ekonomikos skyrius, bendradarbiaudamas su Ekonomikos departamentu.

Ši programa apima du pagrindinius modulius, kuriuos teikia Ekonomikos katedra (mikroekonomika, ekonometrija), ir keturis pagrindinius modulius iš Sveikatos ekonomikos ir sveikatos politikos magistrantūros programos (Sveikatos ekonomikos įvadas, Ekonominis vertinimas, Statistika II, Sveikatos ekonomikos modeliavimas) ir vieną svarbų modulį. politika pagrįstas pasirenkamas modulis.

Ši programa suteikia kontrastą seniai sukurtai magistrantūros sveikatos ekonomikos ir sveikatos politikos programai, suteikdama didesnį dėmesį pagrindžiantiems pažengusiųjų ekonomikos teoriją ir ekonometriją tiems studentams, kurie turi puikius ekonomikos bakalauro laipsnius. Tačiau joje išlaikomi pagrindiniai įgūdžiai, susiję su ekonominio vertinimo atlikimu, modeliavimu, taip pat ekonominės politikos poveikis (to galima tikėtis daugelyje sveikatos ir ekonomikos pareigybių).

Kodėl studijuoti šį kursą

Sveikatos ekonomikos ir ekonometrijos magistrantūros tikslai:

  • Pateikite aukštos kokybės programą, nagrinėjančią sveikatos problemas iš ekonomikos perspektyvos, kad suteiktumėte jums pažangų techninį mokymą ir įgalintumėte tobulinti savo analitinius įgūdžius, skirtus naudoti sveikatos ekonomikoje.
  • Padės jums išsiugdyti analitinį sugebėjimą susieti teorijas ir tyrimų rezultatus su dabartine ar būsima užimtumo patirtimi sveikatos priežiūros tarnyboje.
  • Suteiks jums supratimą apie teorinius ir istorinius sveikatos ekonomikos pagrindus.
  • Ugdykite savo įgūdžius pritaikydami tyrimų įrodymus sveikatos ekonomikos srityje.
  • Suteikite galimybę mokytis bendrai.
  • Plėtokite savo supratimą apie sveikatos ekonomikos vaidmenį priimant sprendimus dėl sveikatos priežiūros.

Patekimo reikalavimai

Įprastas stojamasis reikalavimas į mūsų magistrantūros programas yra geras ekonomikos pagyrimo laipsnis (aukštesnė antra klasė ar aukštesnė) arba artimai susijęs dalykas arba lygiavertė profesinė kvalifikacija ir profesinė patirtis.

Taip pat gali būti atsižvelgiama į tinkamą karjeros patirtį. Sunku duoti bendrąsias taisykles šiais klausimais, nes kiekviena byla nagrinėjama atskirai. Tačiau veiksniai, linkę atsižvelgti į jūsų naudai yra tinkama sveikatos priežiūros vadybos patirtis, palankios akademinių referentų ataskaitos arba įrodytas gebėjimas atlikti mokslinius tyrimus ar publikuoti. Turėtumėte pateikti kuo daugiau įrodymų apie savo galimybes šiose srityse.

Tarptautiniai studentai

Akademiniai reikalavimai

Mes priimame daugybę kvalifikacijų, mūsų šalies puslapiuose parodoma, kokias kvalifikacijas mes priimame iš jūsų šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs galite patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus dviem būdais:

  • išlaikyti anglų kalbos kvalifikaciją iki reikiamo lygio
  • priimdami ir sėkmingai atlikdami vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams
  • Anglų kalba - IELTS 7.0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekvieno komponento).

Įsidarbinimo galimybės

Sveikatos ekonomikos ir ekonometrijos magistrantūra, turinti taikomų sveikatos ekonominių modulių ir specialistų ekonominių modulių derinį, yra ideali asmenims, norintiems pradėti sveikatos ekonomikos, pramonės, sveikatos priežiūros ar akademinės bendruomenės karjeros karjerą.

Sveikatos ekonomikos ir sveikatos politikos magistrantūros studijų programų įsidarbinimo galimybės nuolatos buvo aukštos. Ši nauja programa buvo specialiai sukurta siekiant papildyti dabartinę paklausą, remiantis specialiais įgūdžiais, kurių, kaip žinoma, trūksta.

Ši programa papildys standartinį sveikatos ekonominio įvertinimo ir modeliavimo sveikatos ekonomikos priemonių rinkinį, padėdama tiems, kurie turi ypatingų techninių interesų, kurti metodus, skirtus analizuoti Sveikatos tarnybos aspektus ir rengiamus didžiųjų duomenų rinkinius, kurie yra prieinami sveikatos paslaugų sistemose. ir duomenų bazės.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau