Read the Official Description

Sveikatos priežiūros pagalbininkai teikia neįkainojamą pagalbą sveikatos priežiūros pramonei, rūpindami pacientus, turintiems fizinę ar psichinę sveikatą, kurie nuolat gyvena ar laikinai rūpinasi namuose. Studentai, įstojusieji į CDI College programą "Sveikatos priežiūros asistentas", įgyja patirties su daugeliu tęstinio priežiūros sektorių, įskaitant namu sveikatos priežiūros paslaugas teikiančias įmones, senelių namų, grupių namus, ligonines ir ilgalaikes globos įstaigas.

Mokiniai mokomi, kaip reaguoti į fizinius ir emocinius kliento poreikius, propaguoti fizinę ir protinę veiklą, bendrauti su klientu ir šeimos nariais, padėti rūpintis asmenine higiena ir dirbti su specializuota įranga. Programos absolventai tampa kvalifikuotu komunikatoriumi, galintys klausytis ir suprasti savo klientus teikiant išskirtines sveikatos priežiūros paslaugas.

Studentams suteikiama galimybė įgyti tikrą darbo aplinką ir išmokti profesionalių sveikatos specialistų praktiką, pabrėždama, kaip CDI College vertina praktinę šios programos sudedamąją dalį tiek, kiek teoriškai. Kartu su karjeros paslaugų parama programa "Sveikatos priežiūros asistentas" suteikia absolventams sėkmingą karjeros sėkmės formulę.

Program taught in:
Anglų

See 20 more programs offered by CDI College »

Last updated April 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
100 valandos
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019