Sveikatos bakalauro slauga

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveikatos priežiūros bakalauras, slauga

  • Egzaminas: Sveikatos bakalauro laipsnis
  • Ilgis
  • Kitas paraiškų teikimo laikotarpis ir pradžios dienos bus paskelbti netrukus.

Teorijos studijos įgyvendinamos kaip tiesioginis mokymas, internetiniai kursai ir savarankiškos studijos. Be slaugos mokslu pagrįstų profesinių studijų, į programą taip pat įtrauktos kalbos, IT, gerovės verslumo ir kitos pagrindinės studijos. Išplėstinės profesinės studijos sustiprina slaugytojų žinias ir įgūdžius įvairiose slaugos ir medicinos specialybėse.

Slaugytojai turi turėti gerus socialinio bendravimo įgūdžius, taip pat vadybos, sprendimų priėmimo ir slaugos įgūdžius. Be šių kompetencijų, slaugytojai turi būti atsakingi; kruopštus ir tikslus, kad būtų užtikrintas paciento saugumas.

Slaugos studijų programą sudaro 75 kreditai prižiūrimo praktinio mokymo, kuris vykdomas pagal studijų tikslus patvirtintose praktikose Suomijoje ar užsienyje. Dalis mokymų vyksta seminaruose ir modeliavimo aplinkoje.

Slaugos laipsnio programoje naudojamas mokymo metodas yra probleminis mokymasis (PBL). PBL remia studentų profesinį augimą, suteikiant jiems savarankiškų tyrimų ir daugiadalykio bendradarbiavimo gebėjimus, priimant ir teikiant grįžtamąjį ryšį bei tobulinant savęs vertinimo ir bendravimo įgūdžius. Trečiaisiais ir ketvirtaisiais studijų metais dalis studijų kursų taip pat gali vykti suomių kalba, todėl studentai turėtų mokėti bendrauti suomių kalba studijų pabaigoje. Todėl studijų programa suteikia studentams žinių dirbti tiek Suomijoje, tiek tarptautinėje aplinkoje.

Daugiau apie programą skaitykite mūsų tinklalapyje https: // web. Centria .fi / pareiškėjai / bakalaurai / slauga

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Centria University of Applied Sciences is a multidisciplinary, dynamic and inter­national higher education institution. We pride ourselves with offering students and staff an environment that is innov ... Skaityti daugiau

Centria University of Applied Sciences is a multidisciplinary, dynamic and inter­national higher education institution. We pride ourselves with offering students and staff an environment that is innovative, caring and multicultural. Skaityti mažiau
Kokkola , Ylivieska , Jakobstad + 2 Daugiau Mažiau